ad

مطالب مشابه

7 Comments

 1. 1

  سرباز وطن

  روزانه ۳۰هزار نفر ؟؟؟؟؟خداشاهده دروغ تا این اندازه؟؟؟
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   کنتور خو نمیندازه بذار بگه
   ۰   ۰
   پاسخ
 2. 2

  حبیب وحدت

  باسلام و تبریک سال نو خدمت همه مخاطبان سایت آبپا و همشهریان عزیز
  در مقام پاسخ به نظرات داده شده در خصوص آمار اعلام شده به استحضار می رساند با آمار گیری که از تاریخ بیست و هشتم اسفند تا دهم فروردین از طرف پرسنل محترم حراست گلوگاه پالایشگاه و ورودی امامزاده از سمت دهرم گرفته شده است تاکنون ۷۷۷۶۰ خودرو به غیر از موتور سیکلت وارد امامزاده شده اند که برای هر خودرو ۵ نفر در نظر گرفته شده که در مجموع میشود ۳۸۸۸۰۰ نفر با وجود اینکه ماشینهای سنگین بنز و ده چرخ بیش از بیست نفر زائر دارند و تعداد آنها نیز زیاد است. در نهایت اگر رقم ۳۸۸۸۰۰ نفر تقسیم بر سیزده روز گردد به طور میانگین روزانه ۲۹۹۰۰ نفرزائر در امامزاده شهید(ع) حضور داشته اند.
  ۰  ۰
  پاسخ
 3. 3

  سرباز وطن

  در جواب جناب وحدت .تازه راه دهرم امامزاده شهید هم مسافر زیاد رفت و امد داره با این حساب روزانه ۵۰هزار نفر بازدید کننده داشته؟؟؟؟؟
  خب جناب وحدت ماه محرم فراشبند بغصی هئیت ها ۵۰۰نفر جمعیت دارن ایقد بزرگ بنظر میان که فکر میکنی کل مردم فراشبند داخل هئیت هستن.الان شده امامزاده شهید نهایت روزانه ۲۰۰۰بازدید کننده داشته باشه .واقعا ۳۰۰۰۰خیلی زیاد دور از واقعیت است.
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 3.1

   حبیب وحدت

   باسلام
   در جواب سرباز وطن
   اولا آمار داده شده با جاده دهرم هستش.
   دوما زائرینی که به امامزاده می آیند نزدیک هفتاد درصد اونا در امامزاده بیتوته و اسکان دارند مابقی فقط برای زیارت یکی دو ساعته حضور دارند و در جاهایی مانند مدارس. خانه اقوام و … اسکان دارند.
   سوما محوطه ای که زوار در امامزاده شهید اسکان میگیرند بیش از دویست هکتار است و پراکنده قطعا هم نباید این جمعیت به چشم بیاید.
   چهارما در آمارگیری خطا هم وجود دارد وقطعا این آمار داده شده نیز ایرادات اندکی نیز دارد.
   درپایان یکی از مستندسازان سیما که دو روز قبل جهت تهیه مستند در امامزاده حضور داشتند گفتند به تمام امامزاده های شاخص استان از جمله سید علا الدین حسین.علی ابن حمزه. اسماعیل فسا . سید حسین کازرون و مجموعه تاریخی تخت جمشید جهت تهیه مستند رفتم ولی جمعیتی مانند اینجا ندیدم و اصلا قابل قیاس با جاهای دیگر نیست.
   سپاس
   حبیب وحدت
   ۰   ۰
   پاسخ
   1. 3.1.1

    سرباز وطن

    ان شاءالله همینطور که شما میگین باشه.ولی خادمان عزیز رو دریابید امسال دسترسی به یع آب خوردن نداشتن .واقعا مدیریت خادمین امسال افتضاح بود
    ۰    ۰
    پاسخ
 4. 4

  انقلابی

  با سلام.اگه بنده اشتباه نکنم سید شجاع الدین حسن اسم صحیح اقام شهید است که به اشتباه سید شجاع الدین حسین نوشته شده.لطفا جواب دهید.
  ۰  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است