مطالب مشابه

35 Comments

 1. 1

  ناشناس

  آقای کاویانی فکر نمی کنی خودت هم داری بخاطر انتخابات ، خودنمایی می کنی آخه تو هم مث دیگر شهروندان. آخه تو چه کاره هستی که واکنش نشون میدی.؟؟؟ من یکی از طرفداران تو در دوره گذشته بودم. اما پس از مشخص شدن ماهیت اصلی تان (طرفداری از سران فتنه و گرایش به جناح چپ) دیگر به تو رای نخواهم داد. و با اطمینان اعلام می کنم که با این کارهات، یک پنجم رای دوره گذشته را نخواهی آورد

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   ببخشید شما خودتون دیدین و فهمیدن ک اقای کاویانی از جناح چپ و فتنه گران حمایت کردن

   پاسخ
 2. 2

  بصیرت

  آقای کاویانی چه منصبی دارد ودر چه جا یگاهی است که صاحبنظر شده ودر مورد تصمیم نمایندگان خانه ملت اظهار نظر می نماید

  پاسخ
  1. 2.1

   ناشناس

   هر ایرانی اگاه حق اظهار نظر دارد

   پاسخ
 3. 3

  جانیار

  اقای کاویانی شما فقط ریاست طلب هستی و یک ذره قلبی فکر خدمت به مردم نیستی .شک نکن که هیچ موقع فرصت برای شما فراهم نمیشود چون چهره واقعی شما برای مردم فراشبند نمایان شد.

  پاسخ
  1. 3.1

   فاطمه

   تمام مردم فراشبند اقای کاویانی را به خوبی می شناسند و او فردی صادق با ایمان وخوش اخلا ق است

   پاسخ
 4. 4

  یاس

  یکی نیست به جناب کاویانی بگه اول تو کجای این مملکتی که داری اظهار نظر میکنی؟ دوم : بنده خدا با این اظهارنظر های بی پایه و اساست نصفی از رای اصولگراها که به خاطر همشهری بودن بهت دادن رو از دست میدی ………

  پاسخ
  1. 4.1

   فاطمه

   هر کسی حق اظهار نظر رو داره چون که همه یافراد تو ایران ازادی بیان رو دارن بعدش هم اقای کاویانی طرف هیچ جناحی نیست

   پاسخ
 5. 5

  سیروس

  آقای کاویانی یک فعال اجتماعی و سیاسی هستند
  امیدوارم دیگر فعالان اجتماعی نیز بیشتر در رسانه ها حضور پیدا کنند و این منطقه از رکود و جمود خارج بشه
  مشکل ما این هست منطقه خود را دست کم می گیریم

  پاسخ
 6. 6

  فرزاد

  آقای کاویانی یک فرد خوش اخلاق و بسیار با سواد و خاکی هست تا جایی که من میشناسمش،به عنوان کاندیدای مجلس شهرمون و کسی که این جرات رو داشت که تو انتخابات شرکت کنه حق اینو داره که واکنش نشون بده، ضمنا تعجب میکنم چرا جبهه میگیرید علیه ایشون !!!
  شما هم میتونید بیاید و در مورد استعفا اون اقایون نظر بدید هیچ اشکالی نداره. حتما که نباید سیاستمدار و یا شخص جهانی و مشهوری باشید. اینم که میگید طرف چپ هست و از این حرفا خب بالاخره هرکسی طرف یکی هست دیگه، سعی کنیم با هم دوست باشیم چرا؟ چون همشهری هستیم. آقایی که میگی رای نمیدی شما اگه به اقای کاویانی و یا هرکسی دیگه که همشهریت باشه رای ندی خیانت کردی.

  پاسخ
 7. 7

  ناشناس

  برادر کاویانی خبر نداره که چه کسانی به مطهری حمله کردند این جوری داره اظهار نظر میکنه/ آقای کاویانی دستاویز اصلاح طلبان تندرو شهرمان شده ایی یه هوش باش

  پاسخ
 8. 8

  محدثه

  آقای بصیرت حتما شما بصیرت داری که اون افتضاح رو در حمایت از کسی انجام دادین که همه تیمش اختلاسگر بودن.یازده روز خون به دل رهبری کرد و خونه نشینی کرد.بصیرت رو حتما شما دارید که یادتون میره رحیم مشایی و رحیمی و بقایی چکار کردن با پول و آبروی جوانان و خون شهدا رو پایمال کردن.
  یک فعال اجتماعی پیدا شده یه حرف حق زده فقط منتظر نشستی ببینین کی مخالف رای شما سه چهار میلیون حرف میزنه هجوم بیارید و مساله رو شخصی کنید.خب اگه سواد داری و بلدی توشما هم اظهار نظر اجتماعی و سیاسی و … کن اگه نداری لطف کن و سکوت کن.شما که با این کاراتون آبروی حزبتون رو هم میبرید.

