آبپا/ دفتر پیشگیری اداره بهزیستی فراشبند با ۱۲ گروه های اجتماع محور محلی (CB) در حوزه های شهری، روستایی و آموزشی تشکیل جلسه داد.

این جلسه به منظور ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی در راستای اجرای طرح چلچله و طرح جامعه پیشگیری از اعتیاد با حضور عالیشوندی رئیس بهزیستی، رفعت پناه کارشناس پیشگیری، و مسئولین گروه های اجتماع محور محلی برگزار شد.

۲۰۱۶۰۸۰۴_۱۰۴۹۳۸ تشکیل جلسه جهت اجرای طرح چلچله و طرح جامع پیشگیری از اعتیاد در بهزیستی فراشبند

در آغاز جلسه رفعت پناه ضمن عرض خوشامدگویی و ابراز تقدیر و تشکر از فعالیت بسیار خوب گروه های اجتماع محور در خصوص طرح چلچله و هدف آن که پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و همچنین در خصوص طرح جامع پیشگیری از اعتیاد در محله های پرخطر توضیحاتی ارائه نمود و از مسئولین CB خواست تا در این طرح اداره بهزیستی را یاری کنند. همچنین مقرر شد که طرح جامع پیشگیری از اعتیاد در محله شهید فروغی که از جمله مناطق بسیار آسیب خیز در زمینه اعتیاد است اجرا گردد و با یک برنامه ریزی دقیق و با مشارکت مردم و نخبگان این محله از بروز آسیب بیشتر جلوگیری شود. رفعت پناه گفت اجرای طرح چلچله که نصب ۴۰ بنر با شعار پیشگیرانه در ۴۰ محله است با کمک مسئولین گروه های اجتماع محور که همگی از تحصیلات بالایی برخوردارند بهتر اجرایی می شود. تاکنون بهزیستی ۷ بنر را در ۷ محله با موضوعات اعتیاد، طلاق و پیشگیری از معلولیت ها نصب نموده و مقرر شده است تا ۱۲ گروه اجتماع محور نیز هرکدام در یک محله شعارهای پیشگیرانه نصب نمایند. در پایان بنر های مربوط به گروه های اجتماع محور محلی به مسئولین جهت نصب در پایگاه CB داده شو و بروشورهای مربوط به فعالیت های این گروه ها در میان آنان توزیع گردید.

۲۰۱۶۰۸۰۴_۱۰۴۸۳۸ تشکیل جلسه جهت اجرای طرح چلچله و طرح جامع پیشگیری از اعتیاد در بهزیستی فراشبند