به آبپا به نقل از گزارش روابط عمومی فرمانداری فراشبند، جلسه ی شورای تامین شهرستان فراشبند با مسئولین ستاد کاندیدای ریاست جمهوری و نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر فراشبند در تالار الغدیر فرمانداری فراشبند برگزار شد.

در این جلسه که به عنوان سومین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در این شهرستان برگزار شد حمید تقی زاده رئیس دادگستری فراشبند با تببین مصادیق مجرمانه و تخلفات در ایام تبلیغات وانتخابات از نامزدهای شورای شهر خواست که با توجه به نکات تبلیغات زود هنگام انجام ندهند.

وی افزود: اگر مواردی از تخلف مشاهده شود که تاکنون نیز مشاهده شده و با تذکر دوستان به مسیر قانون بازگشته اند بار دیگر تکرار شود متخلفین با قوانین روبرو خواهند شد.

رئیس دادگستری فراشبند خرید و فروش رای را از جرمهایی خواند که مجازات حبس دارد و افزود: با نظارت دقیق هیچ موردی از چشممان دور نخواهد ماند و با متخلفین طبق قانون برخورد خواهیم کرد.

وی با گلایه از تبلیغات زودهنگام تعدادی از کاندیدا گفت: این تبلیغات از امروز باید قطع شود وصرفا در ایام تبلیغات آزاد حق تبلیغ وجود دارد ان هم در چهارچوب مقرر شده توسط قانون.

عضوشورای تامین شهرستان فراشبند خاظر نشان کرد: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شهرستان ۲۴ ساعته در حال رصد می باشند و با متخلفین این فضا نیز به جد برخورد خواهد شد.

در ادامه محسن پورزارعی فرماندار فراشبند نیز با بیان نکاتی کاندیدای شورای شهر را به فراهم آوردن محیطی سالم جهت انتخاب اشخاص اصلح دعوت نمود و گفت: سعی کنید در جلسات قول و وعده های بی جا ندهید تا مردم نسبت به شما ونظام نشوند

پورزارعی  از ممنوعیت تعدادی ازمکان ها جهت احداث ستاد انتخاباتی خبر داد وگفت: محدوده ی میدان بسیج تا پل آبپا سمت راست پل آبپا تا آخر به دلیل بوجود آمدن مشکلات ترافیکی جهت برپایی ستاد ممنوع می باشد.

وی افزود: کاندیدای شورا هر کدام میتوانند یک ستاد مخصوص خواهران و یک ستاد نیز مخصوص برادران برپا نمایند.

در ادامه کورش کرمپور نماینده مردم شهرستان های فراشبند- فیروزاباد وقیروکارزین در مجلس شورای اسلامی نیز انتخابات را تکلیف الهی خواند واز نامزدها خواست در محیطی سالم با هم به رقابت بپردازند.