ad

مطالب مشابه

17 Comments

 1. 1

  جوان گرایی حاکمیتی

  با عرض سلام خدمت فرماندار پرتلاش
  آنچه از روی کار آمدن جناب پورزارعی بر همگان روشن ومبرهن است ایجاد تحرک و تلاش مضاعف در قشر جوان و خوشفکر شهرمان است که بدون حمایتهای فرماندارمحترم امکان پذیر نبود..اگر چه حرکتهایی که توسط ایشان شروع شده است ستودنی وقابل توجه است لیکن کافی نیست و آنچه این فعالیتها رامورد توجه قرار داده است عدم تحرک وفعالیت قابل توجه فرمانداران پیشین و کارنامه قابل توجه ایشان است..آنچه از فرماندار اصولگرای پیشین به یادگار مانده است و نقل محافل سیاسی است افتخار ایشان در ممانعت ازاستخدام حتی یک نفراز افراد غیر همسودر ادارات نوپای شهرستان می باشدبه طوری که با مراجعه به ادارات مختلف دلیل این افتخارمشهود است لذا امید است که فرماندار اعتدال در ایجاد توازن در سطح شهرستان تلاش نماید و معیارموفقیت خویش در انتهای کار را در این روزهای کم آبی گذار از کشاورزی به صنعت و تکنو لوژی به عنوان اولین راه معاش خانواده،بداند و این مورد را وجهه همت خود قرار دهد..
  ۰  ۰
  پاسخ
 2. 2

  همشهری

  میشه یک مورد از ایجاد تحرک و تلاش مضاعف در جوانان که فرماندار مسبب آن بوده اند را اعلام کنید؟
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 2.1

   همایون مرادی

   صرفا محض شوخی با همشهری عزیرمون:

   واقعا شما همشهری فراشبندی ها هستید یا فی المثل همشهری کاشانی ها؟
   حالا اگر همشهری خودمون هستید خودتون باید بتونید جواب سوال تون را بفرمایید. البته باز هم به این صفحه سر می زنم و اگر شما نتونسته بودید همشهری بودنتون با ما را ثابت کنید، این بنده حقیر چند نمونه را براتون می نویسم که برید برای همشهری هاتون تعریف کنید.
   فقط خواهشا شوخی ما را به دل نگیرید.
   ۰   ۰
   پاسخ
 3. 3

  توضیحی به همشهری عزیز

  مراسمات میراث فرهنگی، همایش چهره های برتر نمونه های بارز آن است که اگر اراده و همکاری ایشان نبود اصلا همانند زمان جناب فرهادی در نطفه خفه می گردید.
  کاش دوستان قدیمی در مورد طرح نماد فراشبند که زمان الیاس محمدی مطرح شد و نوع برخورد ایشان که اصلا باعث شد صورت مساله پاک شود را یادآوری می کردند.
  الان فرمانداری نه تنها حامی است بلکه پیش قدم نیز شده است.
  توجه کنیم که بستر سازی و پشتیبانی مهم است تا تنفس مصنوعی دادن به جامعه.
  باید قدر شناس اندک کارها نیز باشیم و انتظار نداشته باشیم یک شبه ره صد ساله پیموده شود.
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 3.1

   فرهنگ فراشبندی

   فرماندار حرف از بودجه نزنید که تنها کسی که در این شهر مقصر است انشگت اتهام شما را نشان می دهد
   زمان نمایندگی فریدونی تمامی بودجه های نفتی را به روستاها و نوجین و دهرم اختصاص دادید در صورتی که با کمی مخالفت فراشبند می توانست از این بی بهرگی به بهره برداری رسانید و این همه رکود در سازندگی فقط من از چشم شما می بینم.
   ۰   ۰
   پاسخ
 4. 4

  بیطرف

  همین که به طور علنی جناح بازی نمیکنه وباعث تفرقه نمیشه خودش یه امتیاز مثبت هست
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 4.1

   فرهنگ فراشبندي

   این امتیاز مثبت پیش کش شماها
   ۰   ۰
   پاسخ
 5. 5

  محسن

  میشه یک مورد استخدامی رو نام ببرید؟هرچی استخدامی هست رو اقوام خودشونو میزارن سرکار.
  ازاین طرف اقای پورزارعی از اون طرف هم اقایون دیگر با پارتی بازی
  نیازی به چاپلوسینیست آبپا مردم خودشون میفهمند مردم شعور دارند
  ۰  ۰
  پاسخ
 6. 6

