به گزارش آبپا به نقل از روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی فراشبند ، اعضای کمیته فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از کانون ترک اعتیاد بهارپارسیان روستای آویز بازدید کردند.
رفعت پناه سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر ازخانم عالیشوندی رئیس بهزیستی شهرستان بابت همآهنگی انجام شده هدف اعضای کمیته را از این بازدید ایجاد روحیه و تحسین اراده قوی این افراد که داوطلبانه برای ترک اعتیاد و دوری از این بلای خانمان سوز اقدام کرده اند اعلام داشتند.

photo_2017-07-03_17-12-05 بازدید از کمپ ترک اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
حق شناس مسئول کمپ رهجویان مرکز نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین در کمپ عمده مشکلات خود را آب و تغذیه،گرمای هوا و کمبود امکانات سرمایشی و حمام ذکر کرده و خواستار همکاری مسئولین و خیرین در رفع مشکل شدند.
عالیشوندی رئیس بهزیستی نیز اعلام داشتند با توجه به شرایط کمپ می بایست در آینده ای نزدیک مکان کمپ تغییر کرده و امکانات مناسب تری از طرف مدیریت کمپ در اختیار رهجویان قرارگیرد.وی با اشاره به مشکلات مالی کمپ ها و هزینه بالای درمان رهجویان خواستار مساعدت و همکاری خیرین در تامین هزینه های جاری مراکز شدند. در پایان نماینده شبکه بهداشت و اداره ورزش و جوانان نیز قول مساعد دادند در زمینه رفع مشکلات بهداشتی کمپ،مشاوره و تامین امکانات ورزشی (میز تنیس)با مدیریت مرکز همکاری نمایند.
لازم بذکر است در این بازدید رئیس اداره بهزیستی،نماینده فرمانداری،نماینده شبکه بهداشت،نماینده اداره ورزش و جوانان حضور داشتند و از نزدیک با مشکلات رهجویان آشنا شدند.

 

photo_2017-07-03_17-11-46 بازدید از کمپ ترک اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدرphoto_2017-07-03_17-12-00 بازدید از کمپ ترک اعتیاد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر