مطالب مشابه

9 Comments

 1. 1

  مهدی

  با سلام خدمت استاد بزرگوارم جناب آقای کشاورز و خسته نباشید خدمت مسئولان سایت آبپا. آقای کشاورز به تازگی اسناد ویکی لیکس درباره برخی از مسئولان دولت اصلاحات افشاگری کرده. خانم نماینده اصلاح طلب شهر تهران در مجلس ششم میره تو صدای آمریکا و به راحتی کشف حجاب می کنه و… به شما و همفکراتون تو فراشبند حق میدم که طرفدار طرزفکر خاصی باشین. ولی بهتره تو قضاوت ها منصفانه واقع بینانه عمل کنیم. سایت آبپا مخاطبان بسیاری داره و همه تحصیلکرده هستن. بنابراین سعی نکنین از مجلس ششم با ادبیات نوستالژیک و هنرمندانه خودتون یه «بت دموکراسی» بسازین. وزیر فرهنگ دولت اصلاحات الآن کجاست و در چه راستایی فعالیت می کنه؟ آقای کشاورز عزیز، تاریخ قاضی وجدان های بیداره و تو عصر ارتباطات نمیشه مخاطبان سایت پرطرفداری مانند آبپا را با یه تحلیل کاملا یک طرفه قانع کرد. با آرزوی موفقیت..

  پاسخ
 2. 2

  ali

  درود بر آقای کشاورز

  پاسخ
 3. 3

  ali

  واقعا متن پر محتوا و کاملی بود درود بر آقای کشاورز

  پاسخ
 4. 4

  ایران سرفراز

  درودبراستاد بزرگوار کشاورز
  با توجه به جبهه گیری برخی نمایندگان که خود را حافظ منافع ملت،خود را امین ملت،نماینده ملت مینامند و به همین القاب و عناوین در پیشبرد اهداف خود،به صراحت دروغ میگویند،تخریب میکنند،تحقیر میکنند،سوال اینجاست که چگونه باید بنیان جامعه را با دروغ بنا نهاد؟سوال اینجاست زمانی که میگویند نصف مردم به یارانه نیاز ندارند مگر اصلا انها با مردم هستند که ازقول ما مردم میگویند که نیاز داریم؟۲۴۰ هزار شهید تقدیم انقلاب نکردیم که ئروغ بشنویم،حال اگر نماینده ای در خارج کشور اظهارنظر میکند،ظرف سنجش ما باید صحت و درستی مطالب آنان باشد نه موقعیت جغرافیایی.
  بدون شک اگر مبنای کار ها و فعالیت های سیاسی اجنتماعی خود را بر اساس منطق و تحقیق قرار دهیم،اختلافات جناحین سیاسی هر چه کمتر خواهد شد.

  پاسخ
 5. 5

  مدیر انحرافی سایت

  مرگ بر ضد ولایت فقیه……..

  پاسخ
 6. 6

  غلامرضاعاليشوندي

  نمایندگان مجلس تاحالاازهرطیفی بودن به نفع خودشون واطرافیان کارکردن.بیچاره مردمی که باهزاران آرزونماینده انتخاب وبه مجلس میفرستن.درموردصحبت های آقای کشاورزحرفی ندارم وقضاوت نمیکنم.برای نظرات همه احترام قائلم ولی همون که گفتم هرکی برای خودش واطرافیانش دست وپامیزنه.(نمایندگان)

  پاسخ
 7. 7

  ایمان

  جناب کشاورز از چهره های محافظه کار دانشکده هستند. از اینکه در فراشبند فضای سیاسی باز به وسعت ۱۸۰ درجه ایجاد کرده اند جای تعجب داره.
  قطعاً اصلاح امور از وظیفه مسلمانان است اما یادآور شوم، شهدا با آرمان ها و اصول انقلابی این درخت تنومند را استوار کردند مهندس!

  پاسخ
 8. 8

  علی

  جناب کشاورز تحویل بگیرید استاندار محترم رو…
  چشم خانواده شهدا روشن!

  پاسخ
 9. 9

  میلاد بحرانی فرد

  با سلام
  روی صحبتم با نمایندگان استان فارس است. نمایندگانی که چهار سال است صدایشان در هیچ جایی جز منافع سیاسی و شخصی و گروهی خودشان شنیده نشد … آن زمان که دریاچه های شیراز مثل بختگان و پریشان (بزرگترین دریاچه آب شیرین ایران) و کافتر یکی پس از دیگری خشک می شدند، آن زمان که فارس که قرار بود زمانی قطب الکترونیک کشور و حتی خاورمیانه باشد به جای آن یکی از بزرگترین قطب های بیکاری کشور شد، آن زمان که کارخانه های خودروسازی و فولاد که بدون هیچ مقاومتی از استان خارج و به دیگر استانها داده شدند، آن زمان که کاخانه هایی مثل مخابرات راه دور، پارس کمپرسور(تولید کننده موتور یخچال)، آزمایش تعطیل و ده ها کارخانه مثل زیمنس به حالت نیمه تعطیل درآمد، آن زمانهایی که استان فارس به موش آزمایشگاهی طرح های کارشناسی نشده ای مثل پزشک خانواده بدل شد، زمانی که استان رکورددار تصادفات جاده ای ، اعتیاد، جرم و جنایت و ورود متکدیان خارجی غیر قانونی مثل گدایان پاکستانی شد، وقتی زمان رئیس جمهور سابق استان پر شده بود از مدیران کم تجربه و غیر بومی مثل استاندار سابق که هم جوان و بی تجربه بود و هم کرمانی و چندین مشکل دیگر که اگر مثلا در استان اصفهان یا آذربایجان اتفاق افتاده بود نمایندگانش مملکت را به هم می ریختند این برادران با سکوتشان به ضرر این استان کار می کردند. حالا چه شده که در فاصله کوتاهی از انتخابات صدایشان به این رسایی شده است … و استعفا می دهند و داد وا مصینتا بر می آورند. نمیدانیم تعجب کنیم یا تشکر ولی بالاغیرتا همین یک بار را مردانه سر حرفی که زدید بمانید و استعفایتان پس نگیرید. هر چند نمیدانیم دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را… از یک طرف استعفا می دهید و از طرف دیگر سفره ها و افطاری های آنچنانی تبلیغاتی برای انتخابات بعدی … در آخر خسته نباشی اما مرا به خیر تو امید نیست …. شششررررر مرسان.
  توی این مملکت یک اصلی وجود دارد به نام اصل تفکیک قوا…مجلس در راس امور است، بله درست. ولی بهتر است نمایندگان عزیز هم دست از این مانورهای انتخاباتی بردارند.
  قانونگذاری (نمایندگانی) که بدلیل انتخاب استاندار جمعی استعفا می دهند از قانون و اجرای ان هیچ نمی دانندآیا این نمایندگان نمی دانند انتخاب استاندار از وظایف وزیر کشور بوده و هرگونه ابراز فشار غیر قانونی و زیرپا گذاشتن قانون است.
  این اقایان چرا در زمان احمدی نژاد که مملکت را چپاول میکردند استعفا ندادند.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.