ad

مطالب مشابه

20 Comments

 1. 1

  محمد نوشادی

  مرسی از مهندس غریبی
  ای کاش فقط میشد با نام واقعی توی سایت نظر داد.

  پاسخ
 2. 2

  عضو

  ای کاش مهندس غریبی که هم بی طرف هستند و هم قدیمی و هم همدفتر و مشاور مهندس ابراهیمی و هم در انتصاب مهندس صداقت نقش داشته اند, در مورد عملکرد سه ساله مهندس ابراهیمی و عملکرد یکساله مهندس صداقت هم اظهار نظر می کردند.

  پاسخ
 3. 3

  حسین

  و سلام خدمت جناب مهندس غریبی دو مسله وجود دارد در صحبت های شما یکی اینکه طی تبلیغات و صحبت هایی که با بنده شده تمام این عملکردها منصوب به مهندس ابراهیمیست که جز عملکرد ایشان بوده و دوم اینکه در تبلیغات گروه ائتلاف پویا این بود که تمام افراد گروه مقابل کمتر از دو سال پروانه گرفته اند یعنی تمام کسانی که میتوانستند کار. بگیرند همان شش نفر و شما بودید ممکن است یک کم شفاف سازی کنید؟ویک سوال چرا با اینکه شماجز مهندسان با سابقه و فوق لیسانس شهر هستید و به گفته دوستان دوست مهندس ابراهیمی چرا از شما دعوت نکردند؟

  پاسخ
 4. 4

  عضو

  مهندس غریبی ممکن است تاریخ دقیق تشکیل دفتر نظام مهندسی را بدهید؟ اگر شما سال ۸۷ پیگیر بوده اید و سال ۸۸ دفتر نظام مهندسی تشکیل شده باشد و مهندس ابراهیمی در سال های ۸۸-۸۹-۹۰ مسول باشند باید برای سال ۹۱ انتخابات برگزار می شد؟ آیا در سال ۹۱ دوباره انتخابات برگزار شد و دوباره مهندس ابراهیمی رای آورد؟ آیا اگر فراشبند مستقل نمی شد مهندس صداقت که در سال ۹۲ مسول شده اند می توانستند تا آخر سال ۹۴ مسول باشند؟

  پاسخ
 5. 5

  عضو

  در طول سه سال ریاست مهندس ابراهیمی , نگذاشتم نظام مهندسی از راه خود منحرف شود.
  البته این نظر شماست و من به نظر شما احترام می گذارم.
  اتفاقا ما جمعی از مهندسین فراشبند معتقد بودیم که مهندس ابراهیمی از موقعیت خود سوء استفاده می کند و نظام مهندسی از راه خود منحرف شده و دنبال برکناری مهندس ابراهیمی بودیم.که موفق هم شدیم.

  پاسخ
 6. 6

  فولادی

  سلام رسم جوانمردی است که دوستان با معرفی خود و بر اساس مستندات حرف بزنند وگرنه با اسامی مستعار و بازی کردن با کلمات و استفاده از شایعات بی اساس همچون زمان انتخابات راه به جایی نمی برند .
  این پاراگراف به درخواست آقای فولادی به نظر اضاف گردید
  سلام . جناب مهندس عالی شوندی: عضو کردن تعدادی از همکاران توسط من در دو
  مرحله انجام شد . مرحله اول قبل از استقلال دفتر بوده مانند آقایان
  میرزایی فولادی وندا محیط و غیره که با حضور این دوستان تعداد اعضای
  دفتر به حد نصاب مورد نیاز رسید و تشکر اعضا را نیز در پی داشت . مرحله
  دوم پس از استقلال دفتر بود و ان نیز به پیشنهاد دوستان تازه عضو شده و
  در ادامه موج بوجود امده ناشی از اشتیاق دوستان از استقلال دفتر بوده
  است . اما همان گونه که همه دوستان و شخص مهندس عسکری رییس دفتر
  فیروزآباد می توانند شهادت دهند طراح و بانی معرفی مهندس صداقت به عنوان
  مسوول دفتر فراشبند بنده بوده و دلیل ان حفظ اعتبار دفتر و جلوگیری از
  دخالت فیروزآباد در این شهر بوده است و اگر سهمی می خواستم خودم را معرفی
  می کردم .
  و در پایان اینکه اتهام رای آوردن به چه قیمتی برای کسی که در روزهای اخر
  به پیشنهاد خود و برای ایجاد ائتلاف فراگیر با دوستان شما و جهت حفظ شان
  نظام مهندسی فراشبند حاضر به کناره گیری شده است اتهامی مضحک می باشد .
  با سپاس فولادی

