ad

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 1

  یه مطلع

  جناب اقای رحمانی
  ریاست محترم شورای شهر فراشبند

  ایا درست است شما حسابرسی از شهرداری در ادوار گذشته را در دستور کار قرار نمی دهید؟

  شما بعنوان وکیل مردم موظف هستید بررسی کنید
  حسابرسی کنید
  دلایل بدهی چند میلیاردی را به مردم اعلام کنید

  خود را مدیون مردم نکنید
  ۱  ۰
  پاسخ
 2. 2

  بیطرف

  درود
  عکس های انتخاب شده مفهومی نبودن به غیر از یکیشون که مربوط به محیط زیست میشد . البته قصد کم ارزش کردن کارها رو ندارم ، و جای تقدیر داره ، ولی داور مسابقه بر اساس چه معیاری این آثار رو در رده بهترین ها قرار داده ؟ کاش کمی کارشناسی عمل میشد و افراد متخصص در این زمینه تصمیم گیری میکردند .
  ۰  ۰
  پاسخ
 3. 3

  کشلورز

  کمپین تحریم غذاخوردن درمراسم ختم:

  هموطن گرامی بیایید باهم یک رسم غلط را در جامعه ریشه کن کنیم،در روایات متعدد دینی امده همسایه ها تا چند روز در منزل خود غذا پخته وبرای خانواده عزادار ببرند که متاسفانه در جامعه مابه این شکل اشتباه تغییر یافته که خانواده عزادار علاوه بر غم وغصه فقدان عزیز از دست رفته ،همزمان باید به فکر تدارک پذیرایی از مهمان ها هم باشند که با وضعیت اقتصادی فعلی برای بسیاری از خانواده ها بار مضاعفی است که باید دران شرایط بحرانی به دوش بکشند ،حتی اگر مشکل مالی هم نداشته باشند بار روانی تدارک دیدن وابرومند ظاهر شدن در انظار هم دران شرایط یک بار اضافه است،علاوه بر این از نظر انرژیکی،خوردن غذایی که بااین شرایط روحی وگاهی هم با نارضایتی، تدارک دیده شده ،برای سلامتی می تواند مضر باشد.
  با نخوردن غذا در این مراسم،به تدریج این قضیه عمومیت پیدا می کند وانگیزه تدارک غذای مراسم ترحیم کاهش یافته وبه مرور این رسم برچیده می شود ودعای خیر خانواده ای که مشکل مالی دارد شامل حال خواهد بود.
  خداراشکر سطح سواد جامعه انقدر بالا رفته که تقریبا همه می دانند که روح فرد متوفی به انرژی معنوی،فاتحه وخواندن قرآن ودعانیاز دارد نه غذا،چون دنیای بعداز مرگ با دنیای فیزیکی ما متفاوت است.
  از خودمان شروع کرده ، و آن را تبدیل به یک فرهنگ کنیم…
  ۲  ۰
  پاسخ
 4. 4

  همشهری

  درود
  با ایده آقای کشاورز موافقیم ، و کاری انسانی و ارزشمند میباشد . با خردورزی همه خرافه های دست و پا گیر را از ذهن و روح و روان خود پاک کنیم ، چراکه ذهن ما ، جایگاه حضور خداوند میباشد نه خرافه. با حذف خرافه ها از زندگی خود ، روح و روانی آسوده تر خواهیم داشت .
  به امید داشتن جامعه ای آرمانی و سرشار از حضور خدا .
  پاینده باشید .
  ۱  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است