ad

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 1

  مسکن مهر

  ایشان واقعا پر تلاش هستند
  ولی حیف که کارمندهای ادارات خیلی ضعیف هستند

  پاسخ
 2. 2

  حامی وحدت

  سلام دوست عزیز. طوری صحبت میکنید که انگار کشور دست یه عده دزد و راهزن بوده و حالا به دست اینا رسیده . نه بزرگوار این تفکرات غلط را از ذهنتون پاک کنید شاید فرجی حاصل شد . تا کی می خواین با این تفکرات غیر منطقی زندگی کنید . شما که دم از اتحاد و وحدت میزنید چرا اینطور فکر میکینید؟ همین رفتاراتون هست که باعث میشه مردم نسبت به شما ها بی اعتماد باشن .

  پاسخ
 3. 3

  فرازي

  البته مقایسه این فرماندار با “آن فرماندار”قیاس مع الفارغ است.الیاس محمدی در سال اول انتصاب برای انتقاد از دولت خاتمی دایم از مدیران پروازی و غیر ساکن گفت.جالب اینکه ایشان حتی تا پایان مسولیتش نیز بر حرفش دوام نیاورد .نخست داماد میراث فرهنگی شده خود را به شیراز فرستاد و سپس منزل خود را به شیراز بردو عملا به جرگه مدیران پروازی پیوست.
  مسکن مهر و مشکلات آن،مکان یابی غلط بیمارستان،رها شدن جاده ارتباطی فیروزاباد -فراشبند ،زمین گیر بودن پتروشیمی و فاز ۲ همه از یادگاران ایشان است.و البته کلی فامیل و همفکران شاغل شده در ادارات بدون شرکت در آزمون است.فرماندار دولت مهرورز و عدالت بود دیگر
  چه انتظاری داریم!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
 4. 4

  سيما

  جهت استحضار “حامی وحدت”
  زالوهایی چون بابک زنجانی و جابر ابدالی و پدیده شاندیز و امیر منصور آریا و در راس آن معاون اول دولت دهم دکتر محمدرضا رحیمی که محکوم به زندان هستنداگر دزد و راهزن نیستند پس چه نامی شود بر آنها اتلاق نمود.
  سکوت موهبت است الان وقت سکوت است .

  پاسخ
  1. 4.1

   مرتضی زارع

   شاید هم وقت خرید سوراخ موش باشد برای کسانی که بیت المال را به تاراج بردند البته بنده خدایی می گفت اگر حرف بزند قیمت سوراخ موش بالا می رود ولی هیچگاه سخن نگفت ولی الان فکر کنم قیمتش وحشتناک در حال بالا رفتن باشد.
   اینم سندش:http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=56847

   پاسخ
 5. 5

  حمید توانا

  با سلام
  مدیر محترم سایت آبپا ، حاج محسن پورزارعی یک فرد ولائی و پر تلاش و دلسوز است و بنده هم اصلا به دید یک اصلاح طلب به ایشان نگاه نمیکتم
  لطف کنید ایشان را در طبقه بندی های جناحی خود قرار ندهید . بگذارید در همین مسیر به همشهریان خود خدمت کند .
  تا به امروز ندیدم کسی قدر و منزلت همشهریان مسئول خود در فراشبند بداند .الیاس محمدی هم به سهم خود خدمات زیادی به فراشبند ارائه نمود ولی مردم فراشبند غریبه هایی مانند فرهادی را میخواهند که جرات نئاشته باشند با ایشان ملاقات هم کنند . حتی اجازه ملاقات هم به آنها ندهند .
  بی انصافها مگر شما قرار نیست در آن دنیا جوابگوی اعمالتان باشید.چرا با الیاس محمدی مقایسه میکنید .و با بقیه فرمانداران غیر بومی مقایسه نمیکنید . بنده فکر میکنم یا برحی دوستان بیماری تعصبی جناحی دارند و یا منافقند و دوست دارند در هر برهه زمانی کسی را مدح و دیگری را بد بگویند

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 12 =

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است