به گزارش آبپا به نقل از وبلاگ محلی دهرم, جشن عید غدیر در شبی به یاد ماندنی و با شکوه در حضور حداکثری مردم مذهبی و ولایتمداز شهر دهرم برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا آیاتی چند از قرآن مجید توسط برادر ارزشی جناب آقای عبدی تلاوت گردید و سپس حاج آقا محمدی با بیانات شیوای خود،نوید شبی زیبا و شیرین را به حضار دادند و مردم نیز از سخنان ایشان مستفیض گشتند.
ایشان با مقدمه ای در باره ی واقعه ی غدیر به اهمیت موضوع پرداختند و خاطرنشان کردند که سرمایه ی غدیر برای ملت مسلمان و شیعه ی ما ،سرمایه ای گران و ارزشمند است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

در ادامه با تبریک هفته ی دفاع مقدس و بازگشایی مدارس ،توصیه‌هایی ارزشمند برای مردم داشتند.

پس از آن برنامه دورهمی‌با مرور خاطراتی به یاد ماندنی از آقای امراله زارع و مجاهد نوروزی آغاز شد و شادی و نشاط و لبخند را بر چهره ی مردم نشاند. در ادامه نیز نمایش طنز و موزیکال سفری به فیرزوزآباد توسط هنرمندان :مجاهد و احسان نوروزی ،حسین فرامرزی و فرزند ایشان (علی فرامرزی) ,امراله زارع ،حاج مسعود قربانی و عمادالدین موسوی پور اجرا شد.
در پایان مراسم نیز به رسم یادبود هدیه ای ناقابل به کسانی که نام زیبای “علی” داشتند تعلق گرفت .در اینجا بر خود لازم میدانیم از شورای اسلامی‌شهر،شهردار و بخشدار محترم،آقای ابراهیم هوشیار و همچنین آقای سلیمانی (پیمانکار شهرداری) به خاطر حمایت‌های مالی ، تهیه هدایا و سایر همکاری‌های لازم تشکر کنیم .

از برادران حامد قاسمی‌و داود عبدی نیز به خاطر همکاری‌های بی دریغ و مسلم ایشان تشکر و قدردانی میکنیم

گروه فرهنگی هنری اندیشه نوین.

photo_2016-09-20_03-05-30-610x458 برگزاری مراسم جشن عید غدیر در دهرمphoto_2016-09-20_03-04-28-610x458 برگزاری مراسم جشن عید غدیر در دهرمphoto_2016-09-20_03-04-17-610x458 برگزاری مراسم جشن عید غدیر در دهرمدغدیر خم در دهرم