مطالب مشابه

4 Comments

 1. 1

  ایمان

  جناب عالیشوندی سپاس از نقطه نظر شما. ولی لطف کنید کوچه و خیابونهایی که عقب نشینی کردن رو آسفالت کنید تا اینقد چهره شهر زشت نباشه.یه بلوار هست منتهی به میدان الفتح،چن ساله تعریض شده ولی هنوز آسفالت نشده.ممنون

  پاسخ
 2. 3

  عبدالخالق شریفی حقیقی

  با عرض سلام و ادب و احترام
  آقایان اعضای شورا و شهردار محترم کاملا در جریان هستند که محله رضوان واقع در جوار اداره کار و دانشگاه آزاد اسلامی دارای کوچه و خیابانهای کاملا مهندسی و آماده هرگونه بهسازی و جودل و کانیوو یا هرگونه عمران و فعالیت شهرداری هست اما برای اهالی این محله به وضوح روشن است که مورد بی مهری قرار گرفته است . صرفا به خاطر اینکه گوشه از شهر قرار دارد و عملیات بهسازی معابر و آسفالت آن به چشم مردم شهر نمی آید و ارزش تبلیغاتی کمی دارد لذا از کنار آن گذشته و بر مواردی تکیه می کنند که جور نیست. آقای عالیشوندی آیا به محله رضوان آمده اید و از اهالی در این رابطه نظر خواسته اید که همیاری کنند تا زودتر عملیات عمرانی محله شروع شود؟؟.
  با تشکر

  پاسخ
 3. 4

  عبدالخالق شریفی حقیقی

  با عرض سلام و ادب و احترام
  آقایان اعضای شورا و شهردار محترم کاملا در جریان هستند که محله رضوان واقع در جوار اداره کار و دانشگاه آزاد اسلامی دارای کوچه و خیابانهای کاملا مهندسی و آماده هرگونه بهسازی و جودل و کانیوو یا هرگونه عمران و فعالیت شهرداری هست اما برای اهالی این محله به وضوح روشن است که مورد بی مهری قرار گرفته است .
  با تشکر

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.