محمدرضا نوشادی شهردار سابق فراشبند در جلسه تکریم خویش به ارائه عملکرد این نهاد در دوره گذشته پرداخت.

DSC03985 ارائه عملکرد شهردار سابق فراشبند
نوشادی با اشاره به اینکه دو دوره شهرداری در اختیار من بوده که امیدوارم مورد رضای حق و مردم بوده باشد. و ما در شرایط خشکسالی، بی پولی، و بودجه کم بودیم گزارشی از عملکردهای دوره ی شهرداری خود بیان کرد:
برطرف کردن مشکل جمع آوری زباله:با توجه به اینکه تولید زباله در فراشبند بسیار بالاست و مردم رعایت نمیکنند، در ابتدای کار با مشکل جمع آوری زباله مواجه بودیم، که کارکنان شهرداری با ماشین های کرایه ای زباله ها را جمع میکردند و این مشکل را برطرف کردیم.
جداسازی آب شرب از فضای سبز: با معضل بزرگ کم آبی و جیره بندی آب مواجه بودیم که حل شد.
کل آب های بلوارهای شهر را قطره ای کرده‌ایم.
آبیاری مکانیزه که نیاز به کارگر و تانکر ندارد در حال انجام است.
پیگیری حفر چاه برای پارک کوهستان که پارک باید سبز شود.
خرید ماشین آلات برای شهرداری از جمله : لودر ، دو اتوموبیل سواری، وانت، ماشین قیر پاش و دو ماشین مکانیزه و سرپوشیده برای جمع‌آوری زباله
گرفتن هزارتن قیر که در زمان نمایندگی فریدونی سهم ما بود و آسفالت حدود دویست تا سیصد،کوچه و معابر ،در زمان نمایندگی کرم پور ۲۵۰۰ تن قیر سهم ما میباشد که ۲۷۰ تن آن گرفته شده.
بازگشایی خیابان شهید فضلی و موحد
لبه گذاری و قیرپاشی خیابان پشت استادیوم (خیابان مددکار)
نصب تابلوهای بیلبوردهای تبلیغاتی به جای نوشتن تبلیغات بر روی دیوارهای شهر، تابلوهای میادین و کوچه ها، تابلوهای مسیریاب شهری
نصب حدود بیست برج نوری در مسکن مهر، شهید گمنام، پارک ها ، میدان بسیج، میدان تأمین اجتماعی برای برطرف شدن مشکل نوری شهر
شروع دیوار چینی برای آبپا ، آبپا ملزم به داشتن پل میباشد.

نوشادی در پایان ضمن تشکر از همه نیروهای شهرداری و دیگر مسولین ادارات و شهروندان بیان کرد خدا شاهد است که هر چه در توان داشتیم انجام دادیم و با بودجه موجود بیش از این در توانمان نبوده ، و بابت کاستی ها از تمام شهروندان عزیز عذرخواهی میکنم.

راحله عالیشوندی خبرنگار آبپا