  پاسخ
 9. 9

  میرزایی

  آفرین آقای دکتر کاویانی.
  موضع گیری بجا و بحق شما نشون داد که فرزند واقعی این سرزمین هستی و دل شما با مردم هست.
  از اینکه بعضی از بی دین ها به نام و کام خود میان و مسایل را وارونه نشون میدن آدم قلبش ناراحت میشه.با مردم بودن شما باعث افتخار ما همشهریانت هست.اینکه کسی نمیفهمه که گرایش سیاسی داشتن به هر طیفی حق شخصی و شهروندی هر انسانی هست و نام های خاصی هم برای خودشون انتخاب میکنن معلوم هست که در چه جایگاهی از فرهنگ و دانش هستند.
  من اتفاقا گرایش اصولگرایی دارم ولی موضع گیریی شما را میپسندم و افتخار میکنم که دانش اجتماعی و سیاسی شهرستان درحال رنگ عوض کردن هست و متعالی میشود.نمایندگانی که نمی دانند اصل تفکیک قوا از اصول اساسی قانون اساسی است آبروی جریان اصولگرایی را نباید خدشه دار کنند.

  پاسخ
 10. 10

  شهروند

  آقاى کاویانى هم شهروندیست مثل من و شما که طبق قانون مى تواند نظر خود را در مورد مسائل جارى مملکت ابراز کند.
  شما هم اگه نظرى دارى در رد یا تایید حرکت نمایندگان استان فارس بفرما ابراز کن

  پاسخ
 11. 11

  حسام

  اقای کاویانی مثه کوه کنارتیم داداش.به نوشته های کورذهنان توجه نکنید.اینا از حسادت زیاد دارن میترکند.هر جا باشی همشهریمون هستی و دوستون داریم.

  پاسخ
 12. 12

  فرازي

  متاسفانه اقای کاویانی علی رغم کسب آرای خوبی از شهرستان فراشبند بعد از انتخابات فعالیت منسجم و درست وحسابی در عرصه سیاسی، فرهنگی و فکری فراشبند نداشتند یا اگر هم داشتند اطلاع رسانی چندانی صورت نگرفت.
  حال به جای اینکه به ایشان خرده گرفت که چرا کنش گری محدودی داشته و در عرصه اجتماع حضور محسوسی از خود بروز نداده ، عده ای که گویا تبار دلواپسی دارند بر ایشان می تازند که چرا وظایف نمایندگان را بازگفتی و امر به قانون شان کردی!!!
  انتظار است که همه شهروندن این رفتار خلاف قانون نمایندگان سیاسی کار و دلواپس استان فارس را نقدو به چالش بکشند و در انتخابات پیش رو نیز با آرای خود نشان دهند که مردم چک سفید امضا به کسی نداده اند و هر وقت خلاف ان را ببینند آن امانت رال باز میگیرند

  پاسخ
 13. 13

  علیرضا

  آقا حسام این دوره ما پشتش نیستیم . حالا این دوره شما مث کوه کنارش باشین ببینم چی کار می کنید . من حاضرم شرط ببندم یک پنجم دور قبل هم رای نخواهد آورد چون ایشون جوگیر شد و خودشو خراب کرد.

  پاسخ
 14. 14

  در پاسخ به نفر اول و نظرات مشابه

  اولا تا انگ بهم نزدین همین اول بگم که من با افتخار نه اصلاحاتی ام نه اصولگرا.
  دوما دوست عزیز فکر کنم شما احیانا اینجا رو با اتحادیه اروپایی جایی اشتباه گرفتی که به ایشون اعتراض میکنی که چی کاره هستن که دخالت میکنن..اینجا اگه قانون داشت که کسی تو کار کسی دخالت نکنه، که همون اول یه نماینده مجلس میدونست نباید تو تصمیم گیری یه قوه مجزا که ربطی بهش نداره دخالت کنه.. وقتی یه نماینده مجلس اجازه همچین کاری به خودش میده جناب کاویانی که سهله اگه یه رفتگر ساده هم این حرفو بزنه حق داره ..قانون یا برای همه است یا هیچ کس ..والسلام

  پاسخ
 15. 15

  دانشجو

  یک رفتگر ساده و افراد دیگه در شان انسانی یکسانند. برای دفاع از یک موضوع درست از مثالهای اشتباه استفاده نکنید.

