ad

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 1

  حسین

  درود بر مهندس فریدونی انسان با صداقت
  ۲  ۲
  پاسخ
 2. 2

  ففراشبندی بی طرف

  همگی با فریدونی موافقیم..،.،.
  ۱  ۲
  پاسخ
 3. 3

  ناشناس

  حدااقل فریدونی پاسخگو بود
  ۱  ۲
  پاسخ
 4. 4

  ریاحی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  در پاسخ به دوست مهربانم نادر فریدونی که فرمودند وزیر چنین و چنان فرمود👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  همانطور که مستحضرید همه وزرا مطابق گزارش مدیر کل که بر پروژه ها مستقیما نظارت دارند مصاحبه میکنند و هرانچه وزیر محترم جناب آخوندی میفرمایند گزارش عزیز برادر عشایری است . و در این ویدئو هم وزیر محترم در مورد حذف نقاط صعب العبور و ری اظهار نظر می کنند و پیشرفت حذف این نقاط را بیش از ۸۰ درصد اعلام میدارند .
  درثانی همیشه اخبار متاخر که ناسخ هم میتوانند باشند بیشتر مورد قبول هستندکه مهندس تکاور هم از مستند بودن آن مقابل دوربین سخن گفتند و همانطور که میدانید (هیچ مدیری مقابل دوربین حرفی نمیزند که به ضرر خود او تمام شود)
  با این حال از جناب عشایری سوال دارم چرا مسیر مطالعه شده اول تغییر کرد؟؟ و چرا در مسیر جایگزین گنبدهای نمکی پیش بینی نشد؟ و اگر از وجود گنبدهای نمکی اطلاع داشتید چرا اصرار بر همین مسیر داشتید؟ اگر برای کاهش هزینه چنین تصمیمی داشتید میزان هزینه مصالح مورد نیاز همین مسافت ۱ کیلومتری که بر روی کنبد نمکی واقع شده است را به همراه هزینه ای که از قبل به تعویق افتادن پروژه مردم شهرستان های فیروزآباد و فراشبند متقبل شده اند چقدر است؟ضمنا جناب فریدونی عزیز و سید بزرگوار موسوی گرانقدر شما در چه دورانی از نظام این پروژه را آغاز و ادامه دادید؟؟ ایا وضعیت مالی دولت با دوسال گذشته یکسان است؟به یاد داشته باشید و ما مردم فیروزآباد و فراشبند فراموش نخواهیم کرد که پول بود و ۳۳ کیلومتر در زمان شما بزرگواران یعنی ۸ سال فقط ۶۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است حال چگونه و با کدام رو مدعی این پروژه ۱۰ ساله هستید ما مردم فیروزآباد و فراشبند اول مدعی و شاکی سید یونس موسوی و خصوصا حضرتعالی هستیم. که با بی تدبیری پروژه را منحرف کردید و از روی گنبد نمکی عبور دادید. اگر این اشتباه رایک سناتور در دولت ژاپن یا کره انجام داده بود قطعا دست به خودکشی قبل از اعدام میزد.حال از شما برادر عزیز خواهش دارم کمی خدارا درنظر گرفته و تلاشهای دیگران را به خاطر نکرده های خود انکار یا تقلیل ننمایید. و فقط مستندات خود را منتشر نمایید از صورت وضعیت ها گزارشات و….
  ۳  ۱
  پاسخ
 5. 5

  علی زند وکیلی

  جناب اقای فریدونی
  پیشرفت کار این پروژه در ابتدای نمایندگی شما بر اساس بودجه ای بود ک حجت الاسلام و المسلمین سید یونس موسوی پیگیری کرده بود صورت گرفته که بیشتر امار هایی که به نفع شما رقم خورده هست از برکت نماینده قبلی شما بوده است
  ۱  ۳
  پاسخ
 6. 6

  فرود

  خطاب به ریاحی: سلام…بهترین راه برای احقاق حق و پیگیری نماینده تحصن نیست بلکه همانند قاضی پور(نماینده ارومیه) باید در مجلس احقاقا حق نمود.چرا جاده جدید فراشبند به فیروزآباد اینقدر به درازا کشیده شد؟
  ۱  ۰
  پاسخ
 7. 7

  اکبری

  اول آقای فریدونی اعلام کند برای جاده فراشبند فیروزاباد چقدر بودجه گرفته؟

  چرا در چهار سال نمایندگی او جاده تمام نشد؟

  مگر پورزارعی چندین میلیارد تومان از بودجه دودرصد شهرستان فراشبند نذاشت تا جاده نخوابه؟

  اگه پورزارعی این کار را نمی کرد ایا جاده پیشرفت می کرد؟

  آقای فریدونی اعلام کند برای جاده فراشبند فیروزآباد چقد بودجه ملی یا بودجه خارج از شمول گرفته؟

  چرا در چهار سال نمایندگی ایشان شهرستان فیروزاباد از بودجه شهرستانش بودجه ای برا جاده اختصاص نداد؟
  ۲  ۱
  پاسخ
 8. 8

  دوست دلسوز

  آخ سی روزگار سیاه مردم فراشبند که همیشه قربانی سیاست بازانیم
  ۱  ۱
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است