سرپرست اداره گاز فراشبند با حضور فرماندار این شهرستان و مسئول امور شهرستان‌های شرکت گاز فارس معرفی شد.

به گزارش آبپا به نقل از روابط عمومی فرمانداری فراشبند، مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید اداره گاز فراشبند با حضور فرماندار این شهرستان و محمد حسین‌پور مسئول امور شهرستان‌های شرکت گاز استان فارس در فرمانداری فراشبند برگزار شد.

Thumbnail.Ashx_-1 محمدنبی هاشمی بعنوان سرپرست جدید اداره گاز فراشبند معرفی شد

در این مراسم از تلاش‌های سید محمود موسوی رئیس پیشین اداره گاز فراشبند تجلیل و محمدنبی هاشمی به‌عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

فرماندار فراشبند ضمن تقدیر از تلاش‌های رئیس پیشین اداره گاز این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر ایجاد امکانات رفاهی و بسترهای زیرساختی به‌ویژه در روستاها، مهم‌ترین مسئله برای رفاه حال روستائیان است و بسترسازی‌های رفاهی در این روستاها سبب امیدبخشی به آنان و مانع از مهاجرت به شهرها می‌شود.

محسن پورزارعی با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید در بحث پروژه انتقال گاز به شهرها و روستاهای فاقد گاز تصریح کرد: طرح گازرسانی به شهرها و روستاهای مورد نظر و بهره‌مندی مردم از نعمت خدادادی گاز که از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است باید در دستور کار برای اتمام هرچه سریع‌تر قرار گیرد.

وی با اشاره به فاقد گاز بودن برخی شهر و روستاهای این شهرستان به دلیل وجود برخی مشکلات افزود:‌ با توجه به شرایطی که دولت دارد باید همگی دست‌ به‌ دست یکدیگر داده و به دولت کمک کنیم و با رفع مشکلات در سال جاری عملیات گازرسانی به شهر و روستاهای فاقد گاز در فراشبند آغاز شود.