روزخبرنگار-فراشبند پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس بمناسبت روز خبرنگار

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس بمناسبت روز خبرنگار

بهزاد مریدی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با صدور پیامی روز خبرنگار را به جامعه ی خبرنگاران و اطلاع رسانان شهرستان فراشبند تبریک گفت.

به مناسبت جشن یکسالگی سایت آبپا و گرامیداشت روزخبرنگار در مراسمی که شامگاه چهارشنبه در تالار وحدت فراشبند برگزار شد ، مهدی محمدی سرپرست اداره ارشاد فراشبند، پیام تبریک بهزاد مریدی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس را قرائت کرد .

به گزارش آبپا ؛ پیام دکتر بهزاد مریدی بدین شرح است :

با نام یگانه خبردار از پیدا و پنهان هر واقعه و با یاد همه رسولان سروش نور و روشنی ، از معمار کبیر انقلاب تا رهبر فرزانه مان و شهیدان که خون خود را در رگ قلم حماسه شان چکاندند ، از آوینی ها و صارمی ها و همه راویان دانایی و آگاهی که رسالتشان روشنی بخش باور تاریخ شان بوده و هست.

ما در روزگاری به سر می بریم که در آن شاهد تکثیر و تولد لحظه ای پل های ارتباطی و رسانه های بدون مرز هستیم ، با کمی تامل در می یابیم که گاه این ابزارها ی ارتباطی راستین و واقعی نیستند ، به گونه ای که تنها کورسویی از نام رسانه را با خود حمل می کند و خود شاهدیم که گاه دستان نابلد و مداراشکن سعی در نامرادی به ساحت انقلابی ما دارند .و از هیچ خبر سازی و خبر فکنی ناصوابی دریغ نمی کنند .

اینجاست که رسالت خبرنگاران و اصحاب رسانه که متعهدند و بیدار ، آغاز می شود تا با شجاعت طبع چونان پروانه بی پروایی به آتش رخدادهای جاری در زمانه خود زنند و چراغ آگاهی راستین را روشن نگاه دارند ، خلاقیت و صداقت بن مایه های این حرفه حساس ، که جامعه را به ارتقای باور و کمال معرفت خود می رساند . ( همیشه گفته شده است که خبرنگاران وجدان بیدار جامعه خویش اند ).

روزخبرنگار را گرامی می داریم با نکوداشت همه راویان عرصه رسانه که با قلم فرسایی و رسا سرایی تمامیت خود را وقف این مهم و آرمان پاک و زلال کرده اند .

درود می فرستم به وجدان های بیدار وطنم