بهزاد-مریدی اِشنُفتُم که … بسته خبری به سبک آبپا (7)

اِشنُفتُم که …

بعد از ظهر روز دوشنبه جلسه ای تحت عنوان هم اندیشی هنرمندان فراشبندی با مدیر کل ارشاد فارس در محل فرمانداری فراشبند برگزار شده است . در این جلسه بهنام بداغی نماینده شهرستان در شورای عالی سیاستگزارى تئاتر و رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان نداشتن فضاى تمرین و سالن تئاتر کف( بلک باکس ) و مشکلات سخت افزاری تالاروحدت را از جمله مشکلات هنرمندان فراشبند دانسته است .

مدیرکل ارشاد هم در پاسخ به نماینده فراشبند در شورای عالی تئاتر استان فارس مشکل تالار وحدت را قابل حل دانسته است. مریدی درباره سالن بلک باکس نیز بیان کرده است که اگر شهرداری فراشبند زمینی به مساحت ۳۰۰ مترمربع در اختیار اداره کل قراردهد ، اداره کل در مدت کوتاهی سالن بلک باکس را ایجاد و تجهیز خواهد کرد .

با اینکه شهرداری و شورای شهر در تنگنای شدید مالی هستند ولی انتظار می رود با رویکرد مثبت به مقوله فرهنگ و هنر در توسعه زیرساخت های فرهنگی شهرستان که علاوه بر افزایش حجم فعالیت‌های فرهنگی و هنری در ارتقاء سطح دانش و خلاقیت شهروندان علاقمندان به ویژه جوانان بسیار موثر واقع شوند.

بر آدم و عالم هویدا شده است که شهرستان فراشبند نیاز وافری به ایجاد فرهنگسرا و همچنین امکانات رفاهی مانند خوابگاه ویژه مهمانان فرهنگی دارد.

اِشنُفتُم که …

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تامین مسکن سرپرست ارشاد فراشبند نیزگفته است که فرماندار فراشبند قول داده است که این مشکل را حل نماید.فرماندار فراشبند نیز ضمن تایید حرف های مدیرکل گفته که بزودی مشکل اسکان نامبرده مرتفع خواهد شد.

ما هم امیدواریم با درایت مسئولین این مشکل کوچک رفع شود.

اِشنُفتُم که …

در بازی بین پیشکسوتان الفتح و برق که جهت گرامی داشت یاد و خاطره زنده یاد مرتضی نوشادی برگزار شده،حاج حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی تیم الفتح وارد زمین شده و به محض ورود به زمین از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده است.

امیدواریم پاقدم ایشان در حوزه مدیریت سیاسی کلان شهر شیراز برای زادگاهش نیز با یمن و برکت باشد.

اِشنُفتُم که …

محمود رحمانی با ثبت مجتمع تجاری مسکونی خود برای هتل،تسهیلاتی به مبلغ دو میلیارد تومان دریافت کرده.ضمن سپاس و قدردانی از حاج محمود رحمانی در سرمایه گذاری داشته های خود در شهر خودش و امیدواری در تسری آن به دیگر سرمایه داران همشهری،

انشالله پارکینگ مجتمع در حال ساخت به سرنوشت مجتمع قبلی گرفتار نگردد.