محمود رحمانی نفر اول شورای شهر فراشبند در پیامی خطاب به هواداران ومردم فراشبند نوشت؛

خدا را سپاس وستایش میگویم وسر تعظیم فرود می آورم که درروز جمعه حماسه بزرگ اتفاق افتاد.
بی شک آینده ای روشن در انتظار شهر فراشبند خواهد بود.
خالصانه ترین سلام ودرود هایم نثارتان باد همشهریانم.
پاکترین سپاسهایم بدرقه وجودتان که این همراهیها مرا سرزنده تر نگاه خواهد داشت.
تشکر ویژه به همه کسانی که تا طلوع صبح پیروزی رهایم نکردند.
پوزش از اینکه به دلیل کسالت وگرفتگی صدا نتوانستم ندای های شما را فعلا اجابت کنم…دست تک تک عزیزان را میبوسم وبر این بوسه افتخار میکنم.
باشد که در راه عمران وآبادانی همانطور که در برنامه هاگفته شد جبران زحمات شما را بنمایم.
نفر به نفر زحمتکشان را فراموش نخواهم کرد.
ظل سایه امام عصر(عج)سرزنده وبالنده برقرار باشید وپاینده…یاعلی مدد…
خداوند نگهدار خود وخانواده تان…
برادر کوچیک شما حاج محمود رحمانی…
محسن عالیشوندی دومین منتخب شورای شهر فراشبند در پیامی به شرح زیر از حضور پرشور مردم فراشبند پای صندوق های رای تقدیر کرد؛

به نام خداوند قادر متعال
با سپاس و ستایش به درگاه پروردگار بزرگ که ملت ایران را در خلق حماسه عظیم ٢٩اردیبهشت ماه یاری کرد، از ابراز لطف ومحبت شما همشهریان فهیم و آگاه، بی نهایت سپاسگزارم.

افتخار می کنم که همشهریان بزرگوار مدال خدمتگزاری را بر سینه این برادر کوچک خود قرار داده و مرا لایق این مهم دانستند.

برآنم که با استعانت از خداوند منان و با تمام وجود،امانت دار و پاسدار رای شما در شورای شهر فراشبند باشم.

ضمن تبریک به تمامی کاندیداهای پنجمین دوره رقابت های انتخاباتی شورای شهر فراشبند که از سر دلسوزی خود را در معرض رای و نظر مردم قرار دادند و آرزوی سربلندی برای جمع ایشان، امیدوارم اعضای جدید شورای شهر فراشبند با وحدت و همدلی، کارنامه ای قابل دفاع در پایان دوره چهار ساله از خود به یادگار گذارند که قطعا گام نهادن در این راه و حرکت در این مسیر سربلندی همه ما را بدنبال خواهد داشت.

همچنین لازم مى دانم از فرماندار محترم شهرستان و کلیه عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی براى برگزاری شایسته انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تشکر کرده و حضور حماسی شما مردم وفادار به آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبری معظم را تبریک گفته و ارج نهم.

 

متن پیام تشکر یوسف عالیشوندی سومین منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر فراشبند

سپاس خدای را که بر ما منت نهاد تا بار دیگر بتوانیم انجام وظیفه نموده و با حضور خود پای صندوقهای رای فرصتی دوباره برای خدمتگزاری ایجاد کنیم.
حال که مردم فهیم فراشبند عظمت و بزرگی رای خود را به تصویر کشانده اند نوبت به بزرگی همت منتخبین آنان می رسد تا با تشریک مساعی و هفکری و همیاری، با اتکا به خداوند متعال و استفاده از خرد جمعی سعی در بهبود مسائل و مشکلات شهر نموده و غبار کهنگی را   از چهره شهر بزدایند.
اینجانب ضمن تبریک به سایر منتخبین شهر و عرض خسته نباشید به تمامی کاندیداهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی،از کلیه عوامل اجرایی،نظارتی،انتظامی،امنیتی که در برگزاری انتخابات همت گماردند سپاسگزارم.

بار دیگر  از حضور پور شور مردم فهیم شهرم که با حضور حماسی خود عقلانیت را برگزیدند کمال تشکر را دارم.

