مطالب مشابه

40 Comments

 1. 1

  م.عالیشوندی ولی دانش اموز

  ممنون از سایت ابپا این کار زیبا هست وتشکر از استاد عوض پور وصداقت در گفتارش، بخشنامه گویای همه چیز است. اگر یک کلاس امارش به ۴۰ رسیده توجهی به امار ۸۰ کلاس زیر نرم هم بیندازیم که این بنده خدا با سختی باید برای انان مجوز از استان بگیرد. در کادر بخشنامه دومی به صراحت گفته شده که اگر امار کلاس به ۴۱ نفر برسد باید ۲ کلاس بشود. رییسان دیگرادارات هم پاسخگوی مردم باشند.

  پاسخ
 2. 2

  آسمان

  ممنون از پاسخ منطقی و حساب شده رییس آموزش وپرورش انصافا قانع کننده و مستند است .

  پاسخ
 3. 3

  رویا

  قابل توجه جناب آقای عوض پور: دبستان علی بن ابی‌طالب ، کلاس اول ابتدایی ، ۳۸ نفر دانش آموز در یک کلاس هستند .

  پاسخ
 4. 4

  ناشناس٪

  کلاس دوم ابتدایی مدرسه شهید لطافت ۴۰ نفر هستن با کیفیت ٱموزشی فوق العاده ضعیف…لطفا بجای بخشنامه و کاغذ در این مدرسه ها حضور یافته و وضعیت اسفبار انها را ببینید. البته جهت پیگیری به اداره کل اموزس و پرورش فارس مراجعه کرده ایم و منتظر پاسخ انها هستیم.

  پاسخ
 5. 5

  فقط يك امشبي مهمان من باش

  آموزش و پرورش در سطح فراشبندی که ما هستیم چهره مناسب با حقیقت علم و واقعیت دانش به خودش نگرفته بود امروز که من و نسل بعضا امثال من در جامعه فراشبندی را سیری می کند بیشتر به خاطر عدم برخورد مناسب همین آموزش و پرورشی می توان باشد که مدرس و معلم و دبیر هایی بودند که افسار کلاسی را بدست می گرفتند که توان مدیریت خود را نداشتند و حتی نمی توانستند خود را کنترل کنند اما برای نابودی دانش آموزی که سر ریز از دغدغه و اضطراب های ناشی از محیط اجتماعی و خلاء های رفتاری است آموزش و پرورش جا ی امنی برایش نبود همچنین گلایه ای که من می توانم به معلمان و دبیران عزیز فراشبندی داشته باشم این است ای کاش که در نهایت بی سواد به سر می بردم و مثل پروانه به دور شمع خاموش نمی گشتم.
  مدیر محترم آموزش و پرورش حبیب الله عوضپور
  اینجانب موش آزمایشگاهی – ساکن فراشبند – ضربه خوردی سیستم آموزش و پرورشی هستم که هم اکنون شما مدیر این کارخانه سازندگی می باشید. ؛ دهه ۷۰ وارد مدرسه و دانش آموزی شدم با اینکه ۲+۲ را در سیستم آموزش و پرورش نتوانستم در کنار معلمان این نهاد یاد بگیرم اما انتقاد هایی به وزارت آموزش و پرورش دارم . برای پرورش نسلی که مثل من سوخته نباشد . اما خواهشمندم برای ارتقا توان و بهروری دانش آموز بعضی از خدمت ها می توان گفت نیاز به بخش نامه وزارتی ندارد و بار مالی هم نمی توان داشته باشد که مدیر آموزش و پرورش می تواند با تشکیل کارگروهی که نه معلم و نه اولیا دانش آموز در آن شرکت نداشته باشند بلکه می توان کسانی که اعم از کارگر و استادکار ؛ دانشجو ؛ بیکار، و کارمند و همه قشرهای دانش آموز سابقی که از نسل های ۶۰ و ۷۰ و حتی همین دهه ۸۰ را انتخاب نمود و ایدهایی که خود در این سیستم با آن مشکل داشتند را برسی و مرتفع نمود و ماهیانه نشستی صمیمی با این افراد برای حل مشکلات و سازندگی دانش آموز داشت.
  اما در پاسخ به این پست سایت آبپا :
  می توان گفت چرا ما فرزندان و دانش آموزان خود را به سمت کلاس های کنفرانسی سوق ندهیم کلاس چه یک نفر باشد چه ۱۰۰ نفره بهره وری و موٍر و مفید بودن کلاس؛ مورد نظر باید باشد .اما از یک مقوله علمی درست و صحیح هست که هر چه نسبت دانش آموز کمتر باشد دانش آموز قدرت یادگیری را دارد مثلا کلاس ریاضی و فیزیک این امر صدق می کند اما کلاس اجتماعی و ادبیات و زبان فارسی و جغرافیا و تاریخ و … این نکته چندان موٍثر نیست و در اینجا کلاس ها کنفرانسی برگزار بشود هم اطلاعات دانش آموز افزون یابد هم می توان ذهن دانش آموز به سمت انتقاد گویی و انتقاد پذیری و تبادل اطلاعات پرورش داده شود . و حتی بیماری های روحی و روانی از قبیل کم رویی و ناتوانی گفتگویی و … معالجه شود.
  و سخن آخر
  من مثل موش آزمایشگاهی در دست همین معلمان آموزش و پرورش مورد آزمون قرار گرفتم که این آزمون به خطا رفت و درست و حسابی نتیجه نداد. انشاءالله که دیگر دانش آموزی مورد امتحان و آزمون و تست این ازمایشگاه نابود کنی قرار نگیرد.
  یا علی

