ad

مطالب مشابه

One Comment

 1. 1

  اهالی فرهنگ

  همکاران عزیز و بزرگوار سلام علیکم
  تیم فوتسال دبستان شهید کرمی قهرمان و نماینده استان فارس که با اقتدار تیم های لرستان، آذربایجان غربی را شکست داد و با تساوی با قزوین به یک هشتم راه یافت. صبح امروز سه شنبه در یک هشتم نهایی تیم ایلام را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داد. اما در بازی امروز عصر در عین شایستگی نتیجه را به تیم کرمانشاه واگذار کرد.
  حضور تیم ما برای اولین بار در مسابقات کشوری افتخاری ارزنده است. وقتی به امکانات ورزشی دیگر شهرستان ها نگاهی می اندازیم و با امکانات موجود خودمان مقایسه می کنیم به ارزش کار پی می بریم. بچه ها باغیرت و مردانگی و با حداقل های موجود گل?کاشتند.
  یکی از اهداف ما کسب نتیجه بود که اگر حاصل شده بود موجب خرسندی همگان می شد اما دیگر اهداف “حفظ و ارتقای سلامت ، رشد و تقویت قوای جسمانی ، کسب شادابی و نشاط ، نیل به موفقیت در وظایف حرفه ای، رشد اجتماعی و … ” بود که قطعا” محقق شده است.
  بنده این موفقیت ارزنده را به ورزشکاران نوجوان تیم ورزشی، خانواده های محترمشان، فرهنگیان به ویژه فرهنگیان حوزه ابتدایی، معاونت محترم پرورشی، حوزه پشتیبانی،کارشناس محترم تربیت بدنی، مدیر محترم و بزرگوار دبستان شهید کرمی، مربی ورزش دبستان شهید کرمی، سرپرست و مربیان تیم آقایان روح اله غلامی و جمشید علیزاده و همچنین راننده و همکار خدماتی آقایان حبیب نوشادی و رحمت اله دارابی تبریک عرض می کنم. امیدوارم این موفقیت اولیه و کسب تجربه مقدمه ای برای دستیابی به موفقیت های بهتر و بیشتر در سال های آینده باشد.
  حبیب اله عوض پور – مدیر آموزش و پرورش شهرستان فراشبند (دهم مرداد ماه یکهزار و سیصد و نود و شش)
  ??????????????????
  ۰  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است