مطالب مشابه

12 Comments

 1. 1

  از طرف بحرانی

  وقتی شهردار انقلابی باج نمیدهد.

  خطیب جمعه فراشبند با زبان روزه و آشکار هم تهمت زد و هم زیاده خواهی کرد.ایشان برای حضور نیم ساعت یک طلبه برای نظارت ذبح قانونی از شهردار حقوق ماهانه یک کارگر از صبح تا غروب را خواستند!!اما شهردار محترم حاضر نشدند از حق مردم برای رضایت امام جمعه به بیت المال دست اندازی کنند و بار تهمت ها را در غیاب خود خریدند؛ایا این است دعوت به تقوای الهی؟؟
  آیا به شهردار محترم اجازه دفاع از خود از تریبون نماز جمعه را میدهند؟؟
  آقای ابراهیمی امام جمعه در جایی دیگر از خطبه های خود دولت و مسئولین را افرادی نا لایق و بی تقوا خواندند و بصورت آشکار به فرماندار سابق که در این شهر حضور نداشتند تا از خود دفاعی کنند گفتند:فرماندار سابق سهمی در اختیار امام جمعه قرار ندادند.آیا رسول گرامی اسلام نگفته پشت سر کسی تهمت نزنیم و غیبت آن را نکنیم؟؟
  ایشان اعلام نمودند که شب گذشته مراسم یاد بود سوم خرداد در مسجد جامع برگزار بوده جز دو مسئول هیچ مسئولی و افراد نیروهای نظامی و انتظامی حضور نداشته اند.اولا مراسم های خاصی برای این روز بزرگ با حضور مسئولین و از جمله حضور در منزل شهدا سوم خرداد انجام گرفت که امام جمعه آن را ندید.ثانیا حضور فرمانده محترم نیروی انتظامی برای برگزاری امنیت مردم آنهم در وقت استراحت زمانیکه امام جمعه و مردم در خوابند واجبتر است یا بصورت تشریفاتی در یک جلسه حضور داشته اند؟؟
  امام جمعه محترم که خود هم مسئول پیگیری و هم به جلسه گلریزانی برای آزاد سازی زندانیان غیر عمد که فرماندار محترم و مسئولین دادگستری و نیرو های نظامی و انتظامی برگزار کردند ولی ایشان در جلسه شرکت نکردند!!خیران و مسیولین انچه در توان داشتند اهدا نموداند ولی دریغ از گفتن یک کلمه در نماز جمعه از طرف نماز جمعه!

  «محمد حسین بحرانی فرد»

  پاسخ
 2. 2

  مظلوم

  آقای شهردار کاش ما مردم هم میتونستیم این جمعه بیایم پشت تریبون نماز جمعه از حقمون در برابر شما دفاع کنیم بعد میبینی چقد تکبیرای مردم روزه دار بلندتر از هرتکبیری هست’شما بخاطر رای همین مردم پشت میز نشستین ولی هیچ ارزشی برای مردم قائل نیستین’

  پاسخ
 3. 3

  شهروند

  این پول رو بدن به همون بنده ی خدایی که سر حیوونها رو میبره چه لزومی داره بدن به یه روحانی تا بیاد بسم اله بگه به خیلی کمتر از اینها هم قانع است. اون روحانی هم بره کار کنه نون حلال بده به زن و بچه اش من که گوشت میگیرم این پولی که از من میگیرن رو حلال نمی کنم .

  پاسخ
  1. 3.1

   ایرانی

   جناب شهرونداین حرفه درستیه منم قبول دارم . پس اون دو نفری که در شورای شهر در اقلیت هستند و نظرشان اهمیتی ندارد هم به دنبال کار و زندگیشان بروند چرا از بیت المال حقوق دریافت کنند .

   پاسخ
 4. 4

  علی

  آقای رحمانی ایشون یه ساعت حدودا میمونه چرا دو برابرش میکنی حضورش رو میندازی گردن مردم زشته

  پاسخ
 5. 5

  شهروند

  فرا فکنی ، تشویش اذهان عمومی : زشته جناب رحمانی شما جایگاهت انتخابی است نه انتصابی، یعنی نماینده مردم باید از مردم دفاع کنید و فرهنگ سازی کنید.

