ad

مطالب مشابه

8 Comments

 1. 1

  cari

  گفتگو نیاز امروز جامعه فراشبند است
  امیدوارم گفتگوی سازنده نهادینه شود

  پاسخ
 2. 2

  محمد

  شهرداری به‌عنوان مهمترین و تأثیرگذارترین نهاد شهری، نقش مهمی در زندگی روزمره مردم یک شهر دارد و الزاماً یک شهردار موفق، شهرداری است که بتواند این تأثیر را در روند روزمرگی مردم ایجاد کند.
  مردم از شهردارشان وابستگی به جناح‌های سیاسی خاص را نمی‌خواهند. مردم یک شهر به‌دنبال کسی خواهند بود که بتواند عمران و آبادانی را برای‌شان به ارمغان بیاورد.
  برای یک شهردار موفق، پارامترهای بسیار زیادی برشمرده می‌شود. مدیریت شهرداری یک مدیریت خاص، متفاوت، پیچیده و چند بعدی است و شهردار باید تعاملات اجتماعی با بخش‌های جامعه را بداند، با مبانی اعتقادی و ایدئولوژی و اداری آشنا باشد و مؤلفه‌های اقتصادی را هم رعایت کند.
  از دیدگاه مدیریت شهری، شهردار موفق شهرداری است که بتواند از ایده‌های دیگران استفاده کند. با توجه به تأثیر شهرداری بر روند زندگی شهروندان، شهرداری همه روزه بیشترین انتقادها و پیشنهادها را از سوی مردم عادی و کارشناسان می‌پذیرد. از میان همه این انتقادات و پیشنهادات می‌توان ایده‌های مناسبی را استخراج کرد و پس از کارشناسی، اجرایی نمود.
  همچنین یک شهردار باید بتواند از مدیریت اقتصادی قوی برخوردار باشد. شهرداری سازمانی است با هزینه‌های بسیار و بودجه محدود. یک شهردار موفق باید بتواند از منابع موجود بیشترین استفاده را بکند و راه‌های درآمدزایی را بررسی و به بهترین نحو ممکن از آن‌ها استفاده نماید.
  شهردار باید آشنایی کاملی در ارتباط با وضعیت شهر داشته باشد و فرصت‌ها و تهدیدات شهری را بشناسد

  پاسخ
 3. 4

  اسمانه

  اگر مردم فراشبند بتوانند در یک ایتلاف نوشته یا نانوشته حداقل سه نفر از اشخاص توانمند بومی و مقیم در شهر فراشبند را انتخاب نمایند و در انتخابشان ملاک های قومی و روابط غلط را در نظر نگیرند شورای شهر و شهردار آینده می توانند کارهای ماندگاری انجام دهند بخصوص از لحاظ ایجاد درامد پایدار برای شهرداری و پایه گذاری اصول فنی و معماری صحیح در سطح شهر.

  منتظریم تا همه با یک یا علی آغاز نویی رارقم بزنیم.
  ما می توانیم

  پاسخ
 4. 5

  سبز اندیش

  بر خلاف انتظار دراین دوره شورای شهر، خانم ها عملکرد بهتری داشتند. با کمال احترام، شورای شهر فعلی اصلا در حد و اندازه شهرستان نیستند و شاید در برنامه های فرهنگی و مساجد فعالیت می‌نمودند بیشتر مثمر ثمر میبودند. بنده خدایی که بیشتر میتوانست فعالیت در قالب نوحه و مداحی برای شهرستان داشته باشد هم اکنون بر صندلی شورای شهر تکیه زده هرچند بسیار فراموش کار است ،در ساعت حضور در شورا، کتاب دستورالعمل شورایاری مطالعه میفرمایند شاید بتوانند….

  پاسخ
 5. 6

  شهروند

  از جمله شاخص های بارز شورای شهر دوره جاری ****،*****، وعده تو خالی و عدم پاسخگویی می باشد.

  پاسخ
 6. 7

  همشهری

  ای کاش و ای کاش و ای کاش سه نفر از اعضای شورای فعلی یک صدم خانم جمشیدی تلاش و کوشش داشتند و از قانون مطلع بودند
  بی پرده و بی تعارف میگویم
  با کمی تامل در سوابق و دانش اعضای فعلی شورا در می یابیم که افتضاح ترین انتخاب مردم شهر انتخاب اعضای نسبتا بی ربط این دوره شورا بوده
  شاید به خیلی ها بربخورد اما بگذارید یک بار حقیقت را بگوییم
  اگر ففط یک بار کارتان به شورا افتاده باشد میبنید که جز فرد نامبرده در بالا متاسفانه و بدون تعارف هیچ یک از اعضای شورای محترم شهر حتی سواد نوشتن یک نامه اداری صحیح را ندارند(بجز نامه های کلیشه ای و تکراری که متن انان از قبل موجود است)

  اگر ففط یک بار کارتان به شورا افتاده باشد میبنید که اکثرا اعضا اطلاعی از قوانین ابتدایی شورا و حقوق شهروندان ندارند
  اگر ففط یک بار کارتان به شورا افتاده باشد میبنید که …
  امیدوارم اینبار مردم به این فهم برسند که (صریح و بی پرده میگویم) سید و اولاد پیغمبر بودن ملاک انتخاب نیست
  ******
  *******
  ان یکی هم ****
  من بارها و بارها گذرم به شورا افتاده و به وضوح مشاهده کرده ام که فقط و فقط خانم جمشیدی در تلاش برای حل مشکلات است ولی حیف و دو صد حیف که در میان چهار نابلد ناکارامد تنهاست

  امیدوارم اینبار مردم شهرم چشمان خود را باز کنند و انتخابی از روی عقل و درایت نه احساس و تعصب انجام دهند و افرادی با پیشینه اجرایی و مدیریتی و سیاسی و موفق در امور قبلی را برگزینند
  به امید ان روز

  پاسخ
 7. 8

  امید

  در جواب همشهری عزیز عرض کنم. یا شما دوساله نرفتین شورا یا اگه رفتین تو خواب تشریف بردین،، سرکار خانم جمشیدی که تو آب و هوای دلپذیر آباده داره خوش میگذرونه،، دوساله عطای شورا رو به لقاش بخشیده،، ایشون که درد مردم رو نداشت فقط میخاست با تکیه به رای مردم برای خودش دنبال مهیا کردن ۴موقعیت و کار باشه،

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است