  پاسخ
  1. 6.1

   اندیشه

   با مهندس فولادی موافقم. بهتر است دوستان عضو نظام مهندسی که، در جریان اتفاقاتی که در سال های گذشته افتاده است، هستند با نام واقعی خود نظراتشان را منتشر کنند تا اعضای جدید و سایر افراد خارج از نظام مهندسی بتوانند حرفایشان را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار بدهند. این کار اعضای جدید را در انتخاب بهترین افراد کمک میکند.
   از مهندس غریبی، عالیشوندی و فولادی بابت درج نظراتشون با نام واقعی سپاسگذارم.

   پاسخ
 7. 7

  محسن عالیشوندی

  یه سوال دارم از مهندس فولادی که امیدوارم صادقانه جواب دهند
  در صحبت حضوری با شما ،مهندس ابراهیمی گفتند که فکر می کنید همه این سی چهل نفر را من به تنهایی عضو کرده ام؟ مثلا مهندسین پالایشگاه که ده دوازده نفر می شوند را مهندس فولادی عضو کرده اند .
  سوال من از شما این است که آیا واقعا عضویت در هییت رییسه اینقدر ارزش دارد که شما در آستانه انتخابات چنین کاری انجام دهید؟
  سوالات دیگری هم وجود دارد که فعلا به همین بسنده میکنم.

  پاسخ
 8. 8

  فولادی

  سلام طی صحبتی که دقایقی پیش با مهندس صداقت داشتم قرار شد با همکاری هم دست از لجاجت برداشته و به احترام شهرمان به این مسائل خاتمه دهیم . بنا براین تصمیم گرفتم به سهم خودم با سکوت در شبکه های اجتماعی به مشکلات دامن نزنم . با تشکر و امید به همکاری بقیه دوستان . فولادی

  پاسخ
 9. 9

  عضو

  منم اگه پنجاه نفر عضو کرده بودم الان سکوت می کردم تا وقتش

  پاسخ
 10. 10

  سعید صداقت

  با تایید حرف مهندس فولادی از تمام دوستان توقع دارم ضمن احترام به همدیگر و اینکه این قضایا التهابات انتخاباتیست. بیاید با کمک همدیگر ثابت کنیم که انتخابات نظام مهندسی در سایه تعامل و سلامت کامل برگزار خواهد شد و متفاوت از بقیه انتخابات خواهد بود مهم نتیجه عمل ماست. گذشته را فراموش نکنیم که با کمک همدیگر و با دیدگاههای کاملا متفاوت کارهای بزرگی کردیم . لطفا دوستان نظراتی که کمک به شرایط موجود نمی کند ندهند و بهترین کمک به نظام مهندسی عمل کردن است.

  پاسخ
 11. 11

  یاسین اکبری فرد

  سلام خدمت دوستان. بنده هم کاملا با مهندس صداقت موافقم وبا توجه به شناختی که بنده از اکثر بچه های نظام مهندسی دارم انتظار می رود که با حوصله و صبر و تعامل مشکلات حل شود و انچه که اتفاق می افتد به سود مردم و شهر باشد.

  پاسخ
 12. 12

  محمد

  خدمت دوستان نظام مهندسی
  کوس رسوایی ی نظام مهندسی خیلی وقته که بر زمین افتاده.

  پاسخ
 13. 13

  احمد

  با عرض سلام خدمت مهندسین با غیرتمون
  من در کارتون سر در نمیارم چون حرفه ام چیز دیگه است فقط حواسمون باشه شهرمون با روی کار اومدن جوونا حدود ۴ الی ۵ سالی است یه کم داره بهتر میشه میدونم این صحبتا هم فقط به خاطر اینه که همه دوست دارن موجب پیشرفت شهر بشن اما یه وقت موجب نشه که از هدفمون دور بشیم

