مطالب مشابه

7 Comments

 1. 1

  دهرمی

  با سلام خدمت مدیران سایت آبپا
  من موندم جاده ای که از رو دهرم میگذره چطور شما مینویسین جاده جم فراشبند و فیروزآباد. براتون متاسفم که یکی از اصول اخلاقی رسانه ای رو زیر پا گذاشتین. و اون هم کنار گذاشتن تعصب هست واقعا براتون متاسفم.

  پاسخ
  1. 1.1

   چهار راه خبری تحلیلی آبپا

   جناب دهرمی ، عرف بر این است نام شهرستان ها نوشته می شود
   وگرنه همانطور که می دانید این جاده مهم از شهر دهرم نیز عبور نمی کند و از کنار روستای احمدآباد عبور می کند
   جاده ی روستای احمد آباد بخش دهرم شهرستان فراشبند

   پاسخ
 2. 2

  احمد آبادی

  جناب دهرمی!!!!!!!!

  این چه صحبتی است که میکنید: اگر دقت کنید نام کلی شهرستان ها برده شده است , لطفا حاشیه بی مورد نسازید و از توهم خارج شوید.

  پاسخ
 3. 3

  موحدیان

  جناب دهرمی حتما در مسیر شیراز به سمت فیروزاباد و جم در حرکت بودی و دیدی که همه تابلوها نوشته فیروزاباد جم و عسلویه در صورتی که جاده اصلا از شهر فیروزاباد هم رد نمیشه و فقط از شهرستان فیروزاباد میگذره ، پس چون از روستای امین آباد و آتشکده فیروزاباد هم میگذره باید اسم اونا نوشته بشه
  تازه تو این مسیر که رد میشی اسم شهرستان فراشبند هم حذف شده در صورتی که همسایه شهرستان جم شهرستان فراشبند هست ولی در تابلوها نوشته نشده.
  اگه شما واقعا تعصب دارید چرا تا حالا در این رابطه چیزی نگفتید من حدس میزنم شما فیروزابادی هستید و سنگ دهرمیها را به سینه میزنید و ایجاد تفرقه میکنید.

  پاسخ
 4. 4

  امیر از فیروزآباد

  سلام من فیروزابادی ام و موندم اصلا چرا دهرم و روستای احمد اباد و دژگاه جزو فراشبنده در حالی که با ۲ بانده شدن جاده جم-فیروزاباد فاصله زمانی دهرمی های عزیز تا فیروزاباد کمتر میشه تا فراشبند.

  پاسخ
 5. 5

  ناشناس

  آقای فیروزآبادی (که فک نکنم فیروزآبادی ام باشی) بنظر میرسه این شیوه تقسیمات کشوری رو جهت فضول شناسی اعمال کردن, شما بیشتر از این توش نمون

  پاسخ
 6. 6

  آرامش

  آقای فیروزآبادی عزیز قابل توجه شما باید عرض کنم که تقسیمات همیشه بر اساس دوری و نزدیکی نیست مثلا شما در نظر بگیر که بعضی شهرهای جنوبی استان فارس به بندرعباس نزدیکتر هستن اما چرا جز لارستان تقسیم بندی شدن؟! اگه اینجوری بخوای در نظر بگیری کلا نباید تقسیمات انجام بشه

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.