به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کوروش کرمپور؛ نماینده مردم فیروز آباد در مجلس شورای اسلامی، در دیدار مجمع نمایندگان استان فارس با وزیر ورزش و جوانان گفت: سلطانی فر جزو وزرایی است که توانسته ارتباط خوبی با نمایندگان برقرار کند و دغدغه های آنان را بشنوند.

وی با اشاره به لزوم بهره مندی همه کشور از اعتبارات ورزشی تاکید کرد: در ۸ ماه گذشته سلطانی فر توانسته به صورت عادلانه اعتبارات را توزیع کند که این یکی از مهمترین محسنات وزیر ورزش و جوانان است.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم حل مشکلات ورزشکاران خواستار تشکیل کمیته ای شد که ورزشکاران بتوانند با مراجعه به آن ضمن طرح مشکلات شان راهکارهای مربوط به حل و فصل آن را بگیرند.

کرمپور موضوع جوانان را یکی از موضوعات جدی کشور دانست و گفت: از آقای سلطانی فر انتظار داریم نگاه ویژه ای به جوانان داشته باشد، با توجه به اینکه وزیر ورزش و جوانان یک فرد انقلابی است و فرزند انقلاب است انتظار توجه به جوانان از ایشان بیش از پیش وجود دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در پایان تاکید کرد که هر ۱۸ نماینده استان فارس در جلسه رأی اعتماد به سلطانی فر رأی خواهند داد.