  پاسخ
 6. 6

  مخاطب خاص

  سلام. بیخودی واسه خودتون نوشابه باز نکنید.
  اقای عوض پور عزیز و اقای احمدی گرامی هر دوی شما باعث شدید که من و چندین نفر از بچه های فراشبند دو سال از درس و زندگی عقب بیوفتیم، یادتان هست قانونی من دراوردی از خودتان درست کردید و امدید گفتید کارودانش دیگر دانش اموز نمی پذیرد و بروید هر رشته که دوس دارید اعم از ریاضی ، انسانی و تجربی ثبت نام کنید؟
  بله بله دوست عزیز شما با این کار باعث شدید ما به رشته انسانی برویم ولی چه سود که علاقه ای نبود و ادامه درس در ان رشته برای ما سخت بود و در این راه شکست خوردیم و بعد از دو سال دوباره از طریق مراکز ازاد اموزشی مدرک فنی و حرفه ای گرفتیم. جناب اقای عوض پور و اقای احمدی از همین تریبون به شما میگم هیچ وقت شما را نخواهم بخشید.
  حالا اینها به کنار درد اینجاست که بعدها فهمیدیم اقازاده هایی که بعد از ما بودن رو پذیرفته بودید.

  پاسخ
 7. 7

  معلم

  آقا یا خانم ناشناس وبی انصاف ، اگر من در مدرسه شهید لطافت درس میدم امار کلاس دوم آن ۳۴ نفر است . دروغ وتهمت تا کجا ؟ از خدا نمی ترسی به معلمان تهمت می زنی؟ اگر راست میگویی تشریف بیاور مدرسه از نزدیک ببین . بعدش فضای مدرسه شهید لطافت شده شبانه روزی هجرت که از همه مدراس بهتره وبزرگتر وبانشاط تر . حقش این بود که بچه شما در چادر درس بخونه چون نمک نشناس هستی.

  پاسخ
 8. 8

  حامد

  مخاطب خاص سوادت نم کشیده تقصیر آقای احمدی چیه؟ بجای شب نشینی درس میخوندی.

  پاسخ
 9. 9

  معلم

  خانم رویا ، دبستان علی بن ابیطالب کلاس اول ندارد چون دوره دوم هست . شیفت مخالف آن زینبیه کلاس اول دارد وآمارش ۳۵ نفر است نه ۳۸ نفر . می توانید به مدرسه مراجعه کنید.

