دوره آموزشی تخصصی بازرسی بین المللی جوش در فراشبند آغاز گردید.

photo_2017-05-04_00-46-23 آموزش دوره تخصصی بازرسی بین المللی جوش در فراشبند
به گزارش آبپا به نقل از روابط عمومی اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی فراشبند اولین دوره آموزشی بازرسی بین المللی جوش به مدت ۴۰ ساعت از روز پنجشنبه مورخ هفتم اردیبهشت در محل فنی و حرفه ای شهرستان استارت خورد.
رفعت پناه سرپرست اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی فراشبند با اعلام این خبر افزود با توجه به نیازسنجی انجام شده در شهرستان دوره مذکور با همکاری شرکت بازرسی فنی پرتونمای خلیج فارس به مدیریت مهندس مهدی خانی فراشبندی، مرکز آموزش فنی و حرفه ای فراشبند و بنیاد مردمی شکوه آفتاب با حضور بیش از ۲۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی آغاز گردید.
وی ضمن تشکر از همکاری خالصانه مهندس خانی و حق شناس مدیریت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ، هدف از برگزاری دوره مذکور را ارتقاء مهارت دانش آموختگان دانشگاهی و تسهیل ورود آنها به بازار کار ذکر کردند.
مهدی خانی مدرس این دوره ،آموزش بازرسی و رادیو گرافی صنعتی، تست های غیر مخرب جوش و متریال و آموزش دوره های بین المللی جوش را از عمده برنامه های خود در طی کارگاه آموزشی ذکر کرده و افزودند در صورت تمایل شرکت کنندگان در کارگاه، دوره های تخصصی بعدی نیز بصورت رایگان برگزار و برای افرادی که شرایط لازم را داشته باشند مدرک بین المللی زیر نظر ASNT آمریکا صادر خواهد شد که کسب آموزشهای مذکور زمینه لازم را برای اشتغال فراگیران فراهم خواهد کرد.
لازم بذکر است دوره آموزش مذکور با همکاری شرکت بازرسی فنی پرتو نمای خلیج فارس به مدیریت مهندس خانی از همشهریان عزیز شهرستان به صورت کاملا رایگان و ویژه افراد ساکن فراشبند برگزار می گردد.

 

photo_2017-05-04_00-46-14 آموزش دوره تخصصی بازرسی بین المللی جوش در فراشبندphoto_2017-05-04_00-46-18 آموزش دوره تخصصی بازرسی بین المللی جوش در فراشبندphoto_2017-05-04_00-46-28 آموزش دوره تخصصی بازرسی بین المللی جوش در فراشبند