ad

مطالب مشابه

11 Comments

 1. 1

  میلاد بحرانی فرد

  سلام.امام جمعه در خطبه های خود گفته که شهر ما نیاز به فعالین سیاسی ندارد.من همین جا ضمن احترام به امام جمعه باید به عرض ایشون برسونم همانطور که شما به عنوان فعال فرهنگی و مذهبی در شهر دارید کار می کنید شهر به فعالین سیاسی هم نیاز دارد.و دیده ایم که شهر با وجود فعالین سیاسی حالا از هر طیف و جناحی که هستند اما دارند کار سیاسی خود را به نحو احسن انجام میدهند.حالا من نمیدونم شما در این یک سال و نیم که در این شهر هستید چرا مخالف فعالیت ساسیون هستید.
  ۰  ۰
  1. 1.1

   محمود

   خیلی هم خوب گفته درد مردم اقتصاده الان بعضی ها با همین حرف های بغض الودشان نشان از ترس از قرار گرفتن مردم ب دور از این دعواهای کاذب سیایی و آگاهی از گند کاری های اقتصادی و اختلاسها میان. این بحث هارو میکنن بعدش هم بنده خدا درد مهم شهر رو گفت و شما ی تکه از حرف ایشان رو تقطیع می کنید جهت خودنمایی. خدا ب دادتان برسد و خدا از دل ها آگاه است درود بر مرد خدا و زحمتکش شهرمان حاج آقا ابراهیمی که همه عزمشان پیشرفت شهرمون هست ب دور از قشقرق و مو ج سواری سیاسی
   ۰   ۰
   1. 1.1.1

    mr green

    عزم! ..قشقرق.. ایجاد اختلاف..
    ۰    ۰
   2. 1.1.2

    میلاد بحرانی فرد

    سلام محمود.اگه واقعا درد مردم شهر اقتصادیه پس امام جمعه محترم فعالیت های فرهنگی و دینی خود را متوقف کنه و به مسائل اقتصادی برسه.نه اینطور که شما میگید نیست.خدا رو شکر در فراشبندبه گفته شما قشقرق که وجود نداره.در همه جا نظرات منفی و مثبت هست.پس دیگه این نظرات رو ندید که مصرف داخلی نداره.
    ۰    ۰
  2. 1.2

   محسن

   سلام بر فعال عرصه های سیاسی جناب میــــــــــلاد بحرانی فرد عزیز
   بنده صحبت های امام جمعه شجاع و بصیر فراشبند رو برای شما می گذارم و آن را مثل دوستان تقطیع نمی کنم.
   اگر بگویید اشتباه است که مطمئنا از سر انصاف حرف نزده اید و یا شاید از بیکاری و عدم وجود توسعه در شهر و جولان جریان های سیاسی به شما هم نان و نوایی می رسد!!!
   اگر هم درست گفته اند پس خواهشمندیم صحبت های پیشین خود را اصلاح بفرمایید.
   آیا صحبت های ایشان حرف دل هزاران جوان بیکار فراشبندی نیست؟!
   باشد که تعصب جلوی دیدن حقیقت را نگیرد!!!!

   “”” خطیب جمعه فراشبند در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه فراشبند با انتقاد از روند توسعه و پیشرفت خیلی کم شهرستان فراشبند نسبت به بعضی از شهرستانهای همجوار،خطاب به مسئولان گفت: فراشبند بیشتر شبیه به روستا است تا یک شهر،چرا این شهر تا کنون از توسعه و پیشرفت قابل ملاحظه برخوردار نبوده است ؟ چرا آمار بیکاری در آن از هر شهرستانی بیشتر است؟ چرا از وجود چند کارخانه مهم و کارگاههای مختلف و بنگاههای بزرگ خبری نیست ؟

   وی با انتقاد شدید از اینکه اتاق فکر شهرستان و کارگروههای فعال در شهرستان، کجا هستند، گفت: بنده بارها تذکر داده ام و طرح و برنامه داده ام و آمادگی خود را برای همکاری اعلام کرده ام، اما همه گرفتار کار روزمرگی خود هستند.

   حجت الاسلام ابراهیمی افزود: این شهرستان نیاز به فعال سیاسی ندارد،فعال اقتصادی می خواهد، فعال فرهنگی می خواهد.”””
   والسلام
   ۰   ۰
 2. 2

  میلاد بحرانی فرد

  اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلام ایران هم به فعالیت فعالین سیاسی و گروههای احزاب اشاره شده است..
  ۰  ۰
 3. 3

  غلامی

  احسنت به آقای بحرانی
  اینکه بگیم به فعال های سیاسی و اجتماعی نیاز نداریم محلی از اعراب ندارد
  ۰  ۰
 4. 4

  صابر

  تا جایی که میدونم خطیب نماز جمعه حرف های سیاسی زیاد میزنه
  چطور به این نتیجه رسیدن که به فعالین سیاسی نیاز نداریم ؟؟
  یا شاید فقط خطیب نماز جمعه میتونه فعال سیاسی باشه و بقیه ورود نکنند ؟
  ۰  ۰
 5. 5

  عبداله

  رطب خورده منع رطب کی کند
  ۰  ۰
 6. 6

  mr green

  بقول: رطب خورده منع رطب چرا میکند!!!
  ۰  ۰
 7. 7

  عاشورایی

  بعضی از علما و روحانیون می بایست در بیان صحبت هایشان چنان حساسیتی بخرج دهند و کلمه کلمه از سخنانشان را چنان حساب شده انتخاب نمایند که نقل محافل و زینت مجالس گردد بخصوص بیان ان از تریبون مقدسی چون نماز جمعه.
  دغدغه ایشان در مورد وجود بیکاری،فقر و آسیب های اجتماعی قابل درک و احترام است ولی کاش ایشان در مورد وخیم شدن وضعیت اقتصادی مردم بخصوص از سال ۹۰تا ۹۲و میزان اثر گزاری سیاست های اقتصادی غلط دولت های نهم و دهم سخنی بر زبان می آوردند و بصورت ریشه ای و فارغ از مسایل جناحی و گروهی و به عبارتی در ارتفاعی بالاتر از جناح ها سخن می گفتند.
  از زاویه امر به معروف شایسته است ایشان مدتی زبان محبت و برادری و وحدت بخشی بین همه افکار و گروه های داخل نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخاب نماید و چون پدری با وسعت نظر به مردم بنگرد .روش فعلی ختم به خیر نخواهد شد .با دعای خیر
  ۰  ۰

نظرات بسته شده اند

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است