  پاسخ
 10. 10

  جعفر

  مدیر سایت آبپا همین طوری که از رییس آموزش وپرورش پاسخ می خواهی و اطلاعات به شما میده باید پس از پایان نظرات به کارشناس آمار اداره مراجعه کنی و صحت وسقم نظرات را با بیانات رییس آموزش وپرورش مطابقت ودر اختیار مردم قرار بدهی تا متوجه بشوی رییس اطلاعات غلط داده یا چقدر آدمهایی هستند که منتظر تسویه حساب شخصی هستند و قدر مسئولین بومی را نمیدونن.

  پاسخ
 11. 11

  معلم عشایری بازنشسته

  آقای عوضیان پور اگر من به جای شما بودم جواب این افراد مغرض را نمی دانم . شما هرچه می خواهید مستند حرف بزنید اینها قانع نمی شوند چون قصد کرده اند فرزندانشان در کلاس ۱۰ نفری و در پر قو تربیت بشوند . کجا خبر از سامانه بکفا و سناد و … دارند؟ کجا خبر دارند که تا آمار یک کلاس به حدنصاب لازم نرسد سامانه اجازه افزایش کلاس وشعبه را نمی دهد؟ براحتی می گویند((( بعضی از خدمت ها می توان گفت نیاز به بخش نامه وزارتی ندارد و بار مالی هم نمی توان داشته باشد که مدیر آموزش و پرورش می تواند با تشکیل کارگروهی که نه معلم و نه اولیا دانش آموز در آن شرکت نداشته باشند بلکه می توان کسانی که اعم از کارگر و استادکار ؛ دانشجو ؛ بیکار، و کارمند و همه قشرهای دانش آموز سابقی که از نسل های ۶۰ و ۷۰ و حتی همین دهه ۸۰ را انتخاب نمود و ایدهایی که خود در این سیستم با آن مشکل داشتند را برسی و مرتفع نمود و ماهیانه نشستی صمیمی با این افراد ))) این همه کلاس های آموزش خانواده وانجمن اولیا ومربیان و کارگروه های علمی کافی نیست ؟
  اگر فردی بدلیل بی برنامگی مأیوس وطرد از جامعه شده و بدون اعتماد و عزت نفس خودش را موش آزمایشگاهی معرفی می کند چرا صحبت از افراد موفقی مثل دکتر سینایی – دکتر امیری – دکتر زارعی – دکتر غلامی نژاد – دکتر حبیب دهقان ودکتر سیروس مرادی که در دهه ۶۰ در همین فراشبند درس خواندند وهم کلاسی من بودند و یک معلم فوق دیپلم غیر تخصصی چندین کتاب را تدریس می کرد، نمی کنند ؟ خیلی تأسف بار است که شکست خود را که حاصل تنبلی خودمان است را به گردن دیگران بیندازیم . خیلی از پزشکان ، مهندسان ومتخصصانی که در جامعه ما منشأ خدمت رسانی هستند امثال پرفسور ملک زاده ، ملک حسینی ،پرفسور نجفی ، بهمن بیگی و دیگران در سیه چادرها با معلمان مدرک پنجم ابتدایی به این جایگاه رسیدند . من بازنشست شده ام ولی از گفته های آدمهایی که ضعف خودشان را دلیل کم کاری معلمان مظلومی می دانند ناامید شده ام . بیخودی برای خودت نوشابه باز نکن (اینهم پاداش شبانه روزی شما آقای عوضیان پور از جانب همشهریانت)

  پاسخ
 12. 12

  جانباز

  جناب رییس ومعلمان خوب شهر ۹۰ درصد مردم قدردان شمایند. هستند عده قلیلی که اگرکوه را هم براشون طلا بکنی انگار نکرده ای.  تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز.

  پاسخ
 13. 13

  ناشناس

  جناب معلم مدرسه شهید لطافت
  ابتدا برای ادبیاتی ک بکار برده اید متاسفم. قطعا نحوه اموزش شما هم شبیه ادبیات شما ضعیف هست . پیشنهاد میکنم ابتدا اندکی در حیطه فرهنگ ک اسم ان را یدک میکشید مطالعه ای داشته باشید سپس اظهار نظر کنید.یقین بدانید وظیفه اصلی شما خدمت به مردم هست و بنده ترسی ندارم و حتما جهت اطلاع جنابعالی حضورا خدمت خواهم رسید.

