آبپا/ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند خبر داد :

میزان خدمات به دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فراشبند از یک میلیارد ریال گذشت.index-2 سه خبر از کمیته امداد شهرستان فراشبند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند ، “نعمت اله مموئی” با اعلام این خبر گفت: در سال تحصیلی جاری بیش از یک میلیارد ریال کمک هزینه آموزشی و تحصیلی به دانشجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

وی گفت از ابتدای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ دانشگاه ها و موسسات آموزشی ۱۵۲ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد فراشبند از خدمات تحصیلی این نهاد بهره مند شده اند تا زمینه تحصیل مطلوب و کیفی برای این دانشجویان با کمترین دغدغه و مشکل فراهم آید.

مدیر کمیته امداد فراشبند تصریح کرد: از این تعداد دانشجویان تحت حمایت ۶۶ نفر پسر ، و ۸۶ نفر دختر می باشند که در دانشگاه های دولتی و آزاد مشغول به تحصیل می باشند.

وی افزود: خدمات فرهنگی کمیته امداد به دانشجویان علاوه بر پرداخت کمک هزینه دانشگاه، مشاوره های فردی و گروهی و همچنین آموزش های لازم برگزار می شود تا بتوانیم ارتقای سطح تحصیل این افراد را شاهد باشیم.

 

 

آبپا/ ساخت ۴۵سرویس بهداشتی ظرف یکسال گذشته در شهرستان فراشبند و روستاهای تابعهs-behdashtei.02 سه خبر از کمیته امداد شهرستان فراشبند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند ،

“نعمت اله مموئی” با اعلام این خبر افزود: سرویس های بهداشتی در روستا های شهرستان و روستاهای تابعه با هزینه ۱۸۰ میلیون ریال از محل درآمدهای امدادی و اعتبارات دولتی احداث گردید

نعمت اله مموئی تصریح کرد: ساخت و بهسازی سرویس های بهداشتی در مناطق محروم زمینه ساز توسعه و آبادنی و نیز ارتقای کیفیت بهداشت فردی و جمعی در این مناطق می شود.

این مسئول اضافه کرد: درسال گذشته برای ۲۹۰ نفر از مددجویان تحت حمایت نیز دوره های آموزش بهداشت و سلامت با هزینه ۱۵ میلیون ریال برگزار شد.

 

 

 

آبپا/ پرداخت کمک هزینه سوء تغذیه کودکان زیر ۶ سال مدیریت شهرستان فراشبند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فراشبند ، “نعمت اله مموئی” با اعلام این خبر گفت: طبق فرآیند تعریف‌شده از طرف مرکز بهداشت شهرستان فراشبند کودکان دچار سوءتغذیه و نیازمند زیر ۶ سال ساکن شهرستان و روستاهای تابعه برای حمایت و ارائه خدمات به کمیته امداد امام خمینی(ره) معرفی می‌شوند.sabad.01 سه خبر از کمیته امداد شهرستان فراشبند

مدیرکمیته امداد امام خمینی شهرستان فراشبندافزود: تقویت رژیم غذایی این گروه هدف و برخورداری آنان از این ظرفیت به وجود آمده به‌عنوان یکی از سرفصل‌های کاری در حوزه درمان کمیته امداد شهرستان اجرا می‌شود که مناطق محروم در اولویت خدمات‌رسانی هستند.

مموئی در خصوص فعالیت‌های انجام‌شده در سال ۹۴ یادآور شد: در سال گذشته ۱۲۰ کودک زیر ۶ سال از این ظرفیت برخوردار بوده‌اند که در ۶ مرحله سبد غذایی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال انواع اقلام غذایی بین آنان توزیع شد.