ad

مطالب مشابه

24 Comments

 1. 1

  سجادذبیحی

  خداوندا.بارالهی ما را از دست ***** نجات بده.آمین

  پاسخ
 2. 2

  محسن.ع

  چه جالب ینی آقای روحانی اصلا تو این ۴سال دروغ نگفتند؟ایا واقعا امام جمعه گرامی در این مدت دست یاری دراز نکردند برای وحدت بطرف شما ؟این گزارش یا نقد اصلا منصفانه نیست و کاملا یکطرفه است .جناب آقای بحرانی آیا شما حاظری دخترتون دوچرخه سواری کنه در سطح شهر؟ایا خدایی آقای روحانی خوشحال شدن از شلیک موشک ها ؟پس چرا در ایام قبل از انتخابات نوشتن شعار رو و نشون دادن شهرموشکی رو زیرسوال بردن ؟نقدخوبه منصفانه باشه نه یکطرفه هرچند که شما چرا الان نقد از آقای روحانی رو تحمل نمیکنید ولی در زمان احمدی نژاد هرچی توهین بود به ایشان کردین ؟خداوند مارابه راه راست هدایت کند و هم شمارا

  پاسخ
  1. 2.1

   ali rk

   تند رویی مناسب نیس, بنظر من نقد بجا هس و بهتره کورکورانه از افراد تبعیت نکنیم

   پاسخ
 3. 3

  ورزش

  با توجه به موارد بسیار عالی بالا یک سوال دیگر هم در ذهن خواننده متن پدید می اید اینکه جناب اقای ابراهیمی چرا اینهمه مشکل که ما در شهر داریم اعم از بیمارستان ،فضای نامطلوب شهر از نظر زیبایی ،اشتغال ،و موارددیگر چرا قسمتی از صحبتهایاشان را به این موارد تخصیص نمی دهند ……آیا فضای ورزشی برای جوانان ساخته اید ،ایا مکان مناسب برای ورزشکاران بنا نهاد ه اید آیا سالن مجزا برای بانوان ساخته اید ،آیا حق بانوان نیست که با هزینه شخصی خود و با اجازه خانواده که مهتمرین رکن است به دوچرخه سواری مبادرت فرماید مگر ما عربستان هستیم که دختران را زنده بگور میکردند ..چرا باید جلو ی ورزش کردن عزیزانمان را بگیریم ولی جلوی معتاد شدنشان را نه ….چرا ایستگاه دوچرخه سواری و ورزش همگانی ما نداشته باشیم ولی ساقی مواد مخدر داشته باشیم …………………………..

  پاسخ
  1. 3.1

   ناشناس

   شما از وظایف امام جمعه و یا وظایف مسئولین اجرایی شهرستان اطلاع دارید؟؟؟

   پاسخ
  2. 3.2

   ناشناس

   بعضیا اصلا نمی فهمند چه وظایفی بر عهده چه کسی هست

   پاسخ
 4. 4

  روح الله

  این تخریب ها فقط اراده مردم روبرای حمایت ازرییس جمهور منتخب بیشترمی کنه.مردم از رییس جمهوری که انتخاب کردند تاروز اخردولت حمایت می کنندومخالفان دولت هم رای مردم روبپذیرن و خودشون رو این قدر منزوی نکنند

  پاسخ
 5. 5

  امان علی پور

  امام جمعه در سالن اجتماعات وحدت یک جلسه پرسش وپاسخ بگذارد وبه سوالات پاسخ دهد نه یک طرفه بره منبر هر چه خودش میداند بگه.

  پاسخ
 6. 6

  مطالعه قرارداد

  یک سوال از آقای ابراهیمی

  آیا ایشان قرارداد با توتال رو مطالعه نمودند که اینجور به این قرارداد انتقاد می کنند؟

  اگر نخوانده اید بر اساس کدام منبع و اطلاعات از تریبون مقدس نماز جمعه چنین حرفهایی را بیان می کنید؟

  آیا قراردادی برای اشتغال جوانان اشتباه است؟
  آیا ایران که جهت اتمام کارهای عمرانی کشور مشکل کمبود بودجه دارد باید قرارداد نبندد تا منابع مشترک را همسایگان ببرند؟