  پاسخ
 16. 16

  میثم طاهری

  نظرشون کاملا منطقی و درست بود/آفرین

  پاسخ
 17. 17

  روستا

  شجاعت و مقابله با بداخلاقی و دور زدن قانون لازمه یک نماینده هست درست مثل علی مطهری
  از اصول گرا های منفعت طلب چند نفر نصف محبوبیت مطهری را دارند ؟ هیچ
  احسنت برکاویانی ایشان با بیان نظرشان به رشد جامعه کمک می کند
  و مثل جمعیت منفعت طلب زیرپوستی و از پشت به مردم خنجر نمی زند

  پاسخ
 18. 18

  همشهری

  والا خوبه حالا دیگه فقط اصلاحاتیا شدن پیغمبر و دلسوز جامعه و مردم
  حالا هرکسی دیدگاه سیاسیش با اقایون فرق داشته باشه دیگه منفعت طلب و هزار جور انگ دیگه بهش…..
  خدا بخیر کنه آخر و عاقبت همه ما را بخصوص اصلاحات
  از اون دوره خاتمی چه گلی بسر این مردم و مملکت زده شد که از این بخواد زده بشه

  پاسخ
 19. 19

  همشهری شما

  والا خوبه حالا دیگه فقط اصلاحاتیا شدن پیغمبر و دلسوز جامعه و مردم
  حالا هرکسی دیدگاه سیاسیش با اقایون فرق داشته باشه دیگه منفعت طلب و هزار جور انگ دیگه بهش…..
  خدا بخیر کنه آخر و عاقبت همه ما را بخصوص اصلاحات
  از اون دوره خاتمی چه گلی بسر این مردم و مملکت زده شد که از این بخواد زده بشه

  پاسخ
 20. 20

  واقعیت

  یه نمونه بیاورید که جناح تمامیت خواه رای مردمی دارن تنها جایی که می تونن خودنمایی کنند در انتصابات چون هیچ کس قبولشون نداره به قول دکتر زیباکلام تا میگن رفراندوم رنگ به روشون نمی مونه.

  پاسخ
 21. 21

  MOHSEN FOROUGHI

  هرچند که خسته ایم ازاین حال نیا….شرمنده اگرندارداشکال نیا
  ماخط تمام نامه هامان کوفی است….آقای گلم زبان من لال نیا

  پاسخ
 22. 22

  یه فرد بی طرف و ذره ای با دیگاه منطقی

  دوستان عزیز هر کسی میتونه نظر بده ولی سوا از این یه دوره آقای کاویانی کاندید بودن و معتمد ۲۴۰۰۰ نفر هستند و بایستی به نظر اون ۲۴۰۰۰ نفر احترام گذاشت.
  اصلا قرار نیست تو یه کشور همه اصولگرا یا همه اصلاح طلب باشند..و هر کسی بنا به دلایلی حق انتخاب داره و حتما برا انتخابش دلایلی هم داره و اینطور نیست که اگر اصلاح طلب و یا اصولگرا بود دیگر طرفداری ندارد مطمئن باشید هر کسی طرفدار خودش را دارد…و مطمئن باشید که همه اصولگرا ها مثل هم نیستن و برعکس..اونجاست که دیگه باید از نعمت خدادای (عقل) استفاده کنید و خوب رو از بد تشخیص بدید
  اینجا صحبت از اینها نیست صحبت از دخالت در قوای دیگر هست(مجریه) اگر یک نماینده سرش را میکرد تو کار خودش و یه قانون دقیق پیاده میکرد و اینقد تو کار قوه مجریه دخالت نمیکرد مطمئن باشید حال و روز کشور ما از این بهتر بود و روزی یه تبصره به قانون ها اضافه یا اطلاح نمیشد..و متاسفانه اکثر نمایندگان فراموش کردن که وظیفه آنها قانون گذاری ایست نه عوض کردن فرمانداران و استانداران(البته نظر نماینده هم میتونه مهم باشه ولی نه بصورت طلبکارانه!!)..که متاسفانه ما شاهد این اتفاق هستیم.. و صحبت آقای کاویانی از استعفاء نمایندگان این هست که شما نمایندگان استان فارسی که انقدر از تاریخ مهمان دوستی ومهمان نوازی فارس دم میزنید چرا همان موقعی که به مهمان استانتان (حالا هر کسی میخواد باشه)بی احترامی شد در جواب بیتاوتی استاندارتان استعفا ندادید ، الان میخواید بخاطر استانداری که وزارت کشور خودش حق انتخاب داره و می دونه چه کسی با دولتش تعامل داره رو انتخاب کنه و اومدین خودتون رو انداختین وسط و استعفا دارید میدید؟؟