  پاسخ
  1. 5.1

   ناشناس

   گفتن واقعیت فرافکنی نیست . انان که در شورای شهر برای کوچکترین تصمیم باید از کدخدای خود اجازه بگیرند اهل فرافکنی هستند

   پاسخ
 6. 6

  محمود

  ?????????
  جناب آقای دکتر رحمانی،ریاست محترم شورای شهر فراشبند
  سلام علیکم؛
  مدتی ست درفضای مجازی زمزمه هایی مبنی بر اختلاف نظر اعضای محترم شورا بر سر عملکرد شهردار به گوش میرسد هرچه سعی کردم خود را به کر گوشی بزنم تا این اختلاف نظر منفی را جدی نگیرم ونشنوم آخر دیدم فرار از واقعیت امکانپذیر نیست وآفتاب پشت ابر نمی ماند.
  گرچه شخصا اختلاف سلیقه از نوع تضارب آرا رابرای پیشبردبهترامورشهر مفید به فایده میدانم اما بیم آن میرود که دراین بین دوستان ناآگاه در کنار مغرضان آگاه زمینه خدمت رسانی به مردم در فضای آرام را از مردم (بواسطه ی تبلیغات مسموم)سلب نمایند.
  لذا حقیر از جنابعالی انتظار دارم با توجه به سبد رای خود در انتخابات گذشته که نشاندهنده فراجناحی بودن شماست واز هردو جریان فکری شهر به شما رای داده اند و همچنین باتوجه به کیاست وزیرکی وروابط عمومی قوی که از شما سراغ داریم انتظار میرود که این مساله واختلاف سلیقه را درون شورا مدیریت وحل کرده و نگذارید افرادی که چندصباحی مهمان شهر ما هستند از آن در جهت مقاصد ناصواب خود بهره ببرند که در آن صورت بیشترین ضربه به شهر خواهد خورد وزمینه پسرفت شهر بیش از پیش فراهم خواهد شد،نگذارید ننگ انحلال شورا وعقب ماندگی شهر به نام شما( شورا)ثبت بشود و مردم از حضور در پای صندوق رای در انتخابات های بعدی ناامید وبی انگیزه شوند.اگر از شهردارتخلف، قانون گریزی ،خدایی ناکرده فسادی سراغ دارید ذره ای مماشات نکنید ومردم را در جریان بگذارید،اگر نقاط قوتی هم داردباز جهت ایجاد انگیزه و اعتماد مردم به مجموعه شهرداری آن را رسانه ای کنید واز رسانه ای کردن اختلاف نظر منفی پرهیز نمایید.

  دوست عزیز خواهشمندم که تجربیات تلخ اما گرانسنگی که دکتر حقشناس در ماهنامه چارطاقی در خصوص علل عقب ماندگی شهرستان، به چاپ رسانده توجه کنید و حتما این توصیه دلسوزانه را بررسی نمایید.
  باتشکر.ارادتمندشما(محمودمحمدی)????

