مطالب مشابه

13 Comments

 1. 1

  دزدان فرهنگی

  کرمپور اختلاس گران ادرات فراشبند را پیگیری کند از دژگاه گرفته تا فراشبند
  چه بودجه های فرهنگی به جیب اشخاص رفته که باعث اسایش دزدان شده
  کرمپور هم در سدد این هست که اینها را همچنان مظلوم خطاب کند
  مرگ بر اختلاس مرگ بر رانت خواری مرگ بر دزدان فرهنگی

  پاسخ
 2. 2

  امنه

  ‏لوازم‌التحریر خیلی گرون شده. اگر نذر دارین برای محرم شاید بد نباشه با پولش برای چند بچه لوازم‌التحریر تهیه کنین. آموزش بچه ها و تلاش برای اون کار بزرگ و مهمیه

  پاسخ
 3. 3

  متقی

  بسم رب قاصم الجبارین….
  با احترام به مولف و سایت محترم آبپا، بعنوان مخاطب اظهار نظر میکنم:
  ۱- یک قاعده ای هست در منطق که میگه : «اثبات شی نفی ماعدا نمیکند»؛ اینکه آقای کرمپور پیگیر پتروشیمی فیروزآباد هست لزوما به این معنی نیست که نباید پیگیر فاز دوم پالایشگاه فراشبند باشه.. ایشان نماینده سه شهرستانه، در قبال رای مردم مکلف هست برای هر سه تاش وقت بذاره، مگه پیگیری پتروشیمی فیروزآباد چقدر وقت نیاز داره ؟ هر دو کار را بصورت موازی پیش ببره، لزوما می بایست خیلی کار را بصورت موازی پیش ببره ایشون.
  ۲- اینکه در شرایط فعلی پتروشیمی فیروزآباد تصمیم درستی هست یا خیر بماند اما اگر خودمون رو در جایگاه مردم فیروزآباد قرار بدیم میبینیم که برای همونا هم کار مفیدی صورت نگرفته.. کاری که در عمل نمود داشته باشه..
  ۳- آقای کورش کرمپور خودشون رو در معرض رای مردم قرار دادن، این یعنی اینکه از طریق دموکراسی صاحب یک پست مهم شدن، (پستی که اگر با خودمون رودروایسی نداشته باشیم پول و جایگاه اجتماعی بالایی میبخشه ؛صد البته بعد از خدمت به مردم و کسب رضایت الهی)، و همین دموکراسی میگه بعد از انتخاب شدن فرد توسط مردم ایشون نماینده همه مردم هست، نه فقط نماینده گروهی که رای بیشتری بهش دادن…
  ۴- من فقط حق تصمیم گیری برای خودم رو دارم و از طرف خودم میگم که در انتخابات بعدی قطعا به کورش کرمپور رای نمیدم، از کسانی هم که با من هم عقیده هستند دعوت میکنم زیر مطالب سایت محترم آبپا بعنوان نظر، رای ندادن به کورش کرمپور رو اعلام کنن.

  پاسخ
 4. 4

  اسفندیاری

  همه اونا که کرم پور از نزدیک می شناسند اعتراف می کنند که روی نظم و نظام کار نمی کند و باری به هر جهت دوسال گذشته را پشت سر گذاشته .
  الان بروید با افرادی که اسفند سال ۱۳۹۴جلو ستادهای ایشان بودند صحبت کنید همه آنها اقرار دارند که کرم پور آدمی نیست که با خرد جمعی تصمیم گیری کند و همه هم از ایشان نا امیدند.
  چندین و چند ساعت فریدونی برای فاز دوم پالایشگاه فراشبند وقت گذاشت و هر انتقادی به فریدونی وارد باشه ولی قبول کنیم که آدم سمج و پیگیری بود .
  سایت ابپا با این کارها نمک روی زخم مردم فراشبند می پاشد‌.

  پاسخ
 5. 5

  دوست فرود

  جاده فیروزآباد چی شد، شهریور ما تمام شد؟

  پاسخ
 6. 6

  جواب دوست فرود

  به نظرم الان وقتشه که فرود کاندیدا بشه و همه هم قول میدیم بهش رای میدیم تا حداقل جاده باستانی فراشبند فیروزاباد تموم بشه.
  کرم پور هم برود کنار نوه هاش خاطرات دوران نمایندگی اش بنویسد شاید برای ایندگان درس عبرت بود.

  پاسخ
 7. 7

  قاسمی

  ♦اختصاص یک میلیارد دلار اعتبار برای اشتغالزایی در کشور

  رئیس سازمان برنامه و بودجه: با پیشنهاد دولت، تأیید شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه و در نهایت موافقت رهبر معظم انقلاب، یک میلیارد دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغالزایی در کشور اختصاص یافت

  کرمپور برود بررسی کند چقد از این بودجه ها به حوزه انتخابیه میرسه

  پاسخ
 8. 8

  شهر من

  مایه تعجب است ابپا و ابپاییان از کرمپور برکشته اند.اگر ممکن است ابپا پاسخگو باشد تا مردم فراشبند مطلع شوند.چرا که ابپا رسانه اگاهی است.

  پاسخ
 9. 9

  فرود

  سلام…قبلاً هم عرض کردم ، پروژه جاده جدید فراشبند به فیروزآباد ، نماد عدم تعهد ، عدم دلسوزی، منفعت طلبی و لج بازی مسئولین اعم از نماینده و فرماندار و مدیرکل راه استان و … می باشد…

  پاسخ
 10. 10

  خانه سبز

  درود بر کرمپور

  پاسخ
 11. 11

  خانه سبز

  مردم هشیار باشید

  پاسخ
 12. 12

  حسین

  تمام مشکلات ما از مجلس است. اگر مجلس اصلاح شود تمام مملکت اصلاح خواهد شد.
  نماینده ای که بخواهد هم طرفدار دولت باشد ، هم طرفدار ملت باشد ، هم محافظه کاری کند ، هم فکر صندلی بعدی خودش در مجلس باشد ، این نماینده شجاعت لازم را نخواهد داشت. نماینده باید مانند شهید مدرس باشد، تمام.

  پاسخ
 13. 13

  غلامرضاعالیشوندی

  باسایت آبپا درنقدکردن نماینده ومسئولین شهرستان صددرصدموافقم.انتقادحق همه ماست ومسئولین هم بایدجوابگوباشن. موفق باشید

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.