ad

مطالب مشابه

3 Comments

 1. 1

  قدرت اله آقايي

  برادر ارجمند جناب آقای قربانی سلام
  ضمن خسته نباشید با ید خدمتتون عرض کنم که پدر این جاده ها در خود شهرستان فراشبند و در تیر راس دید مسئولین قرار گرفته شده است که میتواند نزدیکترین و امن ترین جاده بین بوشهر وشهرستان فراشبند باشد …………..جاده خرمایک – دشت پلنگ را میگم ……………ولی متاسفانه مسئولین چشمشان را بسته اند حالا شما انتظار دارید جاده چاه شیرین درست شود ما پدرمان سوخت تابه این روستا برق کشیدیم . مسئولین فقط در زمان کشت و برداشت سیفی جات به این منطقه اونم برای تهیه گزارش سر میزنند

  پاسخ
 2. 2

  امید

  پنجشنبه یکم دی ۱۳۹۰

  ساعاتی پیش سید یونس موسوی سرچشمه نماینده مردم فیروزآباد ، قیروکارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی با جمعی از قشقایی های ساکن فراشبند دیدار کرد .
  آقای موسوی در این مراسم پس از سخنرانی ، در دیداری چهره به چهره با آنها گفتگو کرد . این جلسه در منزل عبدالخالق ذوالفقاری واقع در بلوار معلم ، انتهای خیابان شهید فضلی برگزار شد . در این جلسه قشقایی ها مشکلات خود را مطرح کرده و آقای موسوی نیز به آنها قول داد که مشکلات آنها را بررسی کرده و راه حلی برای آن بیابد . یکی از مشکلات قشقایی ها آسفالت نبودن جاده فراشبند به دشت پلنگ بود که آقای موسوی گفت : بنده بشدت پیگیر این طرح هستم ، و قرار شده که تا پایان سال ۱۳۹۱ این جاده خاکی آسفالت شود .

  در این جلسه امام جمعه فراشبند نیز حضور داشت .

  منبع فراشبند آنلاین

  پاسخ
  1. 2.1

   قدرت اله آقايي

   بله امید جان ممنونم از بیان نظرت متاسفانه از این جلسات و قولها زیاد گرفتند اما حیف ………………………………..قبلا” میگفتند مردوحرفش

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خبرگزاری آبپا " مجاز است