  پاسخ
 7. 7

  کورش مختاری

  تقدیم به شهردار عزیز و محترم جناب آقای مهندس محمدی
  ۴ خرداد ۱۳۲۹؛ ایستادگی دکتر مصدق در برابر دگرگونی قانون اساسی مشروطه به سلطنتی مطلقه و افزایش اختیارهای شاه
  روز ۴ خرداد ۱۳۲۹ مصدق نطق مهمی در مجلس ایراد کرد. وی تشکیل مجلس موسسان گذشته را غیر قانونی دانست و آن را قویا محکوم کرد. مصدق شاه را از هرگونه اقدام مخالف با قانون اساسی و اصرار در کسب حق وتو برای انحلال مجلسین و انتصاب نخست وزیران، بدون رای تمایل مجلس بر حذر داشت و به شاه توصیه کرد مانند یک پادشاه مشروطه سلطنت کند:
  «قانون اساسی مال مردم است، قانون اساسی روابط مردم را با دولت تعیین می کند و از حقوق عمومی است و اگر مردم خواستند قانون اساسی تغییر بکند، شاهنشاه هم باید رضایت بدهند. بنابراین نظر من این است هر وقت قانون اساسی باید تغییر بکند، باید با مردم به طور آزاد مشورت کرد نه اینکه در تهران ۱۸۰ هزار رای، از سوراخ گنبد مسجد سپهسالار وارد صندوق کنند( اشاره به تقلب در دور اول انتخابات مجلس شانزدهم در تهران) و یک عده انتخاب شوند. از ولایات هم دولت سیصد نفر به همین صورت بیاورد و مجلس موسسان را تشکیل و قانون اساسی را تغییر بدهد.
  این مجلس موسسان قلابی است و ملت ایران زیر بار این مجلس موسسان نخواهد رفت. بر فرض اینکه شما هم بگویید مجلس این قانون را تغییر داده، قانونی که مخالف میل مردم باشد قانون نیست. قرآن هم آیات منسوخه دارد …قانون اساسی را باید مردم از روی میل و رغبت قبول بکنند….من فردا دعوت می کنم اهل این شهر را می گویم هر کس با تجدید نظر در قانون اساسی مخالف است، بیاید در مجلس و هر کس موافق است برود مسجد و شما خواهید دید در مسجد مجد یک نفر هم نمی رود، مگر آنکه آن را هم از اسکی بیاورند- خنده حضار-.( منظور از اس- کی-ای اتحادیه سندیکای کارگران ایران است که به وسیله خسرو هدایت و دارو دسته اش اداره می شد. در واقع این اتحادیه ساختگی، سال ها پیش توسط قوام السلطنه برای انجام اهدافش پی ریزی شده بود و زیر نظر دولت انجام وظیفه می کرد.)»
  ایستادگی مصدق در جلوگیری از طرح تجدید نظر در قانون اساسی به منظور تقویت اختیارات شاه، و انعطاف پذیری منصور در برابر خواست ها و نظریات مصدق و جبهه ملی، شاه را خشمگین و نگران ساخت. او با توجه به عدم اطمینان نسبت به پشتیبانی اکثریت نمایندگان در تصویب طرح تجدید نظر چند اصل قانون اساسی، از ادامه تعقیب موضوع در آن موقع دست کشید. شپرد، سفیر انگلیس هم معتقد بود چنانچه موضوع اختیارات شاه در مجلس مطرح و هنگام اخذ رای رد شود، به اعتبار شاه لطمه وارد خواهد شد..

  پاسخ
 8. 8

  ناشناس

  لطف کنید بیانیه خلیل محمدی و اقای عسکری ناظر ذبح شرعی هم منتشر کنید فقط به دنبال منافع حزب خود نباشید

  پاسخ
 9. 9

  حسن خنجری

  آقای محترم ،اینکه یک نفرروحانی بخاطر سلامتی مردم مطالبه گری نماید زیاده خواهی نیست.
  اگر واقعا به رسول گرامی اسلام اعتقاد داریم ذبح حیوانات حلال گوشت باید شرعی باشد و طلب بودجه اختصاصی ذبح که بخاطر ذبح شرعی به دست شهردار می رسد زیاده خواهی نیست و پس گرفتن حق مردم است.
  هنوز یادمان نرفته همین چند مدت پیش گوشت مردار در یک قصابی شهرستان در حال توزیع بود که با هوشیاری شبکه بهداشت از فروش آن جلوگیری شد.

  ضمنا فرافکنی و پرت کردن حواس مخاطب رسالت خبرنگاری نیست زیرا فرمانده محترم نیروی انتظامی در اکثر جلسات و مناسبت ها حضور دارند و حتی در نبودشان جانشین و افسران نیروی انتظامی را به جلسه می فرستد.در مراسم یادواره هم جانشین ایشان حضور داشتند.لطفا این کنایه را به مسئولینی بزنید که نه خود حضور دارند و نه حاظر میشوند یکی از کارمندان خود رابفرستند و در نهایت ادعای تقید به انقلاب و امام و شهدا در سخنرانی هایشان همه را مدهوش میکند.

  خدمت به مردم وظیفه اصلی هر مسئولی است و کم کاری آنان حق الناس و خیانتی است که تا به قیامت گریبان گیر ایشان است.

  اگر بعضی دوستان انتقاد گر در نماز جمعه حضور میافتند که متاسفانه اکثرا به بهانه های واهی و پوچ حضور ندارند، بارها امام جمعه از خدمات ارزنده بعضی مسئولان تقدیر و تشکر کرده اند و بارها حقوق ضایع شده مردم را هم فریاد زده اند.

  دوست عزیز به عنوان بزرگتر و بیان یک مسئله شرعی به هم فکران خود که ایراد مطالبه گری در تریبون نماز جمعه را منع میدانند بیاموزید که نماز جمعه نماز عبادی و سیاسی است و در خطبه اول مسائل دینی ، اندرزها و در خطبه دوم مناسبت های داخلی و خارجی و سیاسی مطرح میشود.
  و من الله التوفیق

  پاسخ
 10. 10

  سعیدرضا

  چقدر این رسانه تون طرفدار جریان آزاد اطلاعات هست!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.