جشن-قصب-وخرما-فراشبند اِشنُفتَم که … : بسته خبری به سبک آبپا

اِشنُفتَم که …

جمعی از بانوان ورزش دوست فراشبند در نامه ای به فرماندار شهرستان، از وی خواسته اند به پاس زحمات آقای روح الله غلامی سرپرست اداره ورزش وجوانان برای برپایی ورزش همگانی ، اهمیت به حضور زنان در ورزش ، برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان ویژه بانوان به نحو شایسته ای از ایشان در سطح شهرستان و استان تقدیر به عمل آورند.

اِشنُفتَم که …

به همت گروه تئاتر اردیبهشت ، تئاتر کمدی واتساپ به کارگردانی علی اصغر پورقربانی بزودی در تالار وحدت فراشبند به روی صحنه خواهد رفت . از نکات جالب ، حضور مستمر و سرکشی روزانه و پیگیری مشکلات هنرمندان توسط آقای مهدی محمدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فراشبند می باشد به گونه ای که این سرکشی ها در یک ماه اخیر در کنار خانواده تئاتر فراشبند، بیشتر از حضور سرپرست سابق این اداره در طی چند سال گذشته است.مهدی محمدی فوق لیسانس تئاتر می باشد .

اِشنُفتَم که …

پس از قطعیت نامزدی محمد علی کاویانی در انتخابات پیش روی مجلس، زمزمه ها و درخواست هایی نیز جهت کاندیداتوری دکتر حق شناس مشاور فرهنگی فرماندار فراشبند شنیده می شود.این آقایان دارای نگرش اصلاح طلبی بوده و از حامیان دولت تدبیر وامید هستند.

اِشنُفتَم که …

به مناسبت تقارن روز خبرنگار و یک سالگی سایت آبپا، روز ۱۷ مرداد مراسم باشکوهی همراه با برگزاری کلاس های آموزش خبرنگاری و عکاسی توسط سایت آبپا برگزار خواهد شد.
امید است که کلید در قفل تدبیر بچرخد و این گونه برنامه های مناسبتی توسط نهادها و تشکل های مردم نهاد و بصورت غیر دولتی بیش از پیش برگزار گردد.

اِشنُفتَم که …

فرمانداری فراشبند با اهدای لوح سپاس، از اداراتی که در برگزاری نمایشگاه و برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر نقش داشته اند تقدیر کرده است.

اِشنُفتَم که …

افرادی که خواهان راه اندازی مجتمع های اقتصادی در سطح شهرستان هستند ابتدا باید ثابت کنند که خدای ناکرده،قصد دور زدن قانون را نداشته و چشم داشتی به زمین های منابع ملی ندارند .

اِشنُفتَم که …

آقای منصور فارسی رییس اسبق اداره بهزیستی شهرستان فراشبند که نقش مهمی در استقلال این اداره و تجهیز آن داشت، مسئول حراست اداره کل بهزیستی استان فارس شده است.لازم به ذکر است که ایشان در دولت قبل و زمانی که یک فراشبندی یعنی آقای کشاوز مدیر کل این اداره بود در حاشیه قرار داشت.

اِشنُفتَم که …

بالاخره پس از هفت هشت ماه، عملیات اجرایی فلکه شهرداری که قرار بود قبل از عید نوروز تمام شود، رو به اتمام است. باز هم جای شکرش باقی است که به سرنوشت ساختمان آتش نشانی دچار نگردید.

اِشنُفتَم که …

بالاخره رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فراشبند نیز بعد از کش و قوس های فراوان منصوب گردید.آقای غلامی که ردای این مسئولیت را به تن کرده اصالتا دهرمی بوده و در بنیاد مسکن بندر لنگه استان هرمزگان مشغول به خدمت بوده است.
انتظار است در این اداره نیز مانند دیگر ادارتی که با تغییر مدیریتی همراه بوده اند شاهد تحرک و پویایی باشیم.

اِشنُفتَم که …

روابط عمومی ادارات بهزیستی، شبکه بهداشت، کمیته امداد ، ورزش و جوانان به دلیل انعکاس مناسب اخبار ادارات خویش، از طرف فرمانداری مورد تقدیر قرار گرفته اند.