آبپا از دیروز تا امروز

Contact Us GADIR - درباره ما
 • محمد ذوالفقارلو

  محمد ذوالفقارلو

 • مهندس حسین چراغی

  مهندس حسین چراغی

 • مهندس محسن عالیشوندی

  مهندس محسن عالیشوندی

 • وحید ذوالفقارلو

  وحید ذوالفقارلو

 • consectetur adipiscing elit

  consectetur adipiscing elit

 • Nulla molestie tortor eu velit blandit

  Nulla molestie tortor eu velit blandit

 • Etiam sodales nulla sed enim ornare

  Etiam sodales nulla sed enim ornare

 • sed placerat lacus

  sed placerat lacus

 • Integer placerat magna at ipsum

  Integer placerat magna at ipsum

 • vehicula rutrum ante

  vehicula rutrum ante

 • Nam eu pharetra ligula

  Nam eu pharetra ligula

 • Sed leo sodales auctor

  Sed leo sodales auctor

چند سال قبل ، دوست عزیزم مهندس حسین چراغی که سابق بر این اخبار و رویداد های شهرستان فراشبند را در قالب وبلاگی پوشش می داد ، از تعطیلی وبلاگ و راه اندازی یک سایت سخن به میان آورد ، که پس از مشورت با دوستان ، نام زیبای آبپا (چشمه ای در ارتفاعات مشرف به شهر فراشبند وهمچنین نام رودخانه ای فصلی به همین نام که از دل شهر فراشبند گذر می کند ) برای سایت انتخاب شد.
رفته رفته جمعی از دانش آموختگان و دانشجویان شهرستان در قالب هیئت تحریریه و نویسندگان سایت گرد هم آمدند و با کمترین امکانات و تجهیزات ولی با عشق و علاقه ، هر یک به سهم خود در زمینه ای که تخصص و یا علاقه ای داشتند گوشه ای از کار را در دست گرفتند تا به امروز که به لطف مردم ، سایت آبپا به پر مخاطب ترین رسانه شهرستان فراشبند و حتی رسانه جنوب غرب استان فارس بدل گشته است .
سایت آبپا در ظرف این چند سال ، با وجود همه کمبود ها و نواقص به پیش رفت ، آنچنان که امروز با افتخار ، رکورد شش هزار بازدید روزانه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .
سایت خبری آبپا با رعایت اخلاق حرفه ای و با گرایشی اصلاح طلبانه اخبار شهرستان های جنوب فارس با محوریت شهرستان فراشبند را منعکس می نماید.
سایت خبری تحلیلی آبپا وابسته به هیچ فرد و گروهی نیست ، و تا کنون یک ریال از هیچ نهاد و ارگان و اداره ای دریافت نکرده ، هر چه هست ، احساس مسئولیت تعدادی از جوانان این شهرستان است که تشخیص داده اند در این وادی گام نهند و بدین سان ، وظیفه خویش در قبال این دیار سرفراز را به منصه ظهور برسانند.
سیاست سایت آبپا در رابطه با عملکرد دولت و مسئولین شهرستان ، در این وانفسای تحریم و مشکلات عدیده اقتصادی بر جای مانده از بی تدبیری ها ، بر حمایت آگاهانه و همه جانبه استوار است . با این همه ، هر آنجا که لازم باشد ، بی هیچ ترس و لرزی اگر نقد و نظری را صواب بداند ، فارغ از هیاهو و جنجال به گوش مسئولین شهرستان بویژه فرماندار محترم خواهد رساند و آنجا که تشخیص دهد و لازم بداند ، بدور از اغراض شخصی و گروهی ، در سایت بیان خواهد کرد .
به سهم خود، به عنوان یکی از علاقه مندان به سایت نو پای آبپا که بی شک رسانه هایی از این دست نیاز ضروری امروز جامعه ماست ، از تک تک فرهیختگان و قلم به دستان خوش ذوق مقیم و غیر مقیم شهرستان بویژه بانوان فرهیخته ، تقاضا دارم به هر نحوی از انحاء که می توانند به این نهال نوپا کمک نمایند ، کمکی که بیش از هر چیز بر آمده از قلم و اندیشه دوستان خواهد بود .
قلب سایت آبپا به عشق شهرستان فراشبند می تپد. سایت آبپا وابسته به شماست.
باشد که به همت تک تک شما عزیزان ، در آینده ای نه چندان دور ، در جشن چند ده هزار بازدید روزانه سایت گرد هم آییم.
در پایان جا دارد از دوستان همکار و همراه سایت تشکر کنم .
دانستن حق مردم است.
ad

2014 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team