مطالب مشابه

5 Comments

 1. 1

  ناشناس

  اصلا با فرض بر اینکه همچین تصویری رو به ذهن هم متبادر کنه باز مساله ی چندان مهمی نیست. الان که تخریب شده و این مساله دیگه محل بحث نیست. این مسائل بسیار کم اهمیته. با ورود نرم افزارهای جدید موبایل بازار شایعه و در هم پیچیده شدن راست و دروغ داغ داغ شده. بهتره بجای این مسائل بی اهمیت به مسائل مهم شهر توجه بشه. و نکته بعدی اینکه اینهمه درباره موضوعات مهم شهر(مثل اسفالت کوچه ها)حرف زده شده کسی پاسخگو نبوده حالا این موضوع کم ارزش همه رو به واکنش واداشته.

  پاسخ
 2. 2

  شناس

  اتفاقا به نظر من خیلی مهمه
  هم مردم حق دارن بدونن توی شهرشون چه میگذره و هم ادارات اجرایی باید کارشون رو توجیه کنن.

  پاسخ
 3. 3

  شناس

  به نظر من اتفاقا با اهمیته
  هم مردم حق دارن بدونن تو شهرشون چه خبره
  و هم ادارات باید دلیل اقداماتشون رو تشریح کنن

  پاسخ
 4. 4

  رویداد...امروز

  امروز در کوچه های اطراف مسجد شهدا می گذشتم و متوجه شدم که ساکنین این محله (شهدا) کوچه ها را با سنگ مسدود کردند که برای عبور و مرور مشکل ایجاد می کرد…اول کمی تعجب کردم و بعد فهمیدم که مردم محترم این محله واقعا در معرض گرد و غبارشدید حاصل از رفت و آمد وسایل نقلیه هستند و تنها راهی که به فکرشان رسیده این است که کوچه ها را مسدود و سنگ ریزی نمایند.. مردم بیچاره حق آسایش و زندگی سالم را دارند..
  خواهشمندم جناب چراغی با دوربین خود سری به این محله بزنید و در مورد مشکلات کوچه های خاکی تصویر و گزارش تهیه نمایید..
  جناب آقای شهردار.. بازسازی و لایروبی کردن کوچه کار بسیار خوب و قابل تحسین است البته اگر به دنبال آن قیر هم ریخته شود … اما اگر فقط به تیغ زدن و قلتک باشد واقعا مردم بیچاره دچار مشکلات و تهدید واقع می شوند .. این صدای من نیست صدای مردم کوچه های خاکی است که بدون دست زدن به کوچه ها راحت ترند..
  بنده کارهای مهم و سازنده شهردار محترم را تحسین می کنم و امیدوارم با انتقاد های سازنده موفق و سربلند باشند ان شا اله…

  پاسخ
 5. 5

  فراشبندی

  بهتره شهردار محترم بجای انجام کارهای غیر ضروری مثل تخریب و تغییر شکل میدان شهرداری یه کار اصولی و درست و حسابی انجام دهند و یا لااقل یه جایی مثل خیابان و کوچه مسجد شهدا رو سروسامان دهند و آسفالت کنند

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.