  پاسخ
 14. 14

  علی lم

  مثه اینکه دوستان نظام مهندسی پشت پرده توافق کردن

  پاسخ
 15. 15

  احسان غریبی

  پاسخ نظر اول(آقای نوشادی)
  اینجانب هم از اقای نوشادی سپاسگذارم و به سهم خود هم از مدیریت تقاضا کردم حداقل در قسمت نظام مهندسی کسی بدون نام نظر ندهد.
  پاسخ نظر دوم ( عضو محترم ای کاش با نام واقعی وارد می شدید)
  اینجانب دوست دارم با هر کدام از کاندیداها خصوصاً مهندس ابراهیمی و مهندس صداقت که مسئولیت داشته اند، رودر رو مناظره کنیم. شاید از چنین اظهار نظری در سایت بعنوان سلیقه شخصی من برداشت می شود. البته طرف مقابل هم حق اظهار نظر دارد.
  پاسخ نظر سوم (آقای حسین)
  اینجانب از تبلیغات گروه پویاً بی اطلاع هستم و خود نیز در این مدت هیچگونه تبلیغاتی نداشته ام. در متن نوشته ام که تا چه زمان کارها را به تنهایی و حتی بهتر بگویم کاملاً مخفیانه انجام داده ام (بدلیل مخالفت برخی اعضاء و احتمال کارشکنی آنها) و رونوشت تمام نامه نگاری ها نیز موجود است. بعد از تشکیل جلسه نظام مهندسی و شروع رسمی نظام مهندسی ، مهندس ابراهیمی مسئول دفتر شد که زحمات زیادی برای رونق دفتر کشید.
  سوال بعد شما در مورد سابقه کار افراد است که باید بگویم در جلسه تشکیل دفتر ۱۴ نفر بودند که احتمالا ۹ کارشناس و ۵ کاردان فنی بودند. از بین کاندیداهای امروز نظام مهندسی غیر از خودم ، مهندسان ابراهیمی، ذوالفقاری و فولادی حضور داشتند.
  اما سوال آخر شما ، دلیل عدم دعوت از من در گروه پویا را به نظرم باید خود آنها پاسخ دهند.
  پاسخ نظر چهارم (عضو محترم ای کاش با نام واقعی وارد می شدید)
  تاریخ دقیق که یادم نیست ولی حدود اسفند ۸۸ بود. در کل تا موقعی که دفتر به استقلال کامل نرسیده حتی بدون رای گیری و حتی بعد از هر چند ماه نظام مهندسی فیروزآباد می تواند مسئول دفتر فراشبند را مشخص کند و یا تغییر دهد. اما در این چند سال قرار ما این بوده که مانند نظام مهندسی های مستقل رای گیری کنیم و نتیجه آرا نیز مورد پذیرش فیروزآباد بوده است.اما بعد از استقلال دفتر هر سه سال اجباراً رای گیری می شود.
  آخر سال ۹۱ مدت ۳ سال مهندس ابراهیمی به پایان رسید و قرار به رای گیری شد که همانطور که گفته شد، فیروزآباد خواست یک نفر را انتصاب کند (بدون انتخابات ) که پیشدستی ما کنار رفتن به نفع مهندس صداقت بود که آنزمان کاندید هم نبود.
  پاسخ به نظر پنجم ( عضو )
  عضو محترمی که بدون نام و در پوشش عضو اقدام به نظر می کنی ، حرفهای شما گر چه توهین به من نیست ولی چون مقاله من باعث چنین توهینی شده باید بگویم که اثبات صحبت های شما آنچنان مشکل بوده که حاضر نشده ای با نام نظر دهی. همانطور که گفته شد مهندس ابراهیمی هم در دور بعد جزء کاندیداها بود که اگر رای گیری می شد شاید رای می آورد.
  با سپاس از مهندسان فولادی ، عالیشوندی و صداقت و آقایان اکبری فرد و محمد.

  پاسخ
 16. 16

  محسن عالیشوندی

  مهندس فولادی
  سلام
  موج و اشتیاق؟

  پاسخ
 17. 17

  محمد محمدی

  جناب چراغی نظرات دوستان رو بعد از ثبت شدن در سایت در صورتی که توهینی صورت نگرفته نباید ویرایش کرد، حتی به درخواست نویسنده ی نظر….بعد از ویرایش کردن نظر یک نفر، جواب هایی که سایرین به آن نظر داده اند به نظر مضحک و خنده دار می رسد.
  که نمونش توی همین نظرات درج شده زیر مطلب آقای غریبی به چشم می خورد.
  با تشکر

  پاسخ
 18. 18
 19. 19

  عضو

  به سایت نظام مهندسی فارس رجوع کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به نظام مهندسی فراشبند طبقه فوقانی داروخانه دکتر غلامی نژاد مراجعه کنید

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + نه =

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است