کمدی-موزیکال-حسن-کچل-11 یک دقیقه سکوت برای به شهادت رسیدن حجت اله باقری در اجرای تئاتر حسن کچل

گروه نمایشی و تماشاگران تئاتر « حسن کچل » به احترام به شهادت رسیدن حجت اله باقری یک دقیقه سکوت کردند.

به گزارش آبپا روزگذشته درحالی که محسن پورزارعی فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان نیز به تماشای نمایش حسن کچل آمده بودند پیش از شروع اجرا به احترام به شهادت رسیدن ستوان پاسدار حجت‌الله باقری سکوت کردند.

بهنام بداغی بهلولی کارگردان این نمایش قبل از اجرای نمایش ضمن تقدیر از تماشاگران و مهمانان شرکت کننده گفت : ۳۷سال پیش پدران ما به پا خواستند و کار بزرگی کردند و از نظام و جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند . در این ۳۷ سال خیلی ها خواستند به این نظام ضربه بزنند اما بیداری جوانان و ملت همیشه بیدار نگذاشت و این نظام سال به سال به شکوفایی بیشتر میرسد.

شب قبل خبری در فضای مجازی شهرستان منتشر شد و همه ما را متاثر نمود ، حجت اله باقری خود را به عنوان اولین شهید مدافع حرم در قلب تاریخ شهرستان ثبت نمود .

کم نیستند امثال حجت اله باقری ها و قاسمی ها که با تقدیم خون خود بر پایه های استوا نظام و انقلاب می افزایند و آرامش و امنیت و خنده را بر مردم بزرگ ایران هدیه میکنند.

حجت اله باقری رفت تا مردم ایران شاد باشد و امیدوار ؛ حال ما این نمایش رو تقدیم می کنیم به روح بزرگ این شهید عالی قدر و ایمان داریم که او هم در جمع ما هست و با لبخندی که بر لبان ما می نشیند او نیز خرسند است از راهی که رفته.

این نمایش بعد از یک دقیقه سکوت به احترام شهید والا مقام به روی صحنه رفت .

داستان حسن کچل داستان سفر است.

نمایش سفری از وادی تنبلی و سستی به وادی پویایی است. اینکه داستان نمایش در بین دیگر داستان های عامیانه عیار ماندگار پیدا کرده و همین است ؛ اگر نبود هزاران هزار داستان دیگر از این دست نمی توانست در سینه مردم این مرز بوم بماند و زندگی کند.

این نمایش وام گرفته است از چند نوع نمایش ایرانی چون نقالی ،تخت حوضی ،سخنوری ،خیمه شب بازی می باشد.

بعد از اجرای نمایش، فرماندار فراشبند با حضور در پشت صحنه‌ی این نمایش، با عوامل و بازیگران دیدار و گفت‌وگو کرد.