ad

مطالب مشابه

5 Comments

 1. 1

  ناشناس

  باسلام
  بنده به عنوان یک شهروند فراشبندی از افتتاح چنین طرحی در شهرستان انقلابی و شهید پرورم افتخار میکنم البته اگر این افتتاح هم مثل بقیه افتتاح ها عقیم باقی نماند(مانند جاده مسقان و…)
  اینکه امام جمعه محترم باید در چنین مراسماتی حضور داشته باشد هم شکی نیست اما چرا حضور نداشته را باید عاقلانه تحلیل و بررسی کرد نه احساسی و مغرضانه.
  اینکه امام جمعه محترم هم چندبار از تریبونهای مختلف برای فراشبند از سر دلسوزی مطالباتی را داشته اند را باید از سر انقلابی بودن و مردمی بودن و دلسوز بودن او برای مردم و شهرستان نگاه کرد . مگر شما نگرانید یک شخصیت معنوی در شهرستان بىای مردم شهید پرور و مظلوم شهرمان دلسوزی و مطالبه کند؟؟؟!!!!
  شما که تا دیروز میگفتید امام جمعه در خطبه هایش از مشکلات و کمبودات شهر فراشبند سخنی نمی گوید پس چرا امروز که یک طرحی در فراشبند آن هم در حوزه نفت و گاز که تاکنون به این بی توجهی شده افتتاح شده باز هم باب انتقاد از امام جمعه را باز کرده اید؟؟
  حق جو،حق گو و حق طلب باشیم
  ۰  ۰
  پاسخ
 2. 2

  یاحسین

  کدوم جلسه بوده .
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 2.1

   ناشناس

   امام جمعه محترم داخل شهرستان حضور نداستند
   ۰   ۰
   پاسخ
 3. 3

  ناشناس

  پرواضح است که نگارنده متن مغرضانه دست به قلم شده است ***
  ۰  ۰
  پاسخ
 4. 4

  ناشناس

  سلام کار دولت در زمینه ساخت این ایستگاه بدست متخصصان داخلی مورد تقدیر است اما مساله این است که این پروژه هیچ نفعی برای مردم فراشبند نداره وهیچ چیز از این بابت عاید این شهر محروم نمی شود .
  ۰  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است