تئاتر-فراشبند تالار وحدت فراشبند میزبان نمایش مذهبی "قصه ما به سر رسید "

تالار وحدت فراشبند از ۲۲ مهرماه به مدت هفت شب، میزبان نمایش مذهبی “قصه ما به سر رسید ” به کارگردانی زهرا علوی می شود .

به گزارش آبپا ، این نمایش کاری از گروه تئاتر اردیبهشت فراشبند که آن را فرهاد ارشاد نوشته است و بهنام بداغی بهلولی ، حسین اکبری ، محسن رحیمی و مریم معصومی به نقش آفرینی در آن پرداخته اند.

داستان این نمایش ،اتفاقات پس از واقعه عاشورا را روایت می کند که از زبان صباح و حمدان ، دو سربازی که به محل واقعه برگشته و در جستجوی گوشواره مرواریدی هستند که در نهایت منجر به مشاجره آنها و شرح جنایت هایی که در عاشورا اتفاق افتاده است می شود .و در ادامه عروس و دامادی که از قافله جامانده اند به آنها ملحق می شوند و ادامه ماجرا و اینکه در این واقعه گروه های مختلفی از جمله جاماندگان، غافلان و ظالمان وجود داشته اند را خانم زهرا علوی طراح و کارگردان به شیوه تلفیق نمایش سایه و صحنه ای بیان می نمایند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به علیرضا علوی ، عباس فراشبندی فرد ، زهرا معصومی ، مهدیه پورفرجی ، فاطمه معصومی ، مریم شجاعی ، عاطفه مزارعی ، حسین حسینی ، حمیدرضا علوی ، زهرا مرادی و فاطمه کرمی اشاره کرد.

این نمایش که در ساعت ۱۹:۳۰ از روز شنبه ۲۲ مهرماه الی ۲۸ مهرماه در تالار وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه می رود .
خاطر نشان می شود که تماشای این نمایش برای علاقه مندان رایگان می باشد.