مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند خبر داد :
اهداء جهیزیه به ۳۵ نوعروس تحت پوشش توسط کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان فراشبند

photo_2017-07-10_17-56-41 اهداء جهیزیه به 35 نوعروس فراشبند
به گزارش آبپا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند،”فضل اله قیومی پور” اظهار داشت : کمیته امداد همواره با حمایت از زوج های مددجو در راستای تحکیم بنیاد خانواده در جامعه تلاش می کند و در کنار حمایت های مالی از زوج های جوان ، آموزش ها و مشاوره های لازم را قبل از ازدواج به جوانان ارائه می دهد .
مدیر کمیته امداد فراشبند افزود : این آموزش ها شامل آموزش احکام اسلامی ، آیین همسرداری ، مسائل زناشوئی و دیگر مسائل مورد نیاز یک زندگی اسلامی است .
قیومی پور با تأکید بر لزوم تشویق جوانان به امر پسندیده ازدواج تصریح کرد : تلاش برای ترویج سنت حسنه ازدواج ،تأمین جهیزیه و اسباب زندگی از اقدامات کمیته امداد برای ترویج این سنت پسندیده است .
ایشان با بیان اینکه مبلغ ۲۵ میلیون ریال به هریک از نوعروسان اهدا گردید ، اشاره به طرح کوثر کمیته امداد که شامل جهیزیه دختران و هزینه ازدواج پسران است نمود و خاطر نشان کرد : اجرای طرح کوثر با همکاری خیران و مشارکت های مردمی صورت می گیرد و این کمک ها یا به صورت نقدی یا تهیه کالاهای مورد نیاز زوج های جوان به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد اهداء می گردد .

 

photo_2017-07-10_17-56-44 اهداء جهیزیه به 35 نوعروس فراشبندphoto_2017-07-10_17-56-48 اهداء جهیزیه به 35 نوعروس فراشبند