مطالب مشابه

8 Comments

 1. 1

  فراشبندی

  جانا سخن از زبان ما می گویی

  پاسخ
 2. 2
 3. 3

  روح اله غلامی

  خلایق هر چه لایق.خداوند حال و روز هیچ امتی را تغییر نمیدهد مگر اینکه خودشون رو تغییر بدن(قرآن کریم)

  پاسخ
 4. 4

  رها

  کو گوش شنوا؟!!!!!

  پاسخ
 5. 5

  مهدی

  سلام و. . . مابهش میگیم پارک مستضعفا چون شبای تابستون که همه فراشبندیهایی که ماشین داشتن ومی رفتن پارک کوهستان مابی وسیله ها به همراه بچه هامون میومدیم تا یکی دوساعتی توخاک وآشغالهای ریخته شده بچه هامون باتاب و سرسره دلشون خوش بشه،شادی کنن،ساعت ۱۲شب هم باهزار بدبختی ولی با دلی شاد((شادازاینکه بچمون شاده)) و وعده اومدن به پارک فرداشب رو بهش می دادیم که باباجان بریم خونه فردا دوباره بچمو میارم پارک باشه،اگه نریم خونه همش بازی کنیم تاب و سرسره تموم می شه، پارک تموم می شه دیگه پارک نداریم،اون موقع تازه با اکراه سواربرموتور می شدیم و در شرایطی گاهی به زور هم متوسل می شدیم ودر بین راه با وعده های زیبا و شیرین اومدن دوباره به پارک آرومش می کردیم و با موتور کَلَتِمون می رفتیم خونه.
  ( باتشکر ازدوستان خوبم حسین چراغی و وحید ذوالفقاری )

  پاسخ
 6. 6

  زهره

  اقایان گزارشگر واقای چراغی محترم کاش سری هم به مسکن مهر ومشکلاتش می زدید وکلاهبرداری میلیاردی که آقایان مدیر عامل را یک شبه پولدار وکارگر ومستضعفی که فکر می کردند صاحب سقف که مال خودشان شده را بیچاره حالا هم که باز بابت هیچ ۵میلیون وام دیگر به مدیر عامل ها دادند که یک میلیارد وسیصد میلیون تومان می شود بابت طرح تکمیل شده!و بازپرداخت آن با ساکنین بیچاره!به خاطر پارتی وزارتی مدیر عامل !آیا خدایی هم هست!عدالتی!

  پاسخ
 7. 7

  زهره

  مسکن مهر نه مسکن بی مهری!مسکنی که قرار بود سقفی باشد برای مستضعفین جامعه ولی با عدم نظارت وپارتی بازی سود جویانی چون ***** و ****** ثروتی بادآورده که اشتهای سیر ناپذیر انها راهیچ گاه راضی نکرد ۱-مصالح بی کیفیت وتبدیل پارکینگ ها به واحد های مسکونی ۲-فاضلاب غیر استاندارد۳-هم دستی با شهردار وفرماندار ان زمانها و………….. چه بگوویم که یک شبه چند معلم ساده ویک تلفن چی شرکت تبدیل به پیمانکار وبرج ساز شدند ومن کرایه نشین امیدوار به سقفی که مال خودم باشد !صاحب سقف که شدم تازه با چکه های آب دستشویی از بالای سرم واتاق هایی با کف سیمانی ! کلید وپریزهای خراب ونیامدن آب وبی آبی اتصال برق وپر شدن چاه فاضلاب سوراخ شدن لوله اشپزخانه تازه فهمیدم اسکلتی که به من تحویل دادند خانه نمی شود!وبا وام گرفتن آن را رنگ وکابینت وکمد زده ام باید همه چیزش عوض شود با اهالی ساختمان مبلغی را تامین وتعمیر کردیم ومدیر عاملان با پول باد آورده در شیراز به همراه خانواده…..تا دیروز که از بانک زنگ زدند که اقایان با پیدا کردن پارتی در وزارت اقدام به بالا بردن وام از ۲۰میلون به۲۵ میلیون شده اند برای تکمیل پروژه ای که خودمان تکمیلش کردیم مدیر عاملان هم با بوی پول از شیراز امدند که وای ما بدهکاریم! آقای چراغی این هم دولت تدبیر که من کارگرماهی ۳۰۰هزار تومان قسط برای پروژه تکمیل شده باید بدهم همه دستشان در یک کاسه برای بخور بخور آیا فرماندار حال می تواند جلو این بی عدالتی را بگیرد یا پارتی وزارتی همه را روی انگشت کوچکش می چرخاند خواهیم دید…..

  پاسخ
 8. 8

  جوان

  با سلام و خسته نباشید
  پس از انتخابات شورا شهر و بعد از رکود شدیدی که در سیستم مدیریت شهری و شهرداری بود حرکت هایی شورع شد و پس از ورود آقای نوشادی و ریاست خانم جمشیدی در شورای شهر پیگیری ها و اقداماتی انجام شد که نوید یه تلاش گسترده برای اصلاح وضعیت شهر بود. ولی متاسفانه پس از گذشت مدتی و باز هم تغییر در درسیستم شورا فعالیت های سیستم مدیریت شهری یا تعطیل و یا بصورت مقطعی و مختصر و مفید انجام می شود. میدان الفتح به حال خودش رها شد که اگر نخاله های میدان بسیج(فلکه شهرداری) نبود خاک ریزی هم نشده بود. درختان پارک محله (گود علی پناه ) یا خشک شدند و یا به سرقت رفتند. فراشبند میدان تره بار و یا مکانی که روز بازار مثلا (پنج شنبه بازار ) ندارد تا مردم بتوانند مایحتاج خود را با قیمت بهتری تامین کنند – فراشبند پیاده رو ندارد( مکانهایی کنار خیابان های شهر است که برای آویزان کردن لباس پوشاک فروشی ها و میز تره بار فروشی ها و سایر مغازه ها و یا دستفروشان برای فروش میوه و تره بار و … می باشد ) بوارهای شهر لوله کشی آب شد ولی خبری از آب درون آنها نیست و فضای سبزب نداریم- آب توسط تانکر به درختان بوارها داده می شود ولی همین آب را درون لوله ها نمی گذارند تا هزینه ها کمتر شود- شهرداری کارخانه آسفالت دارد و لی آسفالت راه های روستایی و پیمانکاری از جاهای دیگر تامین می شود- پارک محله در شهر معنا ندارد

  فکر کنم کافی باشه . درد و مشکل زیاده ولی خبری از درمان نیست. خلیلی از این موارد نیاز به بودجه ندارد فقط مدیریت می خواهد

  امیدواریم تلاشی که توسط شورای جوان شهر شروع شد ادامه پیدا کند و درگیر خستگی مسئولین سن و سال گذشته نشود

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 15 =

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است