محمد هادی نوشادی چهارمین منتخب شورای شهر فراشبند در پیامی به شرح زیر از حضور پرشور مردم فراشبند پای صندوق های رای تقدیر کرد؛
باسمه تعالی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگی زرین دیگری بر دفتر تاریخ این شهر افزوده شد. نوری پرتلألو در آسمان امید این سرزمین بدرخشد و امید به فردایی روشن در دلها ، حیاتی نو بوجود آورد.
مردم فهیم  فراشبند  پا به پای مردم ایران زمین ، خوش درخشیدند و بار دیگر با گامهای استوار و اراده پولادین در صحنه ای حضور یافتند که از ماندگار ترین و زیبا ترین حماسه های این مرز و بوم به شمار می آید. فرهنگ و پیشینۀ تاریخی این مردم نشان داده است که همواره در حساس ترین برحه های حیات اجتماعی خویش با عزمی راسخ به میدان آمده و سرنوشت شهر خویش را به بهترین شکل رقم زده و انتخابی شایسته داشته باشند.
شما بر فراز قله های وفا داری ایستاده اید. اینک خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا را به شما مردم بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم که به واسطه این فرخندگی بتوانم خدمتگذاری واقعی برای شما باشم.از اینکه برای سومین باراینجانب را مورد لطف خود قرار دادید صمیمانه  از شما سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم امانت دار لایقی برای رای شما باشم.  انشالله که بتوانیم گامی موثر در جهت اعتلای شهر و کشور خود برداریم. از خداوند بزرگ می خواهیم که توفیق خدمت به این مردم شریف را به منتخبین شورای اسلامی شهرو روستا ارزانی دارد و آنان را در برداشتن قدم هایی جهت پیشرفت این شهر یاری فرماید.
همچنین از کلیه عوامل اجرایی و نظارتی این انتخابات، به وِیژه فرمانداری محترم شهرستان-امام جمعه محترم- ریاست محترم دادگستری -دادستان محترم –فرماندهی محترم نیروی انتظامی-فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج -هیات نظارت محترم شهرستان ،کلیه کارکنان و کارمندان ادارت دولتی و مراکز غیر دولتی و آحاد مردم که در برگزاری این حماسه پرشور نقش داشتند قدردانی بعمل می آید.
از سایر کاندیداهای عزیز که با حضور خود موجب رونق انتخابات شدند خالصانه تشکر می کنیم و از این عزیزان که بار مسوولیت رسمی از دوش آنان برداشته شده می خواهیم که در حد توان به برگزیدگان مردم کمک کنند تا به فضل الهی با مدیریت جدید و تلاش همگانی در آینده شاهد شهری مترقی و آباد باشیم.
لازم است که خدمت شما مردم شریف فراشبند اعلام کنیم که فرزندانتان در شورای شهر در انجام وظایفشان نیازمند حمایت گسترده شما هستند که انشا الله در این دوره بیش از دوره های قبل محقق خواهد شد و با پشتیبانی شما گام های بزرگی در زمینه های مختلف برداشته خواهد شد.

مهندس محمد هادی نوشادی
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فراشبند

 

خلیل محمدی پنجمین  منتخب شورای شهر فراشبند در پیامی به شرح زیر از حضور پرشور مردم فراشبند پای صندوق های رای تقدیر کرد؛

برادران و خواهران گرانقدرشهرم فراشبند
بی شک و بدون تردید باید از بابت این غیرت و همت والا و به نتیجه رسیدن زحماتتان به شما تبریک بگویم ، به پرسنل دلسوز و زحمت کش شهرداری که شب و روز در کنار بنده بودند تبریک عرض میکنم . خیلی خوشحالم که علی رغم شرایط موجود به کمک شما توانستیم فصلی جدید در شوراء شهر فراشبند رقم بزنیم چون معتقدیم برای مردمان سخت کوش بن بستی وجود ندارد ، خوشحالم از اینکه دوستان و بزرگوارانی مانند شما را خداوند در کنارم قرارداده و از این بابت افتخار میکنم ، این موضوع وظیفه ام را بسیار سنگین خواهد کرد و اطمینان داشته باشید با چنگ و دندان و بدون کوچکترین چشم پوشی با تمام وجود تلاشم را به کار خواهم بست تا از حقوق کلیه مردم بزرگوار فراشبند دفاع کنم ، این پیروزی متعلق به مردم فهیم و با بصیرت فراشبند و پرسنل ارزشمند شهرداری میباشد. درود بر غیرتتان
خلیل محمدی ١٣٩٣/٠٢/٣٠??

 

فردین فضلی  منتخب  علی البدل شورای شهر فراشبند در پیامی به شرح زیر از حضور پرشور مردم فراشبند پای صندوق های رای تقدیر کرد؛

سلام و درود بی پایان به ولی نعمتانم که همانا شما آحاد مردم هستید…
از شما هواداران بی منت و همه مردم شریف شهرم بابت حمایت بی چشم داشت نسبت به این حقیر، و به خاطر خلق حماسه ای دیگر در راستای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز ، خالصانه تشکر و قدردانی میکنم… انتخاب وکلای جدید توسط مردم را به تک تک همشهریان تبریک عرض میکنم و امید به اینکه با مدیریتی جدید توسط منتخبین، حرکت  به سمت توسعه و پیشرفت که حق واقعی این دیار است اتفاق بیفتد… دوستدار همه شما
فردین فضلی…  ۳۰/۰۲/۱۳۹۶

 

ایرج جمشیدی یکی از کاندیداهای شورای شهر فراشبند در پیامی به شرح زیر از حضور پرشور مردم فراشبند پای صندوق های رای تقدیر کرد؛

بنام خدا
سپاس و درود بر مردم بزرگوار سرزمینم .
جلب آرای قریب به دوهزارنفر از مردم عزیزمان فقط در پنج روز باتوجه به مشکلات ایجاد شده ووقت اندک و کم لطفی برخی دوستان مایه مباهات می باشد. اینجانب خاضعانه به انتخاب و رای مردم احترام گذاشته و در برابر عظمت آنها سرتعظیم می فرود می آورم و باافتخار مثل گذشته تا آخرین لحظه ی عمرم در خدمت مردم شریف فراشبندخواهم بود  ضمن تبریک به دوستانی که انتخاب مردم شریف و عزیز و نجیب فراشبند هستند آرزوی موفقیت و توفیق خدمت به این مردم بی نظیر را برای ایشان دارم وبرای همیشه مدیون همراهان گرانقدری خواهم بود که به حقیر لطف داشتند و تا آخرین لحظه همراهی نمودند.
ایرج جمشیدی