مطالب مشابه

2 Comments

 1. 1

  فرود

  سلام…این وعده هم مانند وعده های فراوان که بنده این وعده ها را در چندسال اخیرشمارش کرده ام و به ۴۶ وعده رسیده عملی نخواهد شد و صرفاً برای اشتغال ذهنی مردم بیان می کنند.جاده ای که از ۱۲سال قبل شروع به ساخت شده و تا کنون ۳ دوره نمایندگی را پشت سرگذشته است ….. عجیب است!!!

  پاسخ
 2. 2

  ناشناس

  باسلام وتشکر خدمت مدیرمحترم سایت آبپا بخاطر اطلاع رسانی درخصوص جاده جدیدفراشبند -فیروزاباد. خواهشا وعده های متولیان امر را در سالها ی اخیر وسال جاری را مورد دقت قرار دهید وقضاوت باشماست.
  آبپا : آقای فریدونی گفته بود که این پروژه اول شهریور آسفالت خواهد شد ، امروز ۲۱ شهریور است و خبری از آسفالت نشده .چرا؟
  امیری: آقای فریدونی قول داده بود و به قولش نیز عمل کرده، پولی که قرار بود تزریق بشه نیز تزریق شده ،متاسفانه شرکت بدقولی کرده . در جلسه ای که چند روز پیش با حضور فرماندار و نماینده شرکت جهادنصر و این حقیر برگزار شد ، به جهاد نصر گفته شد که اداره راه به تعهداتش عمل کرده و الان وقت آن است که جهاد نصر نیز به تعهداتش عمل کند
  مهندس صداقت از عقد قرارداد اجرای ۱۳۰۰متر تقاطع همسطح ورودی جاده فراشبند به جاده عسلویه اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که این تقاطع نیز در سال ۹۶ به بهره برداری برسد که قبل از اتمام این تقاطع ، جاده جدید با تمهیداتی مستقیم به جاده عسلویه وصل خواهد شد و امکان افتتاح این جاده فراهم خواهد شد.کرمپور :پیرو وعده اینجانب طی دوماه گذشته ؛ ۴ جلسه در سطح کشور و استان در رابطه با جاده جدید فراشبند فیروزآباد برگزار نموده بحمدالله مجوز معاون رئیس جمهور و معاونت سازمان برنامه و بودجه اخذ گردیده و عملیات جاده شروع گشته و پیمانکار شن و ماسه از فردا شروع به تهیه مصالح می نماید و پیمانکار آسفالت هفته آینده عملیات روکش را شروع خواهد نمودسردار کرمپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اینجانب به عنوان نماینده مردم، به دولت دو ماه وقت میدهم که پروژه به صورت ویژه فعال شود در غیر این صورت با جمعی از مردم فراشبند در ابتدا در جلو استانداری و بعد در جلو سازمان برنامه بودجه تحصن خواهیم کردفروغی در روز معارفه :اولویت من جاده فراشبند فیروزآباد است که بیش از ۱۱ سال است که مردم منتظرند، امیدوارم در این شش ماهه اول سال بتوانیم احداث این جاده را به پایان برسانیم.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.