مطالب مشابه

12 Comments

 1. 1

  کرمی

  آقای کرمپور طرح آمایش سرزمین رو خوب اومدی
  هر سه ماه پیگیر چگونگی پیشرفت طرح آمایش سرزمین از سوی شما خواهیم بود و بهار ۹۸ منتظر اتمام آن

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   کرمپورجان فراشبند تا الان از نمایندگان قیری و فیروزآبادی خیلی خیری ندیده شما هم تا الان نشون دادین توقعی بیشتر از کاری که نمایندگان قبلی برای فراشبند کردن نباید ازتون داشت. ما کمتر نماینده ای رو سراغ داریم که مثل جنابعالی نگاه قومیتی به منطقه داشته باشه .اگه برای فراشبند کار هم نمیکنی لااقل با ترک و غیر ترک کردن و جدا کردن مردم از هم مشکل جدیدی درست نکن. اینجا همه در کنارهم راحت دارن زندگی میکنن و هیچ تبعیض و فرقی وجود نداره. همه فراشبند در فقر هست و هیچ کس از رنگ و روی کوچه ها نمیتونه بگه ساکنینش از کدوم قوم و قبیله هستند.توصیه میکنم از محیط مسمومی که امثال قاضی پور در مجلس به وجود آوردند دوری کنی چون اگه خدایی نکرده کسی قصد اختلاف اندازی در منطقه ما رو داشته باشه مطمئن باش دودش اول از همه به چشم خودش خواهد رفت.این رو هم مطمئن باش که فراشبندی ها بیدارند از همه مسائلی که در مجلس میگذرد، مخصوصا از خیمه شب بازی های اخیر برخی نمایندگان قومیت گرا در مجلس آگاهی کامل دارند.کاش جنابعالی بجای این حرف ها که سودی به حال کسی ندارد تمرکزتان بر روی رفع گرفتاری و محرومیتهای همه مردم حوزه انتخابیه تان باشد نه یک گروه خاص.

   شما گفتین فقط میخواهم شرمنده شهدا نباشم من توصیه میکنم آمار شهدای شهرخودتون و فراشبند رو به نسب جمعیت مقایسه کنید تا متوجه بشید هم شما و هم نمایندگان قبلی شرمنده و مدیون مردم و شهدای فراشبند هستید. اگر قرار بود کسی بخاطر شهدا برای فراشبند کار کند الان وضعیت ما قابل مقایسه با این فلاکتی که درش به سر میبریم نبود. آخرین شهید در کل حوزه انتخابیه جنابعالی، فراشبندی بوده و ما با وجود جمعیت کم شهرمان در هیچ برهه حساسی از انقلاب نبوده که شهیدی تقدیم نکنیم چه در مبارزات اوایل انقلاب چه در مبارزه با خوانین ظالم چه در طول جنگ چه در مبارزه با تجزیه طلبان و چه اکنون که بحث مدافعان حرم مطرح است.با وجود این رشادتها و منابع طبیعی فراوان و زمینه های مستعد برای توسعه کشاورزی چرا فراشبند باید دراین فلاکت گرفتار باشد؟؟؟ قطعا پاسخ این سوال ،سنگین تر از توان پاسخگویی جناب عالی وهمه نمایندگان پیش از شما خواهد بود.

   پاسخ
   1. 1.1.1

    فرزند جانباز بیکار

    زنده باد .

    پاسخ
 2. 2

  نامداری

  آقای کرمپور در اکثر کوچه هایی که ترک ساکن هست غیر ترک هم ساکن هست
  لطفا باعث بوجود آمدن اختلافات قومی نشوید
  شما چهارتا سرمایه گذار برای فراشبند جذب کنید بیشترین کمک را به ترک ها می کنید
  می دانید چند نفر از ترک ها شاغل در پالایشگاه هستند ؟
  از شهر فراشبند درصد کمتر مدیر و کارمند ادارات هستند تا روستایی و غیر و بومی
  لطفا فکر راه ، آب و جذب سرمایه گذار برای فراشبند باشید

  پاسخ
 3. 3

  باقر

  با اکراه به کرمپور رای دادم.مواضع ایشان رو که می بینم در دفاع از دولت و تلاششون برای مردم محروم منطقه ، احساس می کنم خوب انتخابی کرده ام و مایه امیدواری است

  پاسخ
 4. 4

  محمود

  کرمپور شاید فراموش کرده که نماینده مردم هست نه نماینده دولت. ایشان فقط برای گرفتن مسئولیت داره تلاش می کند. و هیچگونه دغدغهای در خصوص مشکلات مردم حوزه انتخابیه ندارد.

  پاسخ
 5. 5

  نوشادی

  در قیاس با فریدونی و سید یونس موسوی، کرمپور یک سر و گردن بالاتر هست

  پاسخ
 6. 6

  فرود

  سلام…جاده جدید فراشبند به فیروزآباد کی افتتاح می شود؟؟؟

  پاسخ
 7. 7

  غلامرضاعالیشوندی

  جناب کرمپورماعده ای ازجانبازان صرفابخاطراینکه شماهم رزم مابودین بهتون رای دادیم نه بخاطرجناح وباندخاصی. برای ایثارگران چه مصوبه ای داشته این

  پاسخ
 8. 8

  عبدالحسن مختاری

  زنده باد کورش کرمپور ودکتر محمدرضاعارف.هردوتاشون عزیزومیهن پرست و مردم دار.یکی سناتور فارس و دیگری سناتور تهران.هر دوشون باگذشت وفهمیده.

  پاسخ
 9. 9

  محمود

  خوب پشت دوستان همرزم فراشبندیت را داشتی . همرزمانت برای موفقیت شما سنگ تمام گذاشتند ولی دوستان و مشاوران شما کسانی هستند که با همرزمانت میانه خوشی ندارند . آقای کرمپور حزب اللهی های گردان الفتح را فراموش نکن….

  پاسخ
 10. 10

  الماس

  آقای کرمپور یکی از اشتباهات بزرگ شما انتخاب دفترتون در برجی بود که حرف و حدیث های زیادی پشتش هست .هنوزم دور نشده

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.