در مراسم افتتاح بزرگترین ایستگاه تقویت فشار گاز،چرا صندلی امام جمعه خالی بود؟

DSC04335 چرا صندلی امام جمعه خالی بود؟
سخن از اینجا شروع می شود که جناب حاج آقا ابراهیمی امام جمعه محترم فراشبند در اکثر تریبون ها از نماز جمعه گرفته تا دیگر مراسم ها اعلان نموده که در چند سال دولت روحانی در شهرستان فراشبند کاری انجام نشده؟ اما چشم خود را به روی خیلی از افتتاحیه ها و بهره برداری از پروژه های بزرگ که با دستان مهندسان و کارگران بومی ساخته شده می بندد که مدارک آن نیز موجود است.

برای آخرین بار در این روزها یعنی روز ۲۵ مهر ماه که برای شهرستان فراشبند یک روز بیاد ماندنی بود،روزی که با حضور مهندس عراقی معاونت وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و دیگر مسئولین عالی رتبه نفت و گاز کشور و استان،مشاور استاندار فارس و کارکنان زحمت کش خطوط لوله گاز ،بزرگترین مجموعه تقویت فشار گاز کشور در این شهرستان با هزینه ای بالغ بر ۳۸۰میلیارد ریال به غیر از خرید لوله “۶۵،هزینه حمل و خواباندن آن به طول ۱۶۵ کیلومتر که این ها در همین دولت تدبیر و امید ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت آنهم برای اولین بار توسط خود کارکنان گاز کشور که باید بیش از ۲ سال انجام بگرفت اما ظرف مدت ۱۸ماه آماده شد. و این نشانه اقتدار دولت تدبیر و امید یا همان دولت روحانی است.

معمولا در چنین جلسات مهم،حضور امام جمعه هر شهر در سطح کشور نمایان، و اولین سخنران آن مراسم است.اما علت چه بود که صندلی امام جمعه شهر خالی بود و سوال اصحاب رسانه که از تهران و مرکز استان و بعضی مسئولین این بود که مگر این شهر امام جمعه ندارد؟؟
((محمد حسین بحرانی فرد ))