Realtime website trackingvisitor activity tracker
ad

مطالب مشابه

13 Comments

 1. 1

  علی

  ناسپاسی نکنید،سال
  گذشته بادرخواست فرمانداری پالایشگاه گازفراشبند یک دستگاه بیل مکانیکی را برای مدت دوروز جهت انجام کاری دراختیارفرمانداری قرار داد.
  ۰  ۰
  پاسخ
 2. 2

  مهدی رضایی

  روزانه پیش از چهل میلیون متر مکعب گاز و دهها هزاز بشکه میعانات گازی که گرانترین قیمت رادر محصولات نفت وگازدارند ، از پالایشگاه فراشبند استخراخ می شود .دسته آخر چه نقشی در عمرانی وآبادی شهرستان دارد از آسفالت خیابانها بگیر تا بافت های قدیم در شهرستان ای کاش مسعولین شهرمان یه کم در این مورد نقش داشتند.دوستان شهرستان جم را مثال نمی زنم ولی روستاهای اطراف پالایشگاه جم را شماها یک نگاهی کنید.
  ۰  ۰
  پاسخ
 3. 3

  سوخته

  اگر روزی که افراد بیسواد برای ساخت شهرک در آن محل تصمیم گیری نمی کردند روزگار مردم فراشبند این نبود.. البته برا خودشون خوب شد.،تمام امکانآتی که الان در شهرک خاک میخورند الان استفاده میشد..آهای آقایون تصمیم گیرنده آن زمان شما باید جوابگوی این همه افراد بیکار در شهرمان باشید. چرا سر خود را کرده اید زیر برف و گپی نمی زنید.. خداوند پاسخگوی شما خواهد بود همچین حال که مردم می بینند…
  ۰  ۰
  پاسخ
 4. 4

  ناشناس

  آقای فرماندار، آقای نماینده، بسم الله.این گو و این میدان.در این مورد خیلی مهم که از هر پروژه ای در فراشبند مهمتر است، چه اقدامی انجام داده اید؟ احتمالا هیچ
  ۰  ۰
  پاسخ
 5. 5

  omidmov.109@gmail.com

  اقای سوخته کمک نکردن نفت مرکزی به شهرستان فراشبند و احداث جاده و امثالهم چ ربطی به شهرک داره. اگه واقعا اونا میذارن ک مردم از امکانات شهرک استفاده کنند کاری نداره روزانه یک سرویس بذارن در اختیار جوانان فراشبند تا از امکانات استخر.سالن های ورزشی و زمین چمن استفاده کنند. اینا همه بهانه هست و من و شما هم ساده. روزانه میلیاروها تومن از این پالایشگاه خارج میشه ولی ای کاش پول یک روزش را خرج زیرساخت های فراشبند میکزدند.
  ۰  ۰
  پاسخ
 6. 6

  بنزين ليتري چند؟؟

  عیبی ندارد من الان ۸۰ سالم هست ۱۰سال دیگه هم زنده باشم.
  نمی خواد زیاد خسته کنید خودتان را .
  ۰  ۰
  پاسخ
 7. 7

  سوخته

  اتفاقا خیلی ربط داره چونکه مردم اون زمان ازشون چیزی نخواستن و خود مردم عواملش بودن این است روزگار ما… اگه یادتون باشه افراد بیسواد رفتن پشت تریبون واز رفسنجانی تابلو خواستن
  ۰  ۰
  پاسخ
 8. 8

  حسین

  پالایشگاه فراشبند اگه این کارها رو انجام بده دیگه چیزی تهش نمیمونه که به تهران و شیراز و شهرهای دیگه برسه.اول باید به غریبه ها کمک کنن بعد اگه چیزی موند که معمولا هم نمیمونه به مردم *** بدبخت فراشبند.
  ۰  ۰
  پاسخ
 9. 9