  پاسخ
 7. 7

  ناشناس

  باسلام.
  انگار در این چند روز که برخی ها اظهارات حاشیه ای در تریبونی نداشتند و به سپاه و بسیج حمله نکردند شما با حمله به روشنگری های منصفانه امام جمعه محبوب و انقلابی نمیخواهید تا حتی برای چند روز هم این کشور و ملت روی آرامش را ببیند .
  ما که به این حاشیه سازی ها و جوسازی های معنادار و هدفمند شماها عادت کردیم. این نقد غیر منصفانه شما هم به خاطر انحراف افکار عمومی از قرارداد ننگین توتال هست. مگر یادتان رفته که چه جشن سراسری برای برجام گرفتید؟؟
  هیچ کس با ورزش بانوان با رعایت ضوابط و شرایط شرعی مخالف نیست. ولی آیا شما رفتار برخی حانواده های غرب گرا رو آزادی میدونین؟؟ افکار و رفتار برخی ها که ادعای حمایت از ورزش بانوان در یک فضای غیر ورزشی میکنند بر هیچ کس پوشیده نیست که چرا حامی گسترش ورزش بانوان در این فضا هستند و چه هدفی دارند. آیا خود شما حاضر به دوچرخه سواری دختر و همسر خود در خیابان های فراشبند هستید؟؟؟!!!
  چرا تلاش میکنید که شخصیت معنوی امام جمعه محترم را صرفأ سیاسی و جناحی جلوه دهید ؟؟ به فرموده امام راحل ، نکند شما مزدور دشمنید ؟؟؟ چرا به راحتی به خوداجازه میدهید که حق گفتن را عامل بی وحدتی جلوه دهید؟؟
  در پایان اگر هر کس وحدت میخاد بیاد تو نماز جمعه شرکت کنه تا وحدت حفظ بشه. شما از یک نماز دشمن شکن گریزانید بعد دم از وحدت میزنید؟؟
  گر گدا کاهل بود ، تقصیر صاحب خانه چیست؟؟؟

  پاسخ
  1. 7.1

   سعید

   *****.میگی نه ی نگاهی به متن های خطبه های این شهر کن تا متوجه این قضیه شوی.

   پاسخ
 8. 8

  پیش بسوی اشتغال و درآمد

  قرارداد توتال
  جهت استحضار دوستان لازم میدانم توضیحات زیر را عرض کنم .
  فاز ۱۱ پارس جنوبی آخرین بلوک از مخزن است که برای توسعه آن با کنسرسیوم توتال، شرکت نفت چین و شرکت پترو پارس با رهبری توتال قرارداد منعقد شده است.
  برای اینکه از مقایسه استفاده از منابع خارجی (مثل این قرارداد و فازهای ۲&3 ) با پروژه مشابهی که از منابع داخلی استفاده شده است تصویر روشنی بدست آید لازم است دو پروژه مشابه را مقایسه کنیم.
  فاز ۲&3 و ۱۵ & 16 با مختصر تفاوتی در بخش خشکی شرح کار مشابهی دارند اما دربرنامه اجرائی و مقایسه اقتصادی به شرح زیر هستند :
  فاز ۲&3 به عنوان اولین پروژه پارس جنوبی در شرائطی شروع شده که هیچگونه امکانات زیربنایی ( راه ، آب ، برق ، فرودگاه ، امکانات اسکان و … ) وجود نداشت ولی در ۵۲ ماه اجرا و به تولید رسید که میزان سرمایه گذاری شامل CAPEX , non CAPEX وسود پیمانکار بعلاوه هزینه های مالی ( bank charges ) مبلغ ۴/۲ میلیارد دلار و تماما” از منابع خارجی تامین شده و طی ۵ سال ازمحل درآمد حاصل از فروش میعانات گازی همان پروژه بازپرداخت شده است.
  فاز ۱۵ & 16 که حدود سه سال پس از تکمیل ۲ & 3 شروع شده طی حدود ۱۰۲ ماه با ۸ میلیارد دلار سرمایه گذاری از محل منابع داخلی توسط پیمانکار داخلی اجرا شده است.
  بامحاسبه ۵۰ ماه عدم تولید ۱۵ & 16 ( تفاوت زمان اجرای دو پروژه ) که با درنظر گرفتن حداقل قیمتهای جهانی ۲۲/۵ ملیارد دلار است که با ۸ میلیارد دلار هزینه سرمایه گذاری بیش از ۳۰ میلیارد دلار است. در حالیکه هزینه خواب ۸ میلیارد دلار هم به حساب نیامده است.
  نکته مهم دیگر آنکه در دورانی که ۸ میلیارد دلار برای این طرح و طرحهای مشابه از منابع داخلی برداشت می شد تخصیص اعتبار طرحهای عمرانی کشور کمتر از ۳۰ و حتی ۲۰ درصد بود بدین معنی که عملا” طرح های عمرانی کشور تعطیل بودند چون درآمد ارزی کشور محدود بوده و با اضافه نمودن درآمد مالیاتی هم کفاف تمام نیاز های عمرانی و جاری کشور را نمیدهد ، در چنین شرایطی عمده درآمد کشور صرفا” وارد این طرحها شده بود در صورتیکه با رابطه حسنه با کشورهای توانمند غیرسلطه گر و با تعامل مثبت، تامین منابع مالی خارجی برای پروژه های نفت و گاز کاملا” امکان پذیر بوده ، اما در حالتی از منابع خارجی استفاده میشد منابع داخلی صرف احداث زیربناهای ضروری، سرمایه گذاری و نیازهای معیشتی مردم میگردید.
  با این مقایسه به نظر میرسد منتقدینی که با انکار واقعیات به عنوان ابزار تسویه حساب سیاسی از این موضوع استفاده میکنند دغدغه صرفه و صلاح کشور و منافع ملی را ندارند لذا ضرورت دارد نخبگان جامعه و نمایندگانشان از حق و حقیقت و منافع ملی شجاعانه دفاع کنند.
  یاحق