  پاسخ
 14. 14

  ناشناس

  اقا معلم گل مدرسه هجرت را که دودستی تقدیم دانشگاه آزاد نمودندکجا شده فضای مدرسه شهید لطافت

  پاسخ
 15. 15

  امین. گامبو

  سلام. من دانشجویی ترم ۳ رشته نرم افزار دانشگاه آزاد فراشبند هستم
  ملت فراشبند ما از پایه و بیس خراب هستیم
  دانشگاه شهرمان رفته تو مدرسه شهید لطافت
  مدرسه ای که بره انبار قصب هم امکانات نداره شده دانشگاه تا کی ظلت و بدبختی بکشیم
  نصف دوستای من تو اهرم و میمند آواره شدن.
  آقای عوض پور هم در حد خودش کار کرده ایشون استاد من بوده و سطح و سواد و کارآفرین خوبیه دمش گرم
  مردم فراشبند خودشون نمیخوام
  بجا خرید کیف ۱۵۰ هزار تومنی نصف پول رو کمک مدرسه کن. اصلا کمک نکن پول نقد نده. برو ماژیک خبر
  پنکه خبر، توپ بخر
  ما تا کی باید حقارت بکشیم
  ****در ضمن آقای عوض پور سیستم آموزشی نوین خیلی وقته اومده رو کار و ما هنوز با گچ و ماژیک کار میکنیم****
  (((مرسی سایت خوب آبپا)))

  پاسخ
 16. 16

  رضا

  به نام خدا/ عادت کرده ایم پرخاش گرانه صحبت نماییم ،بهترنیست بجای برخورد تندوتیز ومتعصبانه که عمدتاً نیز ازسردلسوزی است کمی ملایم ترمعایب ، نقایص ،کاستی ها واشکالات راکه درمدارس فرزندان عزیزمان می بینیم ، رهنمودهای خودرادرسایت ویا به صورت حضوری درآموزش وپرورش به گوش مسئولین محترم آموزش وپرورش برسانیم تا باهماهنگی وبرنامه ریزی وآنجایی که نیاز به کمک ویاری مادارندوباکمکهایمان نسبت به رفع تواقص وبهره وری هرچه بهتر ، برنامه ریزی موردنیازانجام پذیرد.
  فراشبندازنظرساختارجمعیتی محیط کوچکی است واکثریت قریب به اتفاق مردم ، اعم اززن ومرد باهمدیگرآشنایی دارندوبعضاً سببی یانسبی قرابت خویشاوندی ،مردم بزرگوارفراشبنداعم ازشهری ، روستایی وعشایری برحسب وظیفه ی دینی ومیهنی درپیروزی انقلاب وجنگ تحمیلی خوش درخشیدند.اکثریت کادرادارات ازانقلاب کرده هاوجنگ رفته هاویافرزندان آنهاهستندکه درادرات و همچنین آموزش وپرورش به خدمت رسانی مشغولند که دراین میان جناب عوضپورابمانند خیلی ازاین عزیزان امتیازهای ویژه ای راباخوددارد(مدرک بالای تحصیلی ،جانبازجنگ تحمیلی ، برادر شهید ونسبت نسبی و سببی باتعدادی ازشهدا ،رزمندگان و….) که همینجابرخودفرض می دانم که خاضعانه دست بوسش باشم وبرایش سلامتی ، موفقیت واجراخروی آرزونمایم.یاهو

