همزمان با هفته تربیت بدنی ٬ مجموعه ورزشی شهید عالیشوندی میزبان ورزشکاران رشته های مختلف بود.

به گزارش آبپا اداره ورزش و جوانان فراشبند تنها با داشتن دو نیروی رسمی و کمبود شدید نیرو ٬ بیکار ننشست و در رشته های مختلف میزبان پیکار ورزشکاران شد.

فوتسال-فراشبند هفته پرکار ورزشی های فراشبند

فوتسال مردان :

در این بخش ٬ فوتسال چهارجانبه بین تیم های دادگستری ،شبکه بهداشت ،فرمانداری و هنرمندان برگزار گردید که بعد از انجام ۴ مسابقه تیم فرمانداری با نتیجه ۵بر۴ تیم شبکه بهداشت را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید در دیدار رده بندی تیم دادگستری مغلوب تیم هنرمندان شد و دستش از مقام سومی نیز کوتاه ماند.

فوتسال2-بانوان هفته پرکار ورزشی های فراشبندفوتسال بانوان :

در این بخش مسابقات چهار جانبه فوتسال بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی در سالن شهدا برگزار شد در این رقابت ها تیم های کازرون ،فراشبند و قائمیه شرکت داشتند که بعد از انجام ۸ مسابقه ٬ تیم های کازرون الف ٬ فراشبند و کازرون ب٬ به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

۲۰۱۵۱۰۱۹_۱۱۰۳۱۹-200x150 هفته پرکار ورزشی های فراشبندبدمینتون :

برگزاری مسابقات بدمینتون صبح روز یک شنبه در سالن شهدا مجموعه شهید عالیشوندی در دو رده سنی نوجوانان و نونهالان برگزار شد.که در پایان این مسابقات لعیا حسینی ،مهشید کاظمی و زهرا محبی به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.

۲۰۱۵۱۰۱۹_۱۶۰۱۳۹-200x150 هفته پرکار ورزشی های فراشبنددو و میدانی :

مسابقات دو سرعت عصر روز یک شنبه در زمین چمن شماره یک مجموعه ورزشی شهید عالیشوندی برگزار گردید.زهرا نفیس ،جعفر پور و زهرا قادر لو مقام های اول تا سوم این دور از مسابقات از آن خود کردند.

unnamedبب-200x150 هفته پرکار ورزشی های فراشبندمسابقات سنتی ٬ بومی و محلی :

مسابقات خروس جنگی،طناب کشی و دال پلان در دو بخش خواهران وبرادران به مناسبت هفته تربیت بدنی با همکاری مدرسه شهید بهشتی با لباس محلی برگزار شد که در پایان از نفرات برتر با اهدا جایزه و لوح قدرانی شد.

opcq_img_0540-200x150 هفته پرکار ورزشی های فراشبندتجلیل از بزرگان:

به ابتکار اداره ورزش و جوانان شهرستان فراشبند همزمان با هفته تربیت بدنی از زحمات روسای اسبق اداره ورزش و جوانان این شهرستان تجلیل و قدردانی شد.