  زینال

  کاکام مردم نمیخان
  از پالایشگاه توقع ندارن

  باید با هم متحد بشن و مطالبه کنند
  ۰  ۰
  پاسخ
 10. 10

  پاینده وطن

  با احترام
  مطالبات میبایست از طریق نماینده محترم مردم در مجلس پیگیری شود، شما نباید تقصیرات را به گردن مردم مظلوم فراشبند انداخته و عدم توجه به نیازهای شهرستان با توجه به سود سرشار پالایشگاه گاز فراشبند که یکی از سایت های مهم گازی کشور هست را ناشی از عدم مطالبه گری مردم دانست.
  این مشکل را اکثر شهرستان های دارای حوزه نفتی و گازی دارند نمونه ملموس آن استان بوشهر است که هنوز در ردیف استان های محروم است و عسلویه هنوز خانه بهداشت داره نه بیمارستان.
  انقلاب مشروطیت با تمام پیشرفتگی و خاستگاه های بزرگ و بی نظیردموکراتیک امامتاسفانه یک نظم اجتماعی و سیاسی را نیز بهم زد که نتایج خوبی نداشت و بدعتی تازه بود و آن هم محتاج نمودن کلیه استان ها و نواحی کشور به پایتخت و ایجاد مرکزیت مطلق بود که پس از آن ، تمام استان های کشور چشم به مرحمت و لطف پایتخت و مرکز حکومت نهادند و تا حق واقعی خود را از پایتخت گدایی کنند. تا زمانی که ایران تن به تشکیل چند ایالت مستقل با اختیارات و مسئولیت های مشخص برای حفظ استقلال خود و کشور ،(البته تابع حکومت مرکزی) ندهد و سود منابع و ذخایر و همچنین عوارض و مالیات اخذ شده در هر ایالت برای همان ایالت در نظر گرفته نشود (ضمن اینکه بخشی از سود و درآمد را به حکومت مرکزی دهد )وضعیت تمام استان ها و شهرستان های محروم همین خواهد بود که هست.
  ۰  ۰
  پاسخ
 11. 11

  حجت

  پالایشگاه فراشبند باید اسمش عوض شه.فک کنم.اینجاکه هفتاد درصدش نیرو ماهشهر.اهواز .تهران.بهبهان.امیدیه.کازرون.هست.نیروای رسمی مال جای دیگه.نیرد زباله روفی.راننده .نگهبان.خدماتی.و….بومی و بچه های فراشبند که اگه تو سرشونم بزنی جرات نکنن حرفی بزنن ترسی که اخراج شن,بخدا چندروز پیش یه نیرو رسمی بود ازش پرسیدم گفتیم بچه کجایی?گف زابل.گفتم دست دردنکنه.فراشبند کسی نبود بیاد از زابل سفارش دادیم اوردن.حقوق چقد?۴۵۰۰.بازم دست دردنکنه.همین حقوقو بدن بچه همینجا به سه نفرشون شد برابرم کارمیکنن.دیگه پول هواپیما و خوابگاهو سرویس پیکاپم نمیخواد
  ۰  ۰
  پاسخ
 12. 12

  مالک

  فعلا که پالایشگاه شده محل تجمع برادران عرب و لر.فراشبندی نیس انجا.همشون اتاق دار و خدماتین.باید بری از کسی رو بزنی برا کار که بچش فوق دیپلم عمرانه گذاشتش تو قسمت ای تی سرکار.بگو بچه تو چیزی از بقیه زیادتر نیس.داریم کسایی ک ارشد دارن هنوز پیمانی و تو قسمت تهویه و مستقلات و تربیت بدنی کارمیکنن.باتشکر اقای ایزدی برا جذب نیرو بومی.یعنی تو فراشبند کسی نبود که از نوراباد ابدارجی برا تاق ریس بیارین.اینا حق مردم اینجاس.
  ۰  ۰
  پاسخ
 13. 13

  یک دوست

  همن چند نفر فراشبندی که در این سایت ابراز نظر کردند با هم متحد و هم عقیده نبودند یکی می گفت مسولان خلافکارنن یکی می گفت مردم و دیگری می گفت شرکت نفت با این وجود چگونه می توانیم حق خود را بگیریم
  ۰  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است