  پاسخ
 9. 9

  خانم

  کسب رتبه اول استانی و سوم کشوری ایشان نشان از تجزیه و تحلیل خوب و بجای مسایل روز شهرستان و در سطح کلان کشور و جهان است.
  ایشان با ورزش بانوان مخالف نیستند. با دوچرخه سواری بانوان در خیابان مخالف هستند (با توجه به اینکه شهر فراشبند یک شهر مذهبی است)…

  پاسخ
 10. 10

  جمعه

  امام جمعه فراشبندتاحالاچه گره ای ازمردم فراشبند بازکرده…چقدربرای رفع مشکل مردم تلاش کرده.مردم فراشبندازامام جمعه مطالبات زیادی دارنداماایشون هرهفته تونمازجمعه سیاسی صحبت میکنه و*******.
  امام جمعه محترم مردم رو دریابید

  پاسخ
 11. 11

  Kamran

  در حالی که معاون اول رئیس جمهور علنا از قرارداد نفتی دفاع می کند و
  کمیسیون تخصصی مجلس این قرارداد را تایید می کند

  جریانی با غوغا سالاری در حال مسموم کردن فضا جهت رسیدن به اهداف خاصی می باشد

  مردم نباید اجازه دهند عده ای قلیل با مسموم کردن فضا و سنگ اندازی در کار دولت ٬ باعث تاخیر در توسعه اقتصادی کشور شوند

  همه با هم بهمراه دولت باید به اشتغالزایی و جذب سرمایه گذارهای داخلی و خارجی کمک کنیم

  پاسخ
 12. 12

  جواد

  چند شب پیش در مجلسی نشسته بودم و حدود ۵۰ نفر در یک اتاق پذیرایی صحبت هاشون رفت به سمت و سوی نمازجمعه ، اتفاقا خیلیشون هم رزمنده سال های دفاع مقدس بودند .باور کنید ۹۵ درصدشون مشکلاتی از شهر و جوانان مطرح کردن که ای کاش امام جمعه مطرح می کرد به جای سخنان خاص خودش

  پاسخ
 13. 13

  ما هم حرف داریم

  درود بر حرف حق…
  امام جمعه… بدون مطالعه و ***…نظرات خود و عده ای از اطرافیان را در تریبون عمومی اعلام می کنند…باید از شرکت کننده گان در نماز جمعه ایشان فهمید که ایشان نفر چندم هستند..نه با کزارش *** برخی ها درجه و رتبه به ایشان داد..
  خدایی حاج آقا شما حقوق می دانید..شما می دانید طبقه بندی اطلاعات …چیست..من هم نمی دانم پس نباید. بدون مطالعه بحث توتال و نفت و اقتصاد کرد..
  ******

  پاسخ
 14. 14

  یک صدا ..ایرانی ام

  حرف حساب دهن هر قاضی را می بنده…
  قابل توجه ****فراشبندی….هشت سال بودید.و چه کردید…ساختمان های مجلل در شیراز..باغ های ویلایی….سپرده های کلان…اشتغال برای *****
  .بازم بگم..ما که خبر داریم
  شما با پول جاده و بیمارستان چه کرید…
  بیمارستان ۷ کیلو متر دور شهرقرار گرفته..کی خیانت کرد…
  این دولت هم معصوم نیست….اما شما هم خودتون را با آب پاک نشویید..
  حالا هر روز صدا بزنید حی علی خیر العمل…بعد بر عکس عمل کنید…همه فراشبندی ها انقلاب کردند خون و جان و مال و فرزند..دادند در راه نظام و ولایت فقیه..حالا عده ای *** و تازه بیدار شده سنگ ولایت را بر سینه می زنند..شما اصلا می دانید لازمه ولایی بودن چیست

  پاسخ
 15. 15

  میلاد بحرانی فرد

  دلواپس وقتی رفقاش دزدی میکنه
  دلواپس وقتی دولتش فساد میکنه
  دلواپس وقتی صدای مردم رو میشنوه
  یا دلواپس وقتی پی به اشتباه میبره صداش هیچ وقت در نمیاد و سعی میکنه از کنار اون به راحتی عبور کنه
  اما وقتی دلواپس ورود دختران به ورزشگاه رو میشنوه یا فعالیت های ورزشی بانوان،زمین و زمان رو به هم میدوزه و فریاد وامصیبتا و وااسلاما سر میده.

