ad

مطالب مشابه

12 Comments

 1. 1

  نجفی آشوری

  دست پیش گرفتن!!!
  علت پخش این نامه دراسرع وقت درشب حادثه!!!
  کاش دادستان ها بخاطرکاستی های نماینده ومسوولین ورود میکردند…

  ۶
  ۲
  پاسخ
  1. 1.1

   محسن

   مسئولین امر از جمله مسئول دفتر محترم آقای کرمپور بارها و بارها اصرار به بازگذاشتن جاده با همین وضع به بهانه جلوگیری از اعتراضات مردمی داشتند و حالا با ابن نامه قصد فرار به جلو و پنهان شدن پشت دادستان را دارن… آقای کرمپور شما هم از این گاو شیرده کم منفعت نبردین

   ۳
   ۲
   پاسخ
 2. 2

  حسن خنجری

  سلام آقای کرمپور.
  همه ما قبول داریم این جاده مشکلاتی از قبل داشته.و شما درست میفرمایید.
  اما سئوال اینجاست؟؟؟؟
  شما چرا وعده دادید؟؟؟مگر قبل از رای گیری پیرامون این جاده مطالعه نداشتید؟؟
  چه دادگاهی باید وعده های انجام نشده شخص شما را پیگیری نماید؟؟؟چرا همیشه مسئولان فرار رو به جلو میکنند؟؟؟
  خدمت به مردم چه میشود؟؟؟حتی جان با ارزش مردم هم بازیچه جناح های سیاسی چپ و راست شده:

  ۷
  ۲
  پاسخ
 3. 3

  یوسف

  سلام ، اول باید کسانی که موجب تغییر مسیراصلی جاده فراشبند – فیروزآباد شدند محاکمه شوند.

  ۴
  پاسخ
 4. 4

  ...

  آو هم توش نی

  ۵
  ۱
  پاسخ
 5. 5

  ناشناس

  توپ را بنداز تو زمین دادستان ها شاید گل بشه

  ۳
  ۲
  پاسخ
 6. 6

  ناشناس

  اول ازهمه باید خود آقای نماینده محاکمه بشه، چون ایشون از آقای آخوندی درموقع استیضاح درزمان وقوع سقوط هواپیما یاسوج حمایت کرد ونتونست یه امتیازی از ایشون بگیره، اقای کرم‌پور شما وکیل مردم هستید

  ۷
  ۱
  پاسخ
 7. 7

  فرود

  سلام…متاسفم.نه یک بار بلکه هزاران هزار بار…… همش نفاق و دورویی و عدم توانایی مسئولین و عدم تعهد و عدم تخصص و … حرفی ندارم.فقط این را می دانم که در قیامت باید جوابگو باشند.

  ۴
  ۱
  پاسخ
 8. 8

  دشتی

  دوستان شرح پریشانی من گوش کنید!
  سه شنبه بیست و پنجم دی ماه در یک حادثه تصادف وحشتناک خانواده یکی از خاله هایم در مسیر جاده جدید فیروزآباد فراشبند که هنوز افتتاح نشده بشدت آسیب دیدند و دچار تلفات شدند:
  شوهر دختر خاله ام جناب آقای حمید مرادی کشکولی سرهنگ باز نشسته نیروی انتظامی و دختر خاله ام خانم معصومه عالیشوندی معلم آموزش و پرورش با سابقه سی و دو سال خدمت صادقانه و دلسوزانه در دم کشته شدند و یکی دیگر از دخترخاله هایم بنام اقدس عالیشوندی که عضو شورای شهر در دوره قبلی بود از ناحیه پای راست بشدت مصدوم شده که بعد از یک عمل دوازده ساعته در بیمارستان نمازی خطر قطع پایش وجود دارد یکی دیگر از دختر خاله هایم بنام اشرف عالیشوندی خانم آقای حمید مرادی کشکولی که ایشان هم معلم آموزش و پرورش با سابقه حدود سی سال بودند باتفاق دختر و پسرش بشدت مصدوم شدند که امروز جمعه بعد از ظهردر کمال ناباوری جان به جان آفرین تسلیم کردند و چهار فرزندشان دو دختر و دو پسر را بی سرپرست باقی گذاشتند حالا خانواده خاله ام هستند با این مصیبت عظمی که امیدوارم خداوند به آنها صبر بر این فاجعه عطا نماید ولی این حادثه سوالات ذیل را مطرح می کند:
  چرا جاده ای که هنوز افتتاح نشده و هیچ علایم راهنمایی و رانندگی ندارد به رانندگان اجازه داده می شود وارد آن شده و رانندگی کنند؟
  چرا این مسیر سی کیلومتری بعد از حدود نه سال افتتاح نشده بعضی مسیولین علت تاخیر را تغییر مسیر به طرف گنبد نمکی با اعمال نفوذ معاون مدیر کل راه و شهر سازی‌وقت استان فارس عنوان می کنند چرا مدعی العموم ورود نمی کند و مدیر متخلف را به سزای این خیانت به عامه مردم نمی رساند؟
  دختر خاله ام اشرف قربانی عدم وجود امکانات درمانی در سطح شهرستان های فراشبند و فیروزآباد شد تا کی بایستی مردم منطقه قربانی این وضعیت بشوند آیا فریاد رسی هست.
  با دلی حزین و غمگین
  سید نورالدین دشتی

  ۹
  ۳
  پاسخ
  1. 8.1

   ناشناس

   کدام خیانت دوست عزیز یک نفر مهندس آمده جاده ای به این خوبی درست کرده حالا حضرات نمیخواهند این جاده اتمام شود مهنذسی که نقشه این راه کشیده مقصر است.
   خائن آنهایی هستند که تلاش نمی‌کنند یک درصد باقی مانده جاده درست شود

   ۱
   ۲
   پاسخ
 9. 9

  من

  دوست عزیز مگر فقط یک نقشه کش همه کاره بوده که جاده این وضعیت شده بلکه همه مسئولین وقت شهرستان و استان خلاف کرده اند که با اطلاع یا عدم دانش فنى مسبب این وضع جاده بوده اند و امروز هم به سمت هاى بالاتر ترقی کرده اند وباعث ضرر به دولت و ملت و مرگ شهروندان شده اند..

  ۲
  ۱
  پاسخ
 10. 10

  غلامرضاعالیشوندی

  کی باید خودتو محاکمه کنه بدلیل فریب خانواده شهدا وایثارگران برای جلب آرا. چطور رو داری توروی آنها نگاه کنی؟ شمافعلا به تفکیک اراضی فیروزآباد به نفع خودت برس

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است