  پاسخ
 23. 23

  پدرام

  بحث اینه که چرا حالا؟
  چرا
  چرا قبلا اظهار نطر نمی کردند؟
  حالا چون دیدند که اعتراض به فریدونی منافعی در بر داره !شروع کردند؟
  دوما رسانه یک عرصه عمومی است. بنابراین قرار نیست همه فراشبندیها چون شهروند هستند نظرشان در سایت درج بشه

  پاسخ
 24. 24

  قدرت اله آقایی

  اگر هدف آقای کاویانی خدمت به مردم است و معتمد ۲۴۰۰۰ هزار نفر باید بگم که در شورای شهر ، شهردار ی به ایشان بیشتر نیاز هست تا در مجلس، پس دوستان خدمت برای مردم شهرمان در هر پستی لازم است. این آقایانی که وارد سیاست میشوند فقط فکر خودشان هستند حتی یاد برادر هم نمیکنند

  پاسخ
 25. 25

  فراشبندی

  متاسفم برای اون کوته ذهنای که دارن اینطوری پشت همشهریشون حرف میزنن.اینها *****تا کی شماها باید ******.بجای اینکه پشت همشهریتون باشین دارین بد میگین.فراشبند تا صدسال دیگه هم تا وقتی چندتا مثل شما داخلش هست درست بشو نیست.البته مقصر نیستینا ********.****.

  پاسخ
 26. 26

  انسانم ارزوست

  اقای کاویانی شما در ابتدای ورود به انتخابات مردم شناختی بر روی شخص شما نداشتند الان که لوس شدی و چهره واقعی و افکاری شما مشخص شده این بازی ها و خاک و خاش کردن ها باعث کوچک تر شدن ماهیت فراشبند و فراشبندی است.
  پس با درایت حرکت کن که عملکرد شما و رفتار شما باعث نشود شخصیت های بزرگ اکثر فراشبندی با رفتار و منش شما قضاوت شهرستان های همجوار و حتی استان شود.

  پاسخ
 27. 27

  دلسوز

  سلام خدمت دوستان : چرا برای یک بحث سیاسی اینقدر با هم کلنجار میرید ولی در موضوعات مربوط به شهر نظر هم نمیدهید واقعا جای تاسف است دلایل عقب ماندگی شهر هم همین است که بیشتر دنبال مسایل سیاسی هستیم اخه بیش از سی سال است با همین حربه ها مشغولمان کرده اند برید نظراتی که در این مورد و در بقیه موارد در همین سایت گذاشتن را مقایسه کنید .

  پاسخ
 28. 28

  دانش اموز

  خیلی بدی اقا محمد

  پاسخ
 29. 29

  محسن

  کاویانی وخونوادش تو دید مردم خراب شدن خود خسرو پسر خوبیه ولی یه نفر که میخواد بره تو راس سیاست اول کناریاش مهم هستن تا خودش هر کسم خواست بره کنار یه نمایده بره کنار سید که بدردش بخوره امسال بازم خودشه

  پاسخ
 30. 30

  رحیم

  واقعا با نظر شما اقای کاویانی موافق هستم امیدوارم که وارد مجلس شوید و از استعداد شما استفاده کنیم از شهر کارزین

  پاسخ
 31. 31

  18ساله

  اقای کاویانی مطمئن باش رای من،شماهستین من اولین رای خودم راباافتخاربه شماخواهم داد،من صداقت ازچهری شمامیخوانم،من رایم رابع همشهری خودمیدهم زیرسلطه ی شهرهای دیگرنمیروم،من رایم رابه کاویانی میدهم،دوگروه بودن. فراشبندی ها بدبختشان میکند،اینبار اگرخدایی بخواهیم رای بدهیم نوبت ماست مافراشبندی ها۱۲سال گذشته از قیری وفیروزابادی چیزی ندیدیم،دیگه به این قریب پرستی پایان بدهیم،خدایی قضاوت کنید،وحرفای ناپسندپشت سراین کاندیدنزنید ازخدابترسین،ریشه اقای کاویانی رااول بشناسید بعددهن بازکنید،من ۱۸ساله رایم رابه کاویانی میدهم،من فقط میخواهم زیردست شهرهای دیگرنشوم،

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.