مطالب مشابه

5 Comments

 1. 1

  بسم رب المظلومین

  بسم رب المظلومین
  بر اساس تهمت هایی که به بعضی از افراد در فراشبند بسته می شود که باعث خدشه دار شدن ابرو و حیثیت این دسته از افراد میشود با توجه به عدم پیگیری شخص ایا قوه قضاییه در این مورد اقدامی کرده است جهت صحت یا رد تهمت وارد شده ؟ چرا قوه قضاییه در این مورد برخورد نمیکند؟

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   جرایم توهین و افترا از جمله جرایمی هستند که صرفا با شکایت شاکی خصوصی تعقیب شروع میشود.در صورت عدم شکایت و عدم تمایل افراد به شکایت تعقیب اموان ندارد و مدعی العموم در جرایم صرفا دارای جنبه عمومی تکلیف به رسیدگی دارد

   پاسخ
 2. 2

  شهابی

  جناب آقای دادستان
  ما مردم فراشبند خیلی عصبانی هستیم
  چرا با وجود این پالایشگاه این همه بیکار داریم
  چرا با وجود پالایشگاه رشته هایی دانشگاهی در فراشبند از کمبود شدید امکانات رنج می برند؟
  جناب آقای دادستان چه کسی باید حق ما را از شرکت زاگرس جنوبی بگیرد؟

  پاسخ
 3. 3

  mohsen

  با سلام و احترام مصاحبه ای که با رئیس دادگستری شد بیشتر بر دو وظیفه اصلی دستگاه قضایی طبق اصل ۱۵۶ قانون اساسی ۱-رسیدگی و صدور حکم در مورد تظلمات، شکایات و حل و فصل دعاوی و …۲- کشف جرم و مجازات و تعزیرات . ….تاکید شده در صورتی که در همان بند ۱۵۶ وظایف دیگری هم این دستگاه بر عهده دارد از جمله احیای حقوق عامه و نظارت بر حسن اجرای قوانین و همین طور پیشگیری از وقوع جرم …
  حال سوال اینجاست ، آیا در خصوص وضعیت جاده فراشبند به فیروزاباد حقوق عامه تضییع نشده ؟ آیا جرمی صورت نگرفته ؟ آیا قوانین تضییع نشده ؟آیا اقدام مناسبی از طرف دستگاه قضا برای پیشگیری از وقوع جرم در خصوص این جاده که قتلگاه مردم مظلوم فراشبند گردیده ؟ چرا دستگاه قضایی به وظایف خود عمل نمی کند ؟؟؟جواب ایشان در خصوص جاده فراشبند نه تنها قانع کننده نیست بلکه متاسفانه کوتاهی در انجام وظیفه قانونی است ….

  پاسخ
 4. 4

  تهرانی

  ? ⚖⚖ اطلاعیه نحوه شکایت از قضات دادگاه ها ⚖

  با عنایت به گزارشات واصله – در مورد سوء استفاده قضات دادگاه ها از اختیارات خود و دستور اکید معظم له به ریاست محترم قوه قضائیه مبنی بر برخورد با افراد متخلف و مجرم در هر رتبه و مقام، کلیه آحاد ملت بزرگ اعم از شکات، متهمان، محکومین و سایر افرادی که از قضات و روسای شعب دادگاه های عمومی و انقلاب، نظامی و ویژه روحانیت شاکی هستند؛ شکایت کتبی خود را به همراه اسناد و مدارک جهت بررسی و رسیدگی از طریق پست سفارشی یا پیشتاز به نشانی «تهران – خیابان خیام – خیابان داور – کاخ دادگستری – دادسرای انتظامی قضات» ارسال فرمایند.

  ۱⃣امکان شکایت حضوری نیز مهیا می باشد.

  ۲⃣درج مشخصات کامل اعم از نام و نام خانوادگی و کد ملی و نیز الصاق و ابطال تمبر دویست هزار (۲۰۰۰۰۰) ریالی الزامی است.

  ۳⃣بعد از گذشت یک ماه از ارسال پستی شکایت؛ با تلفن های ۳۸۵۸۲۲۰۶-۰۲۱ و ۳۸۵۸۲۲۰۷-۰۲۱ تماس گرفته و با معرفی خود شماره پرونده را اخذ و برای اطلاع از شکایت با شماره تلفن های ۳۸۵۸۲۲۰۸-۰۲۱ و ۳۸۵۸۲۲۹۷-۰۲۱ تماس گرفته و از آخرین نتیجه پرونده یا رأی صا.دره مطلع شوید.

  ۴⃣با توجه به اینکه قضات حتی در صورت حصول برائت نمی توانند اعاده حیثیت نمایند. بدون واهمه و ترس موارد تخلف را گزارش نموده و به استناد ماده ۲۶ قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد و آئین نامه اجرایی آن مشمول دریافت جایزه شوید.
  ? ? برای افزایش رعایت حقوق شهروندی ؛هموطنان لطفاً به گروه های عضو ارسال فرمائید

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.