ad

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 1

  حمید

  این اعداد و ارقام اعداد ارقام زیاد و قابل توجهی نست که اینگونه اعلام میدارند
  سر جمع کل این اعداد و ارقام در یک مورد از انجام مسئولیت اجتماعی شهرستان های استان های همجوار خلاصه می شود.
  ای کاش توضیح میدادند آبرسانی، حوزه درمان و… به کجا کمک شده؟؟
  اگر از مکان ،تجهیرات و بابت استفاده پرسنل خدماتی ارائه شده این خدمات لزوما نمیشود زیر مجموعه ارئه مسئولیت اجتماعی شهربحساب آید

  ۲
  ۲
  پاسخ
 2. 2

  حميد

  اولا از محل ۳درصد نفت گاز بوده که داره خودش غالب میکنه در صورتی که اصلا موضوع اینا نیس

  ۲
  ۱
  پاسخ
 3. 3

  ناشناس

  اینا جمعش هفتصد میلیون تومن نمیشه، ما گوش دراز نداریم…….

  ۲
  ۱
  پاسخ
 4. 4

  امیری

  برنامه تلویزیونی تاروپود با گذشت چند ماه و با وجود جذب مخاطبان زیاد چهارشنبه پخش نشد.هفته قبل در آیتم دست انداز این برنامه فیلمی چند دقیقه ای از محرومیت روستایی در فاصله چند صد متری پالایشگاه آغار ودالان شهرستان فراشبند پخش شد که عمده مطالباتشان، چرایی نگاه نامتوازن و غیر عادلانه وزارت نفت در ایفای مسئولیت اجتماعی این وزارت خانه در شهرستان گاز خیز فراشبند و همچنین رها شدن ساخت فاز ۲ پالایشگاه و عدم حضور نیروهای متخصص و بومی شهرستان در مدیریت منطقه عملیاتی آغارودالان و همچنین مجتمع تقویت فشار گاز فراشبند بود.که این انتقاد با پاسخ طلبکارانه مدیرعامل شرکت زاکرس جنوبی در صدا وسیمای مرکز فارس مواجه شد(البته لازم به ذکر است، مدیر عامل گاز منطقه زاگرس جنوبی سه روز بعد برکنار شد) .مهمان برنامه این تصاویر را سیاه نمایی دانست. آیا به تصویر کشیدن روستایی که در چند صد متری پالایشگاه گاز ، فاقد شبکه گازرسانی است و از امکانات اولیه رفاهی محروم است، سیاه نمایی است؟ حال چرا مسئولین بجای راست آزمایی بیانیه شرکت زاگرس جنوبی ، ترجیح داده اند با برنامه ای که با بیان واقعیت ها یعنی نشان دادن نقاط مثبت و منفی کنار هم امید را در دل بینندگان ایجاد کرده است، مقابله کنند. انتظار میرود نمایندگان مجلس، استاندار ،فرماندار شهرستان ، فعالان اجتماعی و سیاسی نسبت به این مساله بی تفاوت نباشند و حال که محرومیت شهرستانی ها از صدا و سیما فریاد زده شده است برای رفع این محرومیت چاره اندیشی کنند.

  ۲
  ۱
  پاسخ
 5. 5

  حمید

  این جوابیه بعد از دو روز از سایت زاگرس پاک شده ،حتی به کامنت های مخاطبان نیز جوابی ندادند هیچ آنها را برای مشاهده عمومی هم نگذاشتند.

  پاسخ
 6. 6

  من

  جناب منتظری مدیر عامل محترم
  ایا می دانید مدت هاست به مردم محروم منطقه دو راهی اقام شهید در ۵ کیلومتری پالایشگاه وعده گازرسانی داده شده ولی با عدم پیگیری شرکت گاز استان و عدم شروع بکار پیمانکار مواجه شده است.؟؟؟؟
  فصل زمستان در راه است.

  ۱
  ۱
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است