  پاسخ
 17. 17

  فقط يك امشبي مهمان من باش 2

  معلم عشایری بازنشسته محترم
  اینجانب “”فقط یک امشبی مهمان من باش “” نسبت به دیدگاهی که گذاشتیاصلا موافق نیستم و حرف شما به درد کوچه و بازار می خورد .شما از آن دسته افرادی هستی که سر خود را زیر برف کرده ای هیچ جا را نمی بینی . شاید شما مسئول یک سیاه چادر بودی که مشکات شهر فراشبند و کلان شهرها را باور نداری.
  اما معلم عشایری بازنشسته :
  یک واقعیت را به صورت یک داستان برای شما نقل می کنم . یک دانشجوی تازه فارغ التحصیل از رشته دامپزشکی در یک محله به همسایه خود می گفت این مرغ ها را واکسینه کن که تلف نشوند واکسن بگیر من خودم می آیم تزریق می کنم یکی از مرغ ها فرار کرد در هنگام واکسینه شدند و از بام به آن بام نتوانستند واکسینه کنند فردای آن روز همه مرغ ها واکسینه که شده بودن تلف شدند به غیر از آن مرغی که فرار کرد.
  دکترهایی که می فرمایید قابل احترام هستند و بنده هم به وجود این دکترهای عزیز فراشبندی افتخار می کنم . این ها هم ثمره آموزش و پرورش نبودند ثمره اقتدار و کلم خواستن و توانستن شخصی خیش بعد از جنگ تحمیلی شدند.
  معلم عشایری عزیز نسبت به انتقادی که به مطلب جلسه یا نشستی که با بیکار و کارمند و دانشجو و استاد کار و کارگر و دیدگاه من که داشتی امروزه بیشتر روانشناسان و تحلیل گران می روند سراغ آنهایی که در معضل اصلی کسانی که با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند جامعه آماری تشکیل می دهند و آن را برسی می کنند تا نتیجه گیری صحیحی از باعث و بانی مشکلات پیدا کنند جامعه آماری مثل که در دام اعتیاد و در دام فرار از مدرسه و همچنین معلمانی که دانش آموزان ضعیف تحویل جامعه داده است این آزمایشات را باید از خود درخت بی ثمره تست زد.
  ما که در اینجا گفتیم روی صحبت ما به استد عوضپور نیست . دست ها چرخیده که به دست عوضپور رسیده .اما یک دکتر و چند پزشک در فراشبند بار علمی آموزش و پرورش را بر روی نمودار نشان نمی دهد . من هم به نوبه خودم می توانم بگویم اگر در آموزش و پرورش فراشبند ضربه خوردم اما این باعث نشد که تباه کنم خودم را . هر طور شده بود خودم را به جامعه رساندم و می رسانم . تاسف من از این است که چرا در آموزش و پرورش فراشبند خود را اسیر دست معلمانی مثل شما که با کلاس پنجم ابتدایی برچسب معلمی خوردند کردم.
  هزاران حرف و شکایت هست اما چه فایده آب در هاونگ کوبیدن است.
  معلم عشایری بازنشسته
  بسیار تشکر می کنم از اینکه انتقاد نمودی نسبت به دیدگاه ی که گذاشتم اما دیگر زمان کلاس و تخته و کچ گذشته دیگر نمی توان با آن شیوه به دانش آموزی که سرگرمی اش با تبلت و موبایل و تکنولوژی مد روز هست اینطور رفتار کرد.
  اولیا و مربیان هم در جلسه دوست دارند که برای بهتر شدن و وضعیت دانش آموزان خود ایده هایی که بار مالی هست را به گردن سیستم آموزشی بیندازند اما کار را باید به کاردان سپرد به کسی که خود مورد کم لطفی همین آموزش و پرورش و شما معلمان قرار گرفته است.
  اگر از سیستم آموزشی و برخورد کثیف بعضی از معلمان و دبیران و آموزش و پرورش بگویم دیگر سر خود را از زیر برف بیرون می آوری و تاسف می خوری به حال من و دانش آموز و فرزند خودت.
  یا علی

  پاسخ
 18. 18

  دهرم محروم

  با سلام جناب اقای عوض پور تا کی میخاهی گول دانش اموزان محرم دهرمی بزنید ایا این ساختمان کوچکی که درست کردین بدرد سالن امتحانات میخوره یا امکانات لازم برای سالن اجتماعات داره در این هوای گرم خبری از کولر برای کلاسها نیست مدرسه رازی دهرم ۲۰ سال است که هیچ استاندارد فنی و امکانات اداری لازم را ندارد اگر زلزله بیاد که معمولا میاد چه کسی جوابگو هست دهرم مرکز بخش هست حتی حاضر نیستین یک ماشین برای مدارس دهرم بدین چه توقعی داشته باشیم دوستانی که تشکر کردن درست اما برای دهرم چکار کردین !؟؟؟؟