  پاسخ
 16. 16

  ناشناس

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای بحرانی،،
  اول اینکه بهترست وظایف امام جمعه را بهتر شناخت و دوم اینکه امام جمعه با دوچرخه سواری دختران در خیابانها و امکان عمومی مخالفند نه در ورزشگاه یا مکانهای خاص مخصوص دوچرخه سواری،،،، بعد اینکه اصلا نمی توان جو حاکم بریک شهر را با شهر دیگر مقایسه کرد،،،،
  هرچند من رای یک طرفه به امام جمعه هم نمیدهم ک همه سخنانش برای ضربه به رییس دولت باشد

  پاسخ
  1. 16.1

   بانوی فراشبندی

   پس یکبار بیاد از تریبون نماز جمعه فریاد بزنه که چرا این شهر ورزشگاه و مکان و سالنی در خور و ستایش بانوان ندارد. یکبار بگه این بانوان کجا و با چه امکاناتی ورزش کنند. آیا این وضع شهر در شان فراشبند و فراشبندی هست و فقط دوچرخه سواری عده ای در شان فراشبند نیست. تا حالا نشنیدم که یکبار فقط یکبار ایشون در حمایت از مردم خواستار امکانات و … برای مردم و به خصوص بانوان فراشبندی پشت تریبون نماز جمعه سخنی بگن.
   هیچ فکر کردید واقعا علت این مهاجرت فراشبندی ها که همگی می دونیم کم هم نیست چیه؟؟؟ اولین و مهمترین : کمبود امکانات رفاهی و اینکه افرادی که مهاجرت می کنن دیگه حاظر نیستن بچه هایشان هم در این وضع زندگی کنن و بزرگ بشن با این وضع امکانات .
   پس جناب آقای ابراهیمی یکبار واقعا به حق و بدون جناح گیری سیاسی سخنرانی کنید . من یک زنم و به دور از فضای سیاسی و فارغ از جناح گیری ها و جو تخریب دارم حرف دلم را می زنم.
   چرا من به عنوان یک خانم فراشبندی در این شهر مذهبی و شایسته همه موارد مورد تایید شما نباید از کمترین امکانات ورزشی که حداقل داشتن یک سالن ورزشی اختصاصی است برخوردار باشم . ( می دانید که داشتن این امکانات مربوط به دولت خاصی نیست چون در چه دولت قبل و بعد هنوز اتفاق خاصی برای ورزش بانوان در این شهر رخ نداده)
   پس خواهشا یکبار چپ و راست رو فراموش کنید و حرف دل مردم رو بزنید. ما از سیاست و سیاست بازی خسته شده ایم . اونوقت ببینید چه جمعیتی در روز جمعه خواستار شرکت در نماز جمعه و شنیدن خطبه ها هستن .
   ما خواستار حق و رفاه هستیم آنطور و آنگونه که شایسته مردم فراشبند است نه آن شایستگی که وقتی نیاز تریبون باشد ما در حد اعلا دارندگی هستیم و در عمل هیچ.

   پاسخ
 17. 17

  هههههه

  ******
  جوونای شهر از بیکاری افسرده و معتاد شدن اونوقت شما فکر دوچرخه سواری خانمها هستین ؟ خب مگه چه عیب داره ؟ ***
  دختر خانما و کلا خانما لطف کنید دوچرخه سواری نکنید افرین. دیگه کل مشکلات حله.

  پاسخ
  1. 17.1

   رضا میرباقری زاده

   ******
   مشکلات مردم بیچاره هم خوب میشنوین! بابا ملت نون شب ندارن بخورن! هااااااای کو دولت گوش شنوا؟؟؟؟ کسی هم با ورزش بانوان مخالف نیست! با این شیوه که یه زن با یه شلوار و پوشش نامناسب راه بیوفته تو خیابونا مخالفیم! ماهم یه حقوق شهروندی داریم بالاخره! این خانوما برن تو یه جای مناسب مثل ورزشگاه و …. *****
   شما اگه فکر مردم هستی یکم از فقر و بیچاره گی کارگر بدبخت و… صداتو بالا ببر!

   پاسخ
 18. 18

  همیشه بیدار

  سلام
  تریبون نماز جمعه یک تریبون برای همه مردم است فارغ از هر گونه مسائل جناح گرایی و جانبدارانه، اما متاسفانه امام جمعه شهرستان یک شخص جناحی است و تمام صحبتاش برای یک عده خاص می باشد. ****
  ، امام جمعه باید از سیاست حرف بزند اما فراجناحی، امام جمعه باید از مسائل اجتماعی حرف بزند، امام جمعه باید از مسائل فرهنگی حرف بزند، ****.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است