  بیدار همیشه

  به نظر من جناب پوزارعی نه کور می کند نه شفا می دهد فرماندار باید ازش حساب ببرند!
  ۰  ۰
  پاسخ
 7. 7

  همایون مرادی

  امید، شور و شوق، و جنب و جوشی که در این سال‌ها برای توسعه فراشبند بروز و ظهور یافته است، بدون استمرار مظاهر آن و بدون ماندگاری و ثبات پدیدآورندگان آن در صحنه، نه تنها به باری نخواهد نشست که به‌عکس، می تواند مایه یاس و دلسردی خسارت‌باری باشد. ماندن و استمرار دادن به مظاهر تلاش و تکاپوی سال‌های گذشته، علی‌رغم همه دشواری‌ها وظیفه همه ماست. اغلب قرار، به‌مراتب دشوارتر و گاه تلخ‌تر از فرار است اما، در هوس چشیدن شهد شیرین ثمره‌های این سال‌های دشوار باید قرار را برگزینیم. آقای فرماندار تنها نیستند و هرکز نباید چنین نیز تصور کنند. فراشبندِ ما اکنون پس از سالیان سال گویی از خواب گرانی برخاسته است و از قضا بخت نیز از جهات بسیاری با ما یار گشته است؛ با وجود همه تهدیدها و موانع، فرصت‌های بزرگی برای ساختن فراشبندی آباد و سربلند داریم. ما، امروزِ فراشبند را آسان نمی‌توانیم از دست بدهیم و اگر هم خدای ناکرده چنین کردیم، تاوان گرانی خواهیم داد. زندگی تعهدی ندارد که ما فرصت بسوزانیم و باز درهای فرصت را به روی‌مان بگشاید.
  ۰  ۰
  پاسخ
 8. 8

  همشهری

  آقای همایون مرادی، آهسته تر
  ۰  ۰
  پاسخ
 9. 9

  دشتی

  حکایت این “همشهری” گمنام ما هم داستان کل مملکت است که زمان احمدی نژاد با ارز دارو پورشه و دسته بیل وارد می کردند کسی دلواپس نشد ولی الان انتظار دارند دولت روحانی با دم مسیحیایی خودش سنگ های آنان را از پای مملکت باز کند و اگر نکرد تدبیر و توان ندارد.
  برادران هشت سال قبل در فراشبند یاد بیاورید که چه کسانی به ثروت رسیدند و از چه طریقی.
  به نظرم مقصود مقاله فوق بیشتر این بود که با تغییر مدیریت فرمانداری که اکنون بر اوضاع مسلط است و کارهای خوبی شروع کرده است شهرستان فراشبند آسیب می بیند.
  جهت اطلاع باید عرض کنم که در همان دولت احمدی نژاد که مثل آب خوردن وزیر عوض می کرد در استان اصفهان هر چهار سال یک استاندار و همه بومی.
  این شده است که اصفهان با ثبات مدیریت رشد می کند ولی در استان بوشهر در هشت سال چهار استانداریعنی هر دوسال یک استاندار و سه نفرش غیر بومی. تو خود حکایت مفصل بخوان از این مجمل
  ۰  ۰
  پاسخ
  1. 9.1

   عالیشوندی

   دشتی جان الان کیا دارن به ثروت میرسن؟ میشه لطف کنی و نام ببری؟ *****
   ۰   ۰
   پاسخ
   1. 9.1.1

    دشتی

    هیچ کس با تولید و انباشت ثروت به روش قانونی و شفاف که باعث توسعه و پیشرفت کشور می گردد.
    مشکل ندارد
    معضل تکثیر ثروت بادآورده و رانتی است .
    ۰    ۰
    پاسخ
 10. 10

  فرود

  سلام…از جناب کرمپور می خواهیم که بحث جاده های حوزه انتخابیه منجمله جاده جدید فراشبند به فیروزآباد را به سرانجام برساند.
  ۰  ۰
  پاسخ
 11. 11

  دهقان

  آقای فرماندار چند درصد از مدیران ادارات فراشبند بومی هستند ؟ لطفاً جواب بدهید؟ حتی شهرئار نوجین وبخشدار وشهردار دهرم هم غیربومی هستند.
  ۰  ۰
  پاسخ
 12. 12

  عالیشوندی

  یه سوال از فرماندار محترم. بر چه اساسی یه مدیر بومی مثل رییس تعاونی روستایی باید یه ماشین شخصی پژو پارس و یه خونه شخصی در اختیارش باشه. هر سال هم از پول خرید گندم و قصب میلیونها گیرش میاد.خواهش میکنم جواب بدین
  ۰  ۰
  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است