  پاسخ
 19. 19

  فرزاد

  میگم دوستان شما چقدر املاتون ضعیفه !!!!!!
  امین گامبو جان من خودمم کاردانیم فراشبند بوده درک میکنم چی میگی، متاسفانه مسئولین فراشبند همه چیزاشون برعکسه به جاهایی که باید اهمیت بدن بیخیال هستن به جاهایی که بی اهمیت بیشتر اهمیت میدن.
  تمام استان فارس رو بری بگردی هیچ جا نیست که دانشگاهش ساختمون نداشته باشه همه جا ساختمون مستقل دارن ولی خب از اونجایی که من نمیدونم این مسئولا از صبح تا شب چکار میکردن که ما اینجوری عقب موندیم دانشگاه ما ساختمون مستقل نداره.

  پاسخ
 20. 20

  نام ( ضروری )

  دوستان گرامی در مورد وضعیت و کیفت تدریس بنظرم اگه همه ما این واقعیت رو در نظر بگیریم که از کوزه همان برون تراود که در اوست فکر میکنم خیلی از این بحث هایی که شد میخوابید.معلمای ما آیینه جامعه ای هستن که درش زندگی میکنن .جامعه ای تکلیفشو همه میدونیم.بنابراین تعجبی هم نداره اگه از یه عده معدود از معلمای به اصطلاح فرهنگی همه جور کار ضد فرهنگی سر بزنه.بنظرم هیچ دانش آموز هم نسل ما (دهه ۶۰_۷۰)نباشه که شاهد فحاشی و برخوردهای خشن فیزیکی برخی از به اصطلاح معلمین در کلاس نبوده باشه .به هر حال از ما که گذشت ولی امید وارم نسل های آینده شاهد این اتفاقات نباشند.هرچند که تا وضعیت جامعه ما اینه وضعیت معلمینی هم که درش پرورش پیدا میکنن بهتر از این نخواهد بود..

  پاسخ
 21. 21

  حجاج

  این مشکلات برمیگرده به رییس وکارشناسان قبلی اداره که فقط به فکر خودشون وبجه هاشون بودند خداراشکر که رفتند فقط ساز مخالف بودند.اما الان ساز برای همه موافق میشه امتحان کن

  پاسخ
 22. 22

  فروغ

  واقعا برای اون کسی که خودش رو معلم معرفی کرده بود و آخر صحبتاش گفت بچه های شما باید تو چادر درس بخونن متاسفم…. خیلی دردآور هستش که یک نفر فرهنگی تاب شنیدن درد و انتقادات والدین رو نداره.. البته برای من بسیار معلمین محترم هستن اما معلمین فراشبند ازین جهت محترم هستن که انسانند نه معلم چون حقیقتا به ندرت کسی از اونا تونست وجهه معلمی رو حفظ کنه….

  پاسخ
 23. 23

  احمدی

  کلید همه ی بدبختیها و گناهان دروغ است. اگه در آموزش و پرورش خودمون هم به سه اصل صداقت، ثبات حرف و عمل و مدیریت اهمیت داده بشه خیلی از مشکلات حل میشه. بعضی ها بیشتر میخوان ریاست کنند تا مدیریت.

  پاسخ
 24. 24

  فقط يك امشبي مهمان من باش 3

  فروغ : من هم با شما موافقم.البته انسان نیستند آدم هستند

  پاسخ
 25. 25

  ناشناس

  احمدی درست میگه نبودن این سه اصل بخصوص صداقت وجایگزین شدن دروغ در آموزش وپرورش مشکل اساسی اموزش وپرورش هست نه رییس وکارشناسان قبلی اگر از درون با آموزش وپرورش کار می کردید متوجه این مشکلات می شدیدهنوز در اموزش وپرورش حضورنداشتید که توچشمات نگاه کنند وبهت دروغ بگن شاید هم جرات بیانش را نداشته باشید

