Untitled-11 چه خبر ؟ دیگه چه خبر؟

 عارضم به حضورتان که :

یکی از نقاط خطرناک جاده ای شهرستان فراشبند پیچ معروف به آویز و مشرف به شهرک صنعتی می باشد که در دولت جدید و با آغاز بکار فرماندار کوشا در دستور کار اصلاح مسیر توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان فراشبند قرار گرفت.

اما چیزی که باعث حیرت کارشناسان گردیده است وجود یک دهانه پل در جاده فعلی و عدم پیش بینی آن در جاده زیر سازی شده جدید می باشد.اینکه روان آب ها و سیلاب های ناشی از باران چگونه از جاده جدید عبور خواهد کرد در هاله ای از ابهام قرار دارد.

انتظار است پشت این اقدام اداره راه و شهرسازی مستندات و دلایل فنی و اجرایی نهفته باشد و با پاسخگویی خود تنویر افکار عمومی نماید

امیدواریم اشتباه بصری کارشناسان رهگذر باشد و خطایی در کار نباشد که اصلاح آن هدر رفت پول بیت المال را به دنبال دارد.

 عارضم به حضورتان که :

بر اثر اشتباه سهوی از سوی کارمند بانک،یکی از همشهریان در عرض یک ساعت صاحب ثروت ۱۶ میلیارد تومانی شد!

به گزارش آبپا ، چندی پیش یکی از همشهریان فراشبندی، برای گرفتن موجودی به خودپرداز یکی از بانک ها مراجعه می کند و پس از وارد کردن کارت، وارد کردن رمز و انتخاب گزینه موجودی؛خودش را با کمال ناباوری صاحب ۱۶ میلیارد تومان پول ناقابل می بیند که برای اطمینان خاطر بیشتر دوباره موجودی می گیرد و متوجه می‌شود که موجودی حسابش صحیح است که بلافاصله ایشان به بانک مربوطه مراجعه می کند و خواستار شفافیت موضوع می گردد.

با بررسی‌های انجام شده از سوی آن بانک مشخص می شود که یکی از کارمندان بانک در انتقال مقدار وجه دچار اشتباه شده است

و این همشهری عزیز نیز در همان لحظه کل مبلغ دریافتی را به بانک باز می‌گرداند.

 عارضم به حضورتان که :

روزنامه قانون از جایزه نوبل اعصاب برای جواد ظریف خبر داده است. روزنامه قانون نوشته است : فیلمی که چند روز قبل توسط یکی از نمایندگان حاضر در پشت صحنه از مجادله لفظی وزیر خارجه و کوچک زاده -نماینده مجلس- در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، به دست مسئولان بنیاد نوبل رسیده و ایشان اعلام کردند با اینکه بنیاد نوبل جایزه‌ای برای رشته «اعصاب» نداشته، ولی مجاب شده چنین بخشی را دایر کند زیرا هر کس دیگر جای ظریف بود، به نظر
شما مثل ایشون میخند؟!»

 عارضم به حضورتان که :

یک وکیل کنیایی با پیشنهاد جهیزیه‌ای شامل ۷۰ راس گوسفند ۵۰ راس گاو و ۳۰ بز، دختر آ ۱۶ ساله رئیس جمهوری مریکا را خواستگاری کرد

 عارضم به حضورتان که :

یک روزنامه ورزشی با اشاره به برخی اخبار، مدعی شده است که به احتمال زیاد مهرداد پولادی دیگر به ایران بازنمی‌گردد. خبر ورزشی نوشت؛ پولادی مثل دیگر بازیکنان فکر نمی‌کرد و مدام روی یک جمله تأکید داشت: «ممکن است به ایران نیایم». چند بازیکن تیم ‌ملی تلاش کردند او را از تصمیم خود منصرف کنند، تصمیمی که مانع حضور مهرداد در جام ملت‌های آسیا می‌شد اما تلاش‌های بازیکنان و همین‌ طور مکاتبه‌هایی که فدراسیون فوتبال با سازمان نظام وظیفه داشت، زمینه را برای بازگشت پولادی مهیا کرد. مهرداد در حالی به تیم ‌ملی ملحق شد که خودش به اندازه مسئولان و دیگر بازیکنان، آنقدرها اشتیاق نداشت. در جام ملت‌ها همه چیز در مقدماتی برای مهرداد خوب پیش رفت اما در مقابل عراق، آن اتفاق تلخ رخ داد و پولادی اخراج شد. این اخراج برای او تلخ و ناگوار بود. پس از آن جوی درست شد که چرا اصلاً به او اجازه دادند به جام ملت‌ها برود. این اعتراض‌ها و انتقادها، پولادی را ناراحت کرد تا روی تصمیم خود مصمم‌تر شود.

 عارضم به حضورتان که :

چند ساعتی می شود دسترسی به سایت های نخل بیدار، پرگون ( قیروکارزین) ، فیروزنا ، کازرون خبر ، لامرود با اختلال مواجه شده است .

 عارضم به حضورتان که :

تیم نفت تهران ۲ بر یک از الاهلی شکست خود اما به مرحله بعد رقابت ها صعود کرد.

***اختصاصی آبپا