ad

مطالب مشابه

11 Comments

 1. 1

  ناشناس

  کرمپور جان همون جور که خودت در جریان هستی هرجای حوزه انتخابیه ات پا بذاری باید با زبان شیرین پارسی صحبت شود تا اکثریت حرفت را بفهمند پس لطفا به هویت و اصالت مردم حوزه انتخابیه ات احترام بگذار و از عضویت احتمالی در فراکسیون خود خوانده تجزیه طلب ، به ریاست پزشکیان و میرغضبی قاضی پور و باز کردن پای مسائل قومیتی در شهرستان پرهیز کن . چرا که این مردم با صلح و آرامش کامل در کنار هم زندگی میکنند و بدون در نظر گرفتن هیچ نوع مساله قومیتی به تو رای داده اند.
  امیدوارم کسی خطایی نکند که این آرامش به هم بخورد چرا که در نهایت دودش به چشم خودش خواهد رفت.

  پاسخ
  1. 1.1

   امیر

   کاملا صحیح بود احسنت

   پاسخ
  2. 1.2

   گودبای پارتی جعفر

   اینکه جناب کرمپور در یک روستای کوچک ۲۰- ۳۰ خانواری, که همگی ترک زبان بوده اند به مدت ۵ دقیقه به زبان ترکی صحبت نموده اند نباید شما را بیازارد و بیخود جبهه گرفته و دنبال حاشیه بی مورد بروید.

   پاسخ
   1. 1.2.1

    ناشناس

    گود بای جان
    همان طور که میدونید چه در فراشبند چه قیر و چه فیروزآباد هیچ کس مشکلی با زبان اقوام ندارد و اگر قرار بود کسی بخاطر این مسایل جبهه گیری کندخیلی قبل تر این اتفاق افتاده بود نه الان.
    امروزه در منطقه ما علاوه بر دوستی و صمیمیتی که بین مردم و عشایر وجود دارد ، بسیاری نیز با ازدواج هایی که صورت گرفته رابطه فامیلی با یکدیگر دارند و این نشان از میزان یک دستی و آمیختگی همه اقوام با یکدیگر دارد. همان طور که گفتم اینکه جناب کرمپور که خود از قشقایی های محترم هستند در یک جمع که همگی از عشایر گرامی هستند به زبان ترکی صحبت کنند فکر نمیکنم ایرادی داشته باشد و هیچ بحثی هم بر سر آن نیست . مساله مورد بحث تنها برخی حرکات و رفتارهای قوم گرایانه در مجلس بود که متاسفانه اخیرا از سوی برخی نمایندگان که هیچ کدام هم از منطقه ما نبودند پی ریزی شد که امیدواریم جناب کرمپور که نماینده همه اقوام هستند با بینش و روشن بینی و آگاهی که در مورد مسائل دارند وارد بازی تفرقه افکنانه برخی نمایندگان نشوند.

    پاسخ
  3. 1.3

   سحر از فیروزاباد

   موافق ناشناس هستم

   پاسخ
 2. 2

  سحر از فیروزاباد

  منم موافقم

  پاسخ
 3. 3

  عسل

  تا کی بی عدالتی سهمیه استخدام ماما در بیمارستان امام هادی از سه نفر به دونفر کاهش یافت تا بی سر وصدا دختر یکی از مسوولان شهر استخدام شود آخه چقدر بخونیم وقبول نشیم ،تا دختر نور چشمی ها هستن

  پاسخ
  1. 3.1

   مریم

   اون همون موقع هم که طرح بود پشت سر هم براش تمدید میگردن با وجود اینکه خیلی ها تو نوبت بودن

   پاسخ
   1. 3.1.1

    مریم

    کجاست علی «ص»که آتش کف دست برادر بزاره برای اینکه برادش سهم بیشتری از بیت المال خواسته بود،کاش همه کمی از فضایل علی رو بدونن

    پاسخ
 4. 4

  فرود

  سلام….جاده جدید فراشبند به فیروزآباد فراموش شده است.چرا در خصوص تکمیل سریع اقدامی نمیشود؟؟؟

  پاسخ
 5. 5

  فرود

  سلام…چرا نماینده در خصوص تکمیل جاده جدید فیروزآباد به فراشبند عملی انجام نمی دهد؟

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است