ad

مطالب مشابه

11 Comments

 1. 1

  ناشناس

  بنده به عنوان یک شهروند از تلاش های جناب آقای عالیشوندی و همکاران گرامیشون که در این وضعیت اسفناک کور سوی امیدی برای جوانان و مردم دردمند این شهرستان محروم هست کمال سپاسگزاری رو دارم و از امام جمعه گرامی هم تقاضا دارم ایشان هم همچون آقای عالیشوندی لیستی از خدمات احتمالی که در طول مدت حضورشون در فراشبند داشتند رو جهت آگاهی مردم ارائه بفرمایند.

  پاسخ
 2. 2

  همشهری

  در پاسخ به مخاطب ناشناس عنوان می گردد که امام جمعه محترم مدیر اجرایی نیستند که بخواهند گزارش کار دهند . جناب آقای عالیشوندی بفرمایند این همه زحمت و هزینه برای مردم چه نفعی داشته است ؟ایا شهرک صنعتی فعالیت تولیدی دارد؟اینکه شما سعی کنید برای خالی نبودن عریضه پاسخ انتقاد را بدهید مشکلی را برطرف نخواهد کرد

  پاسخ
  1. 2.1

   محسن

   در شهرهای دیگر امام جمعه بهمراه مدیران ٬ فرماندار و نماینده به استان یا وزارت می رود و بعنوان یک وزنه سیاسی به جذب اعتبارات و بودجه کمک می کنند در حالی که در فراشبند آقای ابراهیمی بصورت هفتگی از تریبون بیت المال به تخریب دولت می پردازد که باعث تحلیل رفتن وقت و انرژی دولتمردان در شهرستان میشه
   انشاالله بزودی یک فرد دلسوز جایگزین آقای ابراهیمی در فراشبند شود تا به کمک فرماندار و دیگر مدیران ادارات بیاید
   به امید فراشبندی توسعه یافته

   پاسخ
  2. 2.2

   ناشناس

   جناب همشهری چند نکته جهت اطلاع جنابعالی و جناب امام جمعه: ۱-به گفته خود جنابعالی “این همه زحمت و هزینه”برای کارهایی که جناب عالیشوندی نام بردند در شهرک صنعتی انجام پذیرفته لطفا جناب امام جمعه را نیز در جریان این زحمات و هزینه ها بگذارید تا ایشان که به گفته شما سمت اجرایی ندارند و احتمالا سر رشته ای هم از این کار ندارند در جریان قرار گیرند تا ان شاا… در موارد بعدی اگردر اموری که تخصص ندارند سکوت رو جایز ندونستن لااقل با گفتن این جمله که کاری انجام نشده نمک روی زخم هم نپاشند۲-منفعت فعالیت های انجام شده در شهرک صنعتی برای هر کسی که با دید بی طرفانه و منصفانه به مسئله نگاه میکند کاملا آشکار و روشن است، شهرک صنعتی با فعالیتهایی که در اون صورت گرفته تا چندی دیگر مانند یک زمین آماده کشت خواهد بود که تنها همت کشاورز را برای شکوفایی میطلبد، بدون شک دیر یا زود گوشه ای از این زمین با یک فعالیت صنعتی کوچک یا بزرگ آباد خواهد شد اما خود جنابعالی یا سایر هم فکرانتان به عنوان یک منتقد چقدر همت به آبادی این زمین دارید؟؟چند نفر در فراشبند امروز حاضرند با فراهم شدن زمینه فعالیت با یک کار مشارکتی و تعاونی در آبادی این زمین نقش داشته باشند؟؟چند نفر از میلیاردرهای فراشبند حاضرند از خیر سود بانکی گذشته و بخشی از سرمایه خود را در این شهرک برای رونق کسب و کار در شهرستان و فرار از این رکود هزینه کنند؟؟؟ جناب امام جمعه تا به امروز در جلسات و همایش های گوناگونی که حضور داشتند چقدر از نفوذ و اعتبار سیاسی خود برای ترغیب و تشویق سرمایه گذاران فرا شهرستانی و شناساندن ظرفیتهای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فراشبند استفاده کرده اند؟؟ هر فراشبندی دلسوزی میداند که اینها دردهای این شهر است شما اسم آن را خالی بودن عریضه یا هر چیز دیگری که میخواهید بگذارید!!

   پاسخ
 3. 3

  دانشجو

  خدا وکیلی خودتون از وضعیت شهرک صنعتی و این اقدامات نوشته شده خنده تون نمیگیره؟ همه چی را سیاسی کردین. فکر مردم باشین

  پاسخ
 4. 4

  فرود

  سلام…چرا جاده جدید فراشبند به فیروزآباد افتتاح نمی شود؟

  پاسخ
 5. 5

  همشهری

  جناب همشهری این که گفته شد زحمت هایی کشیده شده نقل قول جناب عالیشوندی بود وگرنه کاری که به نتیجه ندهد پایمال کردن بیت المال است . انتقاد از دولت چه انرژی از شما گرفته است؟ فرار از واقعیت مشکلی از شما حل نخواهد کرد لطفا مثل واقعه بین باشید و هر انتقادی را سیاسی جلوه ندهید .

  پاسخ
 6. 6

  همشهری

  کارتون شده فقط سانسور کردن چرا مطالب را کامل پخش نمی کنید هرجا به منافع سران شما برمی خوره سانسور می کنید خسته نباشی

  پاسخ
 7. 7

  دلسوز

  هزینه ساخت یک ساختمان ۱۵۰ متری در فراشبند ۹۰ میلیون نمیشه که شما یه اتاق نگهبانی باهاش ساختین اونم تو سال ۹۴

  پاسخ
  1. 7.1

   عالیشوندی

   ساخت و تجهیز ساختمان نگهبانی

   پاسخ
 8. 8

  علی

  بنده میخوام یک واحد تولیدی سیمیایی راه اندازی کنم؟؟؟ اولا گاز دارن؟ اب دارن؟ برق سه فازمیدن؟ ۰۹۳۵۳۸۰۴۱۵۸

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است