خانه پزشک شهر نوجین از توابع شهرستان فراشبند همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور مسوولان محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

659_x1x بهره برداری از خانه پزشک نوجین شهرستان فراشبند همزمان با هفته دولت

به گزارش آبپا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند، دکتر “مسعود جوکار” رئیس شبکه بهداشت و درمان فراشبند در مراسم بهره برداری از این مرکز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: خانه پزشک شهر نوجین با هدف ایجاد شرایط و امکانات لازم برای پزشکان درمانگاه در محوطه مرکز بهداشتی درمانی نوجین احداث شده است.

او افزود: این خانه پزشک با زیربنای ۹۶مترمربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال در محوطه مرکز بهداشتی درمانی این شهر احداث و تجهیز شده است.

دکتر جوکار در ادامه از دیگر خدمات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان در این شهر از جمله شبانه روزی شدن مرکز بهداشتی درمانی شهر نوجین یاد کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده، در آینده ای نزدیک، شاهد تجهیز این مرکز به واحد رادیولوژی نیز خواهیم بود.

او در ادامه از زحمات مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و حمایت های فرماندار و بخشدار مرکزی این شهرستان برای رفع نیازهای بهداشتی درمانی شهر نوجین قدردانی کرد.

در این مراسم معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسوولان شهرستان و همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی و خانواده های شهدای مدافع حرم شهر نوجین نیز حضور داشتند

659_x2x بهره برداری از خانه پزشک نوجین شهرستان فراشبند همزمان با هفته دولت659_x3x بهره برداری از خانه پزشک نوجین شهرستان فراشبند همزمان با هفته دولت