  پاسخ
 26. 26

  ناشناس

  تو دنیای مجازی افرادخودشون را معرفی نمی کنند پیشنهاد میکنم مدیرآموزش وپرورش اگه اهل صداقت هست باحضورفرماندارجلسه ایی با منتقدین خودش بزاره تا از نزدیک حقایق روشن بشه

  پاسخ
 27. 27

  فرهنگی

  مدیر آموزش وپرورش بگن چرا با شرایطی که در دوره ابتدایی با کمبود معلم مواجه است که بعضی از مدارس شهرهنوز آموزگارندارند چرا با انتقالی تعدادی از نیروهای این دوره موافقت کردند؟چرا نیروهای این دوره را در اداره بهشون پست داده شده؟اینم بخشنامه وزارت هست یا خلاف بخشنامه؟شایدم سفارش مقامات بالاتر باشه که حرفشون از بچه های این شهر مهمتره

  پاسخ
 28. 28

  ثبات در رفتار وگفتار

  سه اصل ذز مدیریت لازم است ۱- صذاقت وراستگویی ۲-نداشتن حب ریاست ۳-ثبات در رفتارفردی -اجتماعی وسیاسی

  پاسخ
 29. 29

  م

  جناب آقای عوض پور جواب بدن که این چه وضعشه که بر سر مدارس ابتدایی آوردی ؟. آخه من خونه ام پیش مدرسه زهراست باید دخترم بیاد مدرسه فاطمیه . آیا این شیوه مدیریته؟آیا این شد مدیریت ؟

  پاسخ
 30. 30

  3چرخی

  مخاطب خاص بیشی درس بوخون هی تقصیر گردن بقیه ننداز

  پاسخ
 31. 31

  محسن . م

  جناب استاد عوض پور از اینکه امسال طرح نظام آموزشی ۳-۳ را در ۶ تا از مدارس ابتدایی اجرا کردید از شما بی نهایت ممنون ومتشکریم . اگر یادت باشه سال قبل به اتفاق جمعی از اولیا خدمت شما رسیدیم وگفتیم این طرح در سراسر کشور اجرا شده اگر اجرا نکنید می گویند ضعف دارید . بعضی از اولیا فکر ماهی ۳۰ هزارتومان کرایه سرویس هستند نمی دانند که پسر ۱۲ ساله به سن بلوغ رسیده در کنار بچه ۶ ساله در زنگ های تفریح چه مشکلات اخلاقی ایجاد می کرند . نمی دانند که دختر ۱۲ ساله که به مسایل زناشویی رسیده و برای دختران خردسال مسایلی را تعریف می کردند وبه خانواده ها منتقل می کردند چه بدبختی هایی به دنبال داشت . ما اولیا دانش آموزان بی نهایت از تدبیر و مدیریت قوی شما تشکر می کنیم . بگذار کج اندیشان و بدخواهان هرچه می خواهند بگویند.اونا نماینده اکثریت مردم نیستند . سال گذشته که مدیران مدارس ابتدایی فراشبند برای بازدید به بخش میمند رفته بودند تعریف می کردند که همه مدارس بخش کوچک میمند نظام ۳-۳ کشوری در آنها اجرا شده بود. وزیر در مصاحبه ای می گفت : مدارس شهرهای بزرگ حتی تیغه شده اند واین طرح را اجرا کرده اند. اگر بتوانید در تمامی مدارس این طرح را اجرا کنید دعای همه مردم پشت شما سر شما استاد دانشگاه و جانباز و دلاور ۸ سال دفاع مقدس وبرادر شهید است. ما افتخار می کنیم به وجود مدیران توانمند و بومی امثال جنابعالی و آقای پورزارعی که برای شهرتون همه سختی ها را تحمل می کنید و توهین ها را هم به دل می زنید . عاشقانه است که خاک پای مردم شده اید . آفرین به غیرت ومردانگی همه فراشبندی های خوب وبامرام.

  پاسخ
 32. 32

  امیر

  جناب محسن‌. م اولا دوستانی ک اینجا انتقاد کرده اند کج اندیش نیستند و وظیفه هر مدیری هست ک انتقاد پذیر باشد. دوما شما ک با اب و تاب ایشان(مدیر اموزش و‌پرورش) را ستوده اید بهتر است اندکی واقع گرا باشید و همه مسایل را کنار هم بببنید و برای تقدیر و تشکر خودحضورا تشریف ببرید و اندکی در ستایش اعتدال داشته باشید.

  پاسخ
 33. 33

  توانا بود هرکه دانابود

  مرد روزهای سخت عوضپور ایثارگر خدا نگهدار تو. من به عنوان یک معلم به وجود رییس باسوادی چون شما افتخار می کنم. اولویت اول مدارس برای امسال کولر و صندلی است. باخبرشدم که ۶۰ اسپیلیت اماده تحویل است. باید بیشترتلاش کنید تا مثل لب تاپ و پروجکشن که به همه مدارس رسیده کولر هم به همه مدارس برسد حرکت جهادی کن رزمنده ۸سال دفاع مقدس. نگاهت به خدا باشه دنبال کسب رضایت خدا باش.

  پاسخ
 34. 34

  همشهری

  من کاری ندارم چندنفری که انتقاد کردن همشون اولیای بچه ها نیستند . معلمانی هستند که یا افتادن تو روستا یا مدیرومعاونی بهشون نرسیده. چون از نزدیک مشاهده کردم. ضرب المثل معروفی هست که میگه : درخت از ریشه خودش کرم می زند. مسئول سایت آبپا ، هستند کسانی که قصد دلسرد کردن مسئولین شهر را دارن و میخان اونا را وارد حاشیه بکنن . شما بهتره همین هفته به آموزش وپرورش بروی و اطلاعات آماری بدست بیاری و جداگانه در سایت منتشر کنی تا حقیقت بیان بشه. عزت زیاد.

  پاسخ
 35. 35

  سلام ایرانی

  سلام وعرض ادب قبول داریم بودجه نیست چرا همه اتاق کارکنان آموزش وپروش مجهز به اسپلیت است ولی متاسفانه در کلاس مدرسه ها هیچ خنک کننده ای نیست

  پاسخ
 36. 36

  اسد

  بیچاره دانش اموزان دهرمی که پنکه سقفی هم راضی هستند نزدیک به ۲۰ روز است که هنوز معلم ندارند این جا همه چیز افتضاح هست

  پاسخ
 37. 37

  احمد

  اقا اسد انتقاد نکن که فورا میگن دروغ گفتی همه مدارس دهرم هم معلم دارن هم اسپیلت

  پاسخ
 38. 38

  اسد

  یکی به داد دهرم برسه .مدرسه بدون معلم .بدون آب شیرین .بدون کولر. ساختمانهایی ترک خورده و داغون . سه مدرسه با یک مستخدم . بازگشت معلمهای باز نشسته و بی انگیزه . وجود معلم مرد در دبیرستان دخترانه و پایه ششم .
  به نظر شما مدیریت اموزش و پرورش حالا باید فکر تامین معلم باشد راستی ماهی چقدر حق مدیریت میگیرند .بخوابید راحت بخوابید اینجا کسی بیدار نیست

  پاسخ
 39. 39

  دهرمی

  لفطا دهرمی ها ساکت باشند وخونسرد چون ما جز شهروند درجه ۳ هستیم ودیگر استحقاق این خدمات را نداریم وباید محرومیت بکشیم چرا شما شکایت میکنید پیش کسی که خودش واین بی عدالتی ها را روا میدارد ایا گوش شنوایی است صدای فریاد مردم دهرم را اسمان شنید اما دیگران نشنیدند.. فقط هر ۴سال به مدت یک هفته شهروند درجه یک هستیم وان هم ایا م انتخابات.

  پاسخ
 40. 40

  تدبیر

  نمی دونم چرا بعضی از معلمان ابتدایی هنوز بیکار تو خیابون می چرخند بعضی رفتن تو نهضت بیکارتر از گروه اولند اما مدارس هم چنان بی معلمند ؟

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.