نماینده مردم فیروزآباد در خانه ملت از انعکاس اخبار مربوط به گزارش کمیسیون عمران از حادثه ریلی سمنان انتقاد کرد.

به گزارش آبپا: کورش کرمپور، نماینده مردم فیروزآباد در جلسه علنی امروز دوشنبه ۲۵ آذر در تذکری شفاهی گفت: با انتقاد از اخبار صداوسیما در انعکاس گزارش کمیسیون عمران در مورد حادثه ریلی قطار تبریز مشهد گفت: صداوسیما گزارش کمیسیون را وارونه جلوه داد و همین موجب وهن و جایگاه مجلس شد چرا که اخبار صدا و سیما در این زمینه تحریف شده بود.400_20682d3f_71379792_77203868affcc انتقاد کرمپور از انعکاس اخبار مربوط به گزارش کمیسیون عمران در صدا و سیما

وی اظهار کرد: بخشهای مهم خبری صداوسیما و حتی زیرنویسهای این شبکه مطالبی را عنوان کردند که در گزارش قرائت شده کمیسیون عمران وجود نداشت.

کرم پور بیان کرد: رسانه ملی در پی تشویش افکار عمومی و ماجراجویی برای جریحه دار کردن احساسات مردم و به ویژه خانواده های داغدار این حادثه بود.

وی با بیان اینکه صداوسیما در هفته وحدت به گونه ای عمل کرد که گویا در جهت دو قطبی کردن جامعه گام برمی دارد گفت: آقای لاریجانی از کیان مجلس در این زمینه دفاع کنید و اجازه ندهید با بدعتها اعتماد مردم از نمایندگانشان سلب شود.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: آقای آخوندی فردی با تجربه کاربلد و متعهد و پرتلاش است و من از همکاران می خواهم اعتراض نامه وی را در